Assassin’s Creed Najnowsza mapa drogowa Valhalla ma tajemnice aż do grudnia

Startseite » Assassin’s Creed Najnowsza mapa drogowa Valhalla ma tajemnice aż do grudnia
23. stycznia 2024
3 minutes
36

By Jhonny Gamer

Aktualizacja 8/11/21: Dzisiaj daje wyraźniejsze poczucie, czego można się spodziewać w tym tygodniu Assassin’s Creed Valhalla aktualizacja 1.4.0, które zostaną udostępnione jutro do pobrania. Waży przy 25 GB na Xbox Series X/S, 20 GB na Xbox One i PC, 6.75 GB na PS5 i 4.55 GB na PS4.

To pobieranie obejmie wcześniej drażnione grobowce Fallen, które Ubisoft opisuje jako „grobowce zorientowane na układanki”, które rzeczywiście, zgodnie z oczekiwaniami.


15 Assassin’s Creed Valhalla Easter Eggs, które musisz zobaczyć.

Festiwal Oskoreia, nazwany Wild Hunt Odyina, będzie dostępny od 11 listopada do 2 grudnia. To dodaje jazdę konną i turniej walki z duchami, ponieważ mini-gier, nowe i „upiorne nagrody”.

Wreszcie zostaną dodane trzy nowe umiejętności. Należą do nich Perfect Parry, który zadaje dodatkowe obrażenia, jeśli mają prawo, Master Counter Roll, który pozwala użyć ukrytego ostrza podczas walki, oraz ulepszone finiszer z okłukaniem, który teraz strzela do strzał na widoku na widoku. Wszystko inne przybywa do Valhalli w 2020 roku, patrz poniżej.

Oryginalna historia 5/11/21: Ubisoft ma udostępnił „podglądanie” jego najnowszych Assassin’s Creed: Valhalla Mapa programu rozwojowego, potwierdzając daty wielu wciąż tajemniczych dodatków przed końcem roku, pierwszy w przyszłym wtorek, 9 listopada.

Wtorek, który jest na dzień przed pierwszą rocznicą Valhalli, pojawia się wydanie 1 gry.4.0 Aktualizacja – numer wersji, który sugerowałby, w oparciu o poprzedni formularz, niektóre znaczące dodatki. W końcu Valhalla’s 1.2 aktualizacja wprowadziła Irlandię, a 1.3 zapoczątkowane w Paryżu.

Jednak Ubisoft pozostaje do tej pory raczej nieskory na temat tego, co 1.4 przyniesie, drażniąc jakiś wirujący niebieski portal bez towarzyszącego wyjaśnienia na mapie drogowej. Znamy nową aktywność gry, niedawno widoczne Grobowce upadłych również zostaną uwzględnione w aktualizacji, ale to również pozostaje w dużej mierze tajemnicze – chociaż spekulacje fanów zastanowiły się, czy może zobaczyć powrót wczesnego Assassin’s Creed Games „Cena Persia inspirowana inspirowana platformami segmenty platformowe.


„Podglądający się” Assassin’s Creed: Najnowsza mapa drogowa Valhalla.

Kolejne godne uwagi zdarzenie Valhalli odbywa się kilka dni po 1.4.Przyjazd 0, wraz z uruchomieniem wydarzenia Oskoreia Festival Limited Time, od 11 listopada do 2 grudnia. Znowu nie ma teraz wiele do zrobienia, ale nazwa przynajmniej opiera się na ludowym micie potwornego Viking Wild Hunt prowadzonego przez Asgardian Raiders, a czasem sam Odyin.

Ostatni na obecnej mapie drogowej jest 1 Valhalla.4.1 aktualizacja, przybywając w grudniu. Ponownie szczegóły są rzadkie do tego stopnia, że nieistnieją, ale mrużenie towarzyszącego obrazu jest odpowiednio świąteczne, co sugeruje zeszłoroczne wydarzenie Yuletide powróci w jakiejś formie.

Oprócz grudnia szczegóły przyszłości Valhalli są jeszcze bardziej mroczne, chociaż wiemy o tym – dzięki niezwykle udanej premiery gry – Drugi rok ekspansji jest w drodze, prawdopodobnie wysyłanie graczy do królestwa Muspelheim na podstawie poprzednich dokuczów Ubisoft. Mamy nadzieję, że wydawca będzie gotowy do udostępnienia więcej na temat wszystkich powyższych.

How do you rate Assassin’s Creed Najnowsza mapa drogowa Valhalla ma tajemnice aż do grudnia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *