App of the Day: Baseball Superstars 2012

Startseite » App of the Day: Baseball Superstars 2012
22. stycznia 2024
4 minutes
53

By Jhonny Gamer

Nie musisz rozumieć baseballu, żeby pokochać baseball, jeśli mnie zapytasz. W miarę upływu czasu to czysty romans. Od rdzeniowego ceglanego pyłu w bramce po krzyk faceta rzucającego hot dogi na trybuny, jest stylowy, filmowy i przyjemnie staromodny w dziwny sposób. Czy miski trawnikowe pamiętają o wytrzymałych starych Kevin Costner? Nie, to nie. Baseball robi. Miski to śmieci. Zasady baseballu. Zbieg okoliczności?

O tak, a cała rzecz jest również idealna do gier wideo, dzięki mieszance prostych, powtarzalnych działań na Diamond i całym tym, że z powrotem w siedzeniach. Baseball jest czasem trochę jak ARPG, jak własny Sport Diablo. Baseball Superstars to seria, która zawsze to rozumiała.

Best-sprzedawcy krzywej Gamevil są cechą gier na smartfonie od kilku lat, a jeśli odłożył Cię złożoność, która wisi nad franczyzą, rata w 2012 roku jest całkiem dobrym miejscem do utknięciaW.


Super gracze dodają odrobinę szaleństwa do pojedynków. Wygląda jak płomień wykonany z kaskadowego smarku.

Najnowsza aktualizacja ma najlepszą jak dotąd sztukę – ostre linie anime i lśniące kolory – i chodzi o to, że Freemium Bilans do tego stopnia, że przypadki mogą zrozumieć, co się dzieje, a hardcore gracze mogą – właściwie nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie. Prawdopodobnie jest to bardzo niebezpieczne, jeśli jesteś hardkorowym graczem i jesteś podatny na wezwanie zakupów w aplikacji. Nie zbliżaj się.

W sercu supergwiazda dotyczy mrugnięcia lub pitchingu, które są sprowadzane do Pacy, rozsądnie ułożone mini-gamy oferujące wszystko, od pochylenia i gestu Control S – Pochylenie do mrugnięcia, gest do pitchowania – do wirtualnych konfiguracji przycisków. Cofnij się, a możesz pakować te gry w całe sezony. Cofnij się dalej, a możesz całkowicie opuścić stadion i odkryć małe miasto na gorąco, wyrównując swoje statystyki.

Istnieją wyzwania, z którymi można się zająć i NPC, a wszystko może stać się nieco oszałamiające, jeśli wskakujesz prosto w te rzeczy. Jednak głównie wydaje się, że wszystko wiąże się z dwoma wspólnymi tematami: podniesieniem różnych atrybutów, abyś był trochę lepszy z piłką lub nietoperzem lub zapewnienie pieniędzy, abyś mógł kupować rzeczy. Nawet jeśli naprawdę zgubiłeś się w ramach komplikacji, zawsze będziesz w stanie ponownie znaleźć drogę do akcji. Wrócił na stadion!

Cena i dostępność


W niektórych menu czeka na ciebie wieloosobowy.

Oczywiście jest Grindy, a jeśli zamierzasz poważnie potraktować rozwasy gry, prawdopodobnie będziesz musiał od czasu do czasu wydłużyć gotówkę. Nigdy, nigdy tego nie zrobię.

Ponadto, jeśli naprawdę wybieramy NITS (nie jest to prawdziwe?), nieodłączne bogactwo statystyczne gry jest często zagmatane przez mylące interfejsy i słabe tłumaczenie tekstu. Jeśli nie masz nic przeciwko byciu trochę oszołomieni przez pół godziny, przejdziesz przez najgorsze z tego dobrze, a następnie rytmy gry zaczynają się pojawiać, a cała sprawa zaczyna mieć sens.

W rzeczywistości nie jestem ekspertem od gwiazd baseballowych. Ciągle odkrywam nowe tryby i nowe elementy rozgrywki, i wciąż jest wiele w projekcie, które uważam za tanie, niepotrzebnie mylące i umyślnie niejasne. Jestem jednak uzależniony: wciągnięty przez suchy thwack nietoperza i złoty blask tablicy wyników. Dlaczego nie dołączyć do mnie, w tym nieskończonym romantycznym czyśćcu?

Aplikacja dnia podkreśla interesujące gry, w które gramy na Android, iPad, iPhone i Windows Phone 7 platform mobilnych, w tym aktualizacje po wydaniu. Jeśli chcesz zobaczyć określoną aplikację, upuść nam linię lub zaproponuj to w komentarzach.

How do you rate App of the Day: Baseball Superstars 2012 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *