Apex Legends„Problemy” krzyżowe zostały już rozwiązane, mówi Respawn

Startseite » Apex Legends„Problemy” krzyżowe zostały już rozwiązane, mówi Respawn
22. stycznia 2024
2 minutes
39

By Jhonny Gamer

Respawn twierdzi, że „rozwiązał” problemy, które zebrało ostatnie wdrożenie programu krzyżowego Apex Legends.

W wiadomości opublikowanej do mediów społecznościowych Respawn powiedział, że w miarę rozwiązania problemów będzie to kontynuowane „wdrażanie większej liczby fal w ciągu najbliższych kilku dni”, ale doradził graczom, aby na razie nie odłączyli swoich rachunków Apex.


Apex Legends: Zwiastun zapalania rozgrywki.

„Niedawno rozwiązaliśmy kilka problemów związanych z progresją krzyżową i w ciągu najbliższych kilku dni będzie kontynuować wdrażanie większej liczby fal”, Tweet Tweet w weekend w weekend.

„Przypomnienie, powstrzymaj się od nie do zniesienia konta Play Apex, ponieważ nie będzie to miało wpływu, gdy otrzymasz progresję krzyżową. Dziękuję za ciągłą cierpliwość tutaj!”

Niedawno rozwiązaliśmy kilka problemów związanych z progresją krzyżową i będzie nadal wdrażać więcej fal w ciągu najbliższych kilku dni. Jako przypomnienie, powstrzymaj się od odliczenia swojego @Playapex Konta, ponieważ nie będą to miało wpływu na progresję krzyżową. Dziękuję za twój…

— Odrys (@Respawn) 18 listopada 2023
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Respawn wznowiło swoje wysiłki w zakresie progresji po tym, jak zidentyfikował na początku tego miesiąca, że gracze, którzy nie są w stanie niezarodnie i powołali swoje konta, byli całkowicie zablokowani.

Jak ostatnio wyjaśnił nam Matt, darmowy strzelanka bitwy Royale Apex Legends ostatecznie wprowadził programy krzyżowe w ramach 19. sezonu i przed przyjazdem w najbliższy wtorek 31 października.

Progrogresja umożliwia graczom dostęp do ich danych progresji, kosmetyków i waluty za pośrednictwem jednego konta EA na wszystkich platformach. Co najważniejsze, proces migracji krzyżowej jest zarówno automatyczny, jak i obowiązkowy.

How do you rate Apex Legends„Problemy” krzyżowe zostały już rozwiązane, mówi Respawn ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *