Assassin’s Creed 4 Przewodnik czarnej flagi: legendarne statki

Startseite » Assassin’s Creed 4 Przewodnik czarnej flagi: legendarne statki
23. stycznia 2024
6 minutes
66

By Jhonny Gamer

Podczas opracowywania poprzedniego Gra Assassin’s Creed, programiści uważali, że może być fajnie włączyć walkę o statek jako rodzaj aktywności pobocznej. Jak się okazało, to światło na wojnę morską okazało się jedną z najpopularniejszych sekcji gry, więc czwarty wpis z serii został zbudowany prawie całkowicie wokół tej koncepcji.

Rozłożone Morza Assassin’s Creed 4 to garstka szczególnie trudnych legendarnych statków, które nie tylko oferują zdrową część zmian po pokonaniu, ale są również niezbędne do odblokowania diabła z Karaibów lub trofeum – w zależności od tego, jaka marek rozwinięcia marki.Konsolę kołyszesz.

Każdy z tych statków zazwyczaj ma specjalny atak lub bardzo szczególną podatność na własne ataki. Zrozumienie tych unikalnych mocnych stron i słabości jest kluczem do pokonania każdego przeciwnika i czyszczenia nagrody pieniężnej każdej bitwy.


Jak łatwo pokonać legendarny statek: HMS Prince No Upgrodages!! Assassin’s Creed 4 legendarny statek PS4

Podczas gdy nagrody za zniszczenie tych naczyń są doskonałe, upewnij się, że czujesz się bardzo komfortowo z podstawami wojny morskiej przed wyjazdem na polowanie i upewnij się, że skorzystałeś z każdej dostępnej aktualizacji. Oprócz ładnie zmodernizowanego statku, wiele taktyk w tych bitwach wymaga szybkiego pozycjonowania i dobrego zrozumienia własnej siły ognia-czegoś, czego nie będziesz mieć, jeśli jeździsz wokół walki statku na stateklub inwestowanie swoich prawdziwych w inne priorytety.

La Dama Negra – region Seranilla

Aby odblokować walkę z La Dama Negra, najpierw musisz wziąć Fort Serranilla, znaleziony w południowo -zachodnim obszarze mapy. Należy pamiętać, że ten konkretny statek jest ubrany w niemal impeneralną zbroję, a będziesz musiał wyreżyserować całą siłę ognia w wyłącznej słabej plamce, kabinie kapitana z tyłu statku.

Staraj się unikać przekazywania boków statku, ponieważ broadside armaty tego statku są szczególnie potężne. Jeśli możesz utrzymać swoją tylną pozycję w jak największej liczbie walki, o wiele łatwiej będzie unikać ataków, jednocześnie wygodnie wygodnie.

Utrzymuj swoją pozycję z tyłu statku i pamięci RAM, gdy tylko jest to możliwe. Użyj również swojego łańcucha i armat, zarówno, aby spowolnić statek, jak i zapobieganie mu zdobyciu śmiertelnego zasięgu, przez cały czas odpychając kadłub wroga. Pomysł jest tutaj dość prosty: Zamknij go, a następnie powalić.


To jest nieprawidłowa strategia niszczenia legendarnego statku.

HMS Prince – region Navassa

„Gdy statek osiągnie około 25% swojego zdrowia, zacznie strzelać do ciebie tylnymi armatami.”

Po podbiciu Fort Navassa w południowo -wschodniej dzielnicy mapy, Będziesz mógł zmierzyć się z Prince HMS, statkiem, który jest mocno spowity mgłą. Oprócz potężnego ataku kannonowego, HMS Prince ma również niszczycielski atak zaprawy – daj się przyłapać w sąsiedztwie statku lub z przodu, a będziesz miał prawdziwy problem na rękach.

Poruszaj się na pozycję tak szybko, jak to możliwe na początku walki, a następnie użyj ujęcia łańcucha, aby go spowolnić, a następnie własny ogień zapraw, aby oderwać się od zdrowia. Pamiętaj tylko, że gdy statek osiągnie około 25% swojego zdrowia, zacznie strzelać do ciebie tylnymi armatami. Jeśli dostałeś się do tylnej pozycji na początku walki, nie powinieneś mieć problemów z przetrwaniem tych obrażeń, dopóki bitwa nie zakończy się na twoją korzyść.

El Impoluto – suchy region Tortuga

Po pokonaniu Dry Tortuga Fort położony w północno -zachodnim rogu mapy, Pojawi się El Impoluto. Jeden z najtrudniejszych z pięciu legendarnych statków, z którymi się zmierzysz Assassin’s Creed 4, strategia załogi jest tak prosta, jak niszczycielska: zbliżenie się z dużą prędkością i wbij swój statek do rozpałki.

Sztuką pokonania tego statku jest obrócenie stolików i walka z wrogiem. Trzymaj się blisko El Impoluto, abyś był w stanie wbić kadłub. Możesz skorzystać z broni niemortarowej, aby wydać dodatkowe obrażenia, ale większość twojego ataku pochodzi z taranu. Po prostu upewnij się, że szykujesz swój statek, gdy El Impoluto atakuje w naturze.

Nie kusi się, aby uciec od celu i wnieść ogień moździerza, ponieważ gra z zasięgiem jest szybkim sposobem na zaproszenie katastrofy w tej walce. Wszystko, co osiągniesz, to ułatwić El Impoluto wyrównać swój specjalny atak przeciwko tobie, a następnie uzyskanie ogromnej prędkości w zbiorniku za niszczycielski atak RAM.


Ten zakres to zbyt duży zakres.

HMS nieustraszony & Royal Suvereign – Eleuthera Region

„Jak tylko zniszczysz pierwszy statek, zacznij odejść od obszaru tak szybko, jak to możliwe.”

Te dwa legendarne statki są położony w północno -wschodniej części MAP i należy je razem zająć się. Bardzo ważne jest, aby uniknąć przechodzenia między dwoma statkami, ponieważ w przeciwnym razie zostaniesz złapany między armatami bocznymi obu statków. Aby wyciągnąć cele, po prostu użyj ataku moździerza z zasięgu na jeden statek i poruszaj się, aby utrzymać odległość od nich.

Po uzyskaniu jednego z tych statków do bardzo niskiego zdrowia, natychmiast przełącz się na drugi statek docelowy i stopniowo zmniejsz jego zdrowie. Gdy oba statki są bliskie zatonięcia, wybierz jeden do wyeliminowania, a następnie przygotuj się na wyjątkowo silny kontratak z ocalałego statku.

Ten atak prawdopodobnie nastąpi w postaci szybkiej pamięci RAM, więc jak tylko zniszczysz pierwszy statek, zacznij odejść od obszaru tak szybko, jak to możliwe, strzelając wszystko, co masz na pozostałym statku, aby takMożesz go zniszczyć, zanim zyska na tobie.

Zauważ, że możesz użyć tej walki jako źródła nieskończonych pieniędzy Assassin’s Creed 4. Pokonując jeden statek, zyskasz nagrodę w wysokości 10 000 rzeczywistych. Po prostu pozwól pozostałego statku zniszczyć cię, a możesz ponownie uruchomić misję, szlifując 10 000 prawdziwych. To tani sztuczka, ale z pewnością skuteczna.

How do you rate Assassin’s Creed 4 Przewodnik czarnej flagi: legendarne statki ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *