Apex Legends Wyjaśniono zdolności Revenant

Startseite » Apex Legends Wyjaśniono zdolności Revenant
22. stycznia 2024
6 minutes
40

By Jhonny Gamer

Revenant, syntetyczny mistrz zabójcy koszmar Apex Legends otrzymał ogromny przegląd za sezon 18. Przegląd usunął wszystkie poprzednie umiejętności Revenanta i zastąpił je trzema nowymi, które prawdopodobnie sprawiają, że styl gry Revenant jest szybszy i bardziej agresywny niż wcześniej.

Każda legenda w Apex Legends szczyci się własnymi unikalnymi umiejętnościami, Persona i historia tego, jak wiążą się z wszechświatem wierzchołkowym. Jako jedna z najstarszych legend obecnie aktywnych w grze, Revenant ma bogate doświadczenie i talent do brutalności pod swoim metaforycznym pasem.

Bez zbędnych ceregieli, jesteśmy tutaj, aby cię przejść Zdolności Revenant w Apex Legends.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Kto jest w stanie Apex Legends?

Revenant to legenda, która została po raz pierwszy wprowadzona w czwartym sezonie i zwykle jest zamknięta 12 000 legend tokenów/750 Monety wierzchołkowe.


[NoEdit] Apex Legends Sezon 4 Revenant Death Totem
Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki

Porozmawiajmy trochę o tym, kim faktycznie jest/był Revenant. Revenant był pierwotnie Kaleb Cross, najlepszym zabójcą używanym przez syndykat najemny i taki, który bardzo cenili. W rzeczywistości cenili go tak bardzo, że wciąż przynoszą go ze szponów pewnej śmierci, zamieniając go w bolesne połączenie człowieka i metalu w symulację, którą znamy teraz jako Revenant.

Możesz również zauważyć, że istnieje poważne napięcie i gniew między Revenantem a Lobą, ale nie bez powodu. Revenant zamordował rodziców Loby na jej oczy jako małe dziecko z bardzo małym wysiłkiem. To tylko jeden z wielu pokazów umiejętności i brutalności Revenanta, które widzieliśmy w wiedzy Apex. Wszystkie z nich sprawiły, że Revenant jest wysoko ceniony przez syndykat najemny.

Krzyż ma ponad 300 lat, ale dopóki nie miała pojęcia, że jego ludzkie ciało zostało mu rozebrane, dopóki usterka w jego programowaniu nie pokazała mu, czym się stanie. Syndykat wymazywał pamięć Revenanta za każdym razem, gdy „umarł” i sprowadzili go z powrotem, wyjaśniając, że nie wiedział, kim on naprawdę był.


[NoEdit] Apex Legends Sezon czwarty asymilacja kinowa zwiastun Kaleb Cross
Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki

Zgodnie z oczekiwaniami, Kaleb (obecnie Revenant) nie podjął tych wiadomości zbyt dobrze. Następnie obiecał sobie, że poluje na każdą ostatnią osobę, która zamieniła go w Simulacrum, ale jedynym problemem było to, że było to ponad 200 lat i po niektórych poszukiwaniach, wierzył, że wszyscy byli martwi. Więc przeszedł do następnego celu – znalezienie ostatniej prawdziwej części swojego ludzkiego ja – jego głowa.

Dlaczego? Ponieważ Revenant może zostać naprawdę zabity i nie wskrzeszony, jeśli zniszczy swoją ludzką głowę. Jednak głowa jest mocno strzeżona, a otaczanie Revenant i jego głowa w sezonie 18, które mogą po prostu zmienić mroczne zagrożenie na zawsze…


[NoEdit] Apex Legends Sezon czwarty Asymilacyjny Zwiastun Revenant
Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki

Apex Legends Wyjaśniono zdolność pasywna Revenant

Teraz, na pierwszą z nowych umiejętności Revenant – jego pasywny. Pasywny Revenant jest instynktem zabójcy, a to ma kilka umiejętności przeniesionych na jeden. Zdolności pasywne działają w tle, gdy jesteś w grze, więc nie musisz się martwić o aktywację tego, aby go użyć.

Pierwszą częścią instynktu Assassin jest to, że zwiększa on wspinanie się na ścianę Revenanta. Są to dwie cechy wyciągnięte z oryginalnego projektu Revenant, ale ich prędkość została zwiększona. Możliwość szybkiego wspinania się na ścianę, aby zaskoczyć wrogów ukrywających się na szczycie budynku lub wślizgnąć się przez pęknięcie w ścianie i złapać ich straży, jest świetną taktyką, aby spłukać wrogów w kierunku twoich kolegów z drużyny. Ponadto, możliwość szybszego poruszania się, podczas gdy kucanie może pozwolić ci się położyć, pozostając za bezpieczną osłoną niskich ścian i gruzu.


Pod Embargo do 16:30 3 sierpnia
Uh, krypto? Możesz chcieć spojrzeć w dół… |.Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki

Drugą częścią tej zdolności pasywnej jest to, że Revenant może teraz wyczuć i oznaczać wrogów o niskim zdrowiu w niewielkim promieniu wokół niego. Kiedy ich wyczuje, może następnie oznaczyć wrogów dla całego zespołu przez pewien czas. Obecnie nie ma ograniczeń co do liczby wrogów Revenant – więc jeśli masz niskie zdrowie i jesteś blisko Revenant, sugerujemy ubieganie się o twoje życie.


Pod Embargo do 16:30 3 sierpnia
Brutalne, ale skuteczne. |.Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki

Apex Legends Wyjaśniono zdolność taktyczną Revenant

Czas pożegnać się ze zdolnością tłumika Revenanta i powitanie w jego nowym taktycznym, Shadow Pounce. Ta zdolność pozwoli Revenantowi z łatwością zlikwidować odległość między sobą i jego celami. Możesz naładować tę umiejętność, aby im więcej ładujesz, tym dalej możesz skakać. Ponadto, jak daleko możesz skakać, zostanie ustalone przez skok, od skakania.


Pod Embargo do 16:30 3 sierpnia
Revenant zabija (IT) od ponad 300 lat. |.Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki

Możesz użyć tego taktycznego na różne sposoby, aby uniknąć kłopotów lub zatłoczonych obszarów, w których sprawy stają się trochę zbyt gorące. Możesz użyć go, aby zmienić położenie się, aby uzyskać spadek na niczego niepodejrzewających drużyn wroga lub po prostu możesz go użyć, aby skakać na ofiarę i złapać wrogów. Będziemy tęsknić za zdolnością tłumika, ponieważ okazał się przydatny w kilku sytuacjach, ale shadow punce jest użyteczny sam w sobie.

Apex Legends Ostateczna zdolność Revenant wyjaśniona

Totem śmierci Revenanta jest już przeszłością i chociaż był przydatny, gdy został po raz pierwszy wprowadzony w czwartym sezonie, Igrzyska Apex ewoluowały i wydaje się, że to właściwy czas na szybszą zdolność do zajęcia jej miejsca. Nowa ostateczna zdolność Revenanta nazywa się kurzanymi cieniami, a jeśli ta legenda nie była już wcześniej przerażająca, zdecydowanie jest teraz. Wyobraź sobie chodzącą ścianę mrocznych koszmarów zmierzających prosto do ciebie – to krótki opis sfałszowanych cieni.

Kute cienie, po naładowaniu, pozwoli Revenantowi stworzyć całunę cieni wokół siebie. Te „ściany cienia” zwiększą hitowe pudełko Revenanta i przyjmują kilka mocnych trafień przychodzących obrażeń przed zniszczeniem. Podczas gdy Revenant jest wrażliwy, gdy spada „ściana cienia”, istnieje sposób, aby go przywrócić. Jeśli dostaniesz powalenie po zniszczeniu cieni, sfałszowane cienie natychmiast ponownie się rozpanują i pokryją Revenant.


Pod Embargo do 16:30 3 sierpnia
Revenant nie pokaże miłosierdzia. |.Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki

Jedynym minusem tej zdolności jest to, że naprawdę usuwa twoje szanse na wykonanie niespodziewanego ataku, spacerowanie w jego stronę, duża mroczna ściana jest oczywista i, podobnie jak po powrocie do totemu śmierci, krótko będziesz wrażliwy raz, kiedyś będziesz wrażliwyZatrzymuje się kute cienie.

To wszystko nowe dla Revenant w Apex Legends! Mamy nadzieję, że lubisz poradzić sobie z jego nowymi umiejętnościami w tym sezonie i zobaczenie, gdzie opowiada o tym spacerze, gadaniu, strzelaniu, śmiertelnym simulacrum.

How do you rate Apex Legends Wyjaśniono zdolności Revenant ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *