Apex Legends Zakaz ponad 2000 oszustów, gdy jest ustawiony na imprezę kolekcji Harbingers

Startseite » Apex Legends Zakaz ponad 2000 oszustów, gdy jest ustawiony na imprezę kolekcji Harbingers
22. stycznia 2024
2 minutes
42

By Jhonny Gamer

Apex Legends Deweloper Respawn zakazał ponad 2000 kont oszustwa, ponieważ pojawia się na imprezie zbierania Harbingers w przyszłym tygodniu.

W notatce opublikowanej na X/Twitterze studio powiedziało, że zidentyfikowało i usunęło „2000+” oszustów i przypomniało graczom, aby „zgłosili wszelkie podejrzane aktywność gracza za pomocą [jego] narzędzi w grze”.


Apex Legends: Zwiastun wydarzeń z kolekcji Harbingers.

Wydarzenie kolekcji Harbingers – który sprawia, że nasze legendy „przygotowują się do walki z końcem świata” – Wprowadza się na wszystkie platformy 19 września i obejmuje Living Shell Trios, World’S Edge After Dark i zwykłe kosmetyki.

Living Shell Trio widzi, że stajemy się „posłańcami śmierci”, dając graczom granat, zwany Rev Shell, który „szuka celów wroga i eksploduje na uderzeniu”. Świat’S Edge After Dark, z drugiej strony, wprowadzaj „piekielną wersję Talos’ Proces bitwy, wraz z zmartwychwstałym pociągiem ”.

Odblokuj przedmioty na torze nagrody gry, a możesz zabezpieczyć 24 limitowane kosmetyki, takie jak Gibby’S Grave Protector Skóra i pasujące zaćmienie Przyprowadzenie skóry karabinu, a także bezpiecznik’S Heirloom.

Odblokuj je wszystkie, zanim wydarzenie zakończy się 3 października, a zapewnisz bezpiecznik’S Razor’S Edge, „Gitara elektryczna dostrojona do niszczenia wrogów”.

Nadchodzi młot zakazu 🔨

Dziś rano zakazaliśmy 2000+ @Playapex Konta, które używali kodów. Przypomnienie, zgłoś wszelką podejrzaną aktywność gracza za pośrednictwem naszych narzędzi w grze.

— Odrys (@Respawn) 13 września 2023
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Szkoda, że tych ponad 2000 oszustów nie będą grać, eh?

Respawn Entertainment niedawno otworzył trzecie studio rozwoju W ramach planów tworzenia własnego tytułu Battle Royale Apex Legends A „10, 15 lat lub więcej”.

Najnowsze studio Respawn – które będzie działać wraz z istniejącymi zespołami w Sherman Oaks w Kalifornii i Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej – ma siedzibę w Madison w stanie Wisconsin i będzie głównie skoncentrowana na poparciu rozwoju rozwoju rozwinięcia Apex Legends „Operacje serwisowe na żywo.

How do you rate Apex Legends Zakaz ponad 2000 oszustów, gdy jest ustawiony na imprezę kolekcji Harbingers ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *