Assassin’s Creed Odyssey Lokalizacji i źródeł Orichalcum

Startseite » Assassin’s Creed Odyssey Lokalizacji i źródeł Orichalcum
23. stycznia 2024
5 minutes
37

By Jhonny Gamer

W Assassin’s Creed Odyssey orichalcum jest rzadkim i cennym materiałem używanym do zakupu unikalnych kosmetyków i innych cennych przedmiotów.

Orichalcum działa jako pomost między eksploracją jednorazową gry a jej sklepami internetowymi, działa jako waluta dla jednego z dostawców gry, pomagając w zbieraniu przedmiotów w stylu premium bez płacenia funduszy rzeczywistych.

Choć jest to rzadki zasób, aby zdobyć ręce, na szczęście istnieje kilka źródeł, z których można je zdobyć.

Gdzie znaleźć i spędzić orichalcum w Assassin’s Creed Odyssey

Orichalcum to materiał, który w rzeczywistości jest walutą, którą można wydać w jednym konkretnym froncie – Oikos Olimpijczyków, znalezionych w południowej Phokis w północnej części mapy.Uzyskasz dostęp do regionu dość wcześnie podczas podróży, a wydawanie go pozwala na zakup określonych przedmiotów lub pudełek z łupami, umożliwiając uzyskanie kosmetyków i innych przedmiotów online bez wydatków helisy, waluty premium w grze.W grze są cztery źródła Orichalcum:

Złoża rudy orichalcum (1 orichalcum)

To są rudę, które można znaleźć za ciężką mapą gry. Chociaż są setki – podobne do Zelda: Breath of the Wild nasiona Koroka w ich częstotliwości – istnieje skończona ilość tych rud do znalezienia.

Jeśli chcesz je szczegółowo je poszukać, możesz kupić mapę w meczu lokalizacji Orichalcum w sklepie helisy gry (kosztujące pieniądze w świecie rzeczywistym) lub obejrzeć mapy w dalszej części tego artykułu – oszczędzając trochę gotówki.Codzienne umowy – 10 orichalcum

Są to najłatwiejsze i najbardziej niezawodne do zdobycia. Sprawdź tablice powiadomień w miastach lub na swoim statku, a obok nich będą pewne umowy z niebieskim wirami, wskazując nagrody Orichalcum.

Są zasadniczo takie same jak inne umowy, z prostymi zadaniami, które mogą zająć zaledwie chwile – od wyczyszczenia pobliskiego obszaru bandytów, po płacenie komuś gotówki – i wygaśnięcie po jednym dniu. Zatrzymaj się w zwyczaj regularnego zameldowania się i robienia tego, a twój orichalcum stale wzrośnie.Cotygodniowe umowy – 50 Orichalcum

Znaleziono także w raboriach zawiadomienia, cotygodniowe umowy nie wymagają wykonania zadania, ale pracuj nad serią celów, takich jak ukończenie ustalonej liczby podbojów lub wrogów na wysokim poziomie w regionie. Dla ilości dają Orichalcum – 50 – nie zalecamy, aby wszystko było w stanie ich ukończyć, ponieważ potrwa zbyt długo w porównaniu z pięcioma krótkimi codziennymi zadaniami. Ale jeśli i tak robisz niektóre z tych celów, jest to miła dodatkowa.Cotygodniowe wydarzenia – tbc orichalcum

Podczas gdy cotygodniowe umowy opierają się na ukończeniu istniejących treści w grze, dodają one nowych przeciwników do świata gry. Od wtorku 16 października, co tydzień do gry zostanie dodany statek i najemnik na poziomie 30. Zejście ich notatek, daje tylko orichalcum, ale kilka innych unikalnych nagród.

Więc Jakie są najszybsze sposoby na zdobycie orichalcum? Zalecamy skoncentrowanie się na codziennych umowach jako główne źródło ze względu na ich regularność i prędkość, a także zbierasz luźne rudy orichalcum, jeśli je przekazujesz.

Mówiąc o tym – to, co następuje lista lokalizacji rudy orichalcum na całym świecie Assassin’s Creed Odyssey. Ponieważ gra jest ogromna, jest podzielona na wiele obrazów.

Zauważ, że inne typy kolekcjonerskie – takie jak tabletki z grobowców i legendarne skrzynie – są również przedstawione na tych obrazach, ale rudę orichalcum są inaczej wskazane przez okrągłe niebieskie kształty.


13 rzeczy, które należy wiedzieć, kiedy zaczynam Assassin’s Creed Odyssey

Lokalizacje rudy Achaia orichalcumLokalizacje rudy anaaphi orichalcumLokalizacje rudy Andros OrichalcumLokalizacje rudy argolis orichalcumLokalizacje rudy arkadia orichalcumAttika Orichalcum RudaLokalizacje rudy Boeotia orichalcumLokalizacje rudy chios orichalcumLokalizacje rudy delos orichalcumLokalizacje rud elis orichalcumLokalizacje Euboea (i Skyros) OrichalcumLokalizacje rudy hydrea orichalcumKeos Orichalcum LokalizacjeKephallonia orichalcum Ore LocationsKorinthia orichalcum Ore LocationsLokalizacje rud Kos orichalcum

Kythera Island Orichalcum Ore LocationsLokalizacje rudy lakonia orichalcum

LEMNOS ORICHALCUM LOKACJALesbos Orichalcum RudaLokris Orichalcum RudaMedonia orichalcum Ore LocationsMalis orichalcum RudaLokalizacje rudy megaris orichalcumMelos Orichalcum LokalizacjeMessara Orichalcum Ore LocationsMessenia Orichalcum Ruda LokalizacjeMykonos orichalcum Ore LocationsLokalizacje rudy naxos orichalcumLokalizacje rudy nisyros orichalcumSzukam więcej pomocy? Nasz główny Assassin’s Creed Odyssey przewodnik i wskazówki Hub przedstawia przegląd naszych stron, podczas gdy mamy również pięćdziesiąt plus Ainigmata Ostraka Lokalizacje i rozwiązania, Plus więcej o tym, jak zdobyć Assassin’s Creed Odyssey Najlepsze zakończenie, Lista wszystkich
Assassin’s Creed Odyssey Tomb Solutions,
Najlepsza broń, zbroja, ryciny oraz legendarna zbroja i broń wymieniona, strategia i lokalizacja dzika Kalydonian, Lokalizacje orichalcum a nawet pomoc Assassin’s Creed Odyssey Romance Opcje. Gdzie indziej możemy pomóc w zarabianiu pieniędzy i szybko Assassin’s Creed Odyssey , Jak szybko zdobyć XP i wyrównać Assassin’s Creed Odyssey , i nasze typy dla najlepszych zadań pobocznych w Assassin’s Creed Odyssey .

Lokalizacje rudy paros orichalcumLokalizacje rudy pephka orichalcumLokalizacje rudy phokis orichalcumLokalizacje rudy samos orichalcumLokalizacje rudy seriphos orichalcumLokalizacje rudy skyros orichalcumLokalizacje rudy thasos orichalcumLokalizacje ruda orichalcumHow do you rate Assassin’s Creed Odyssey Lokalizacji i źródeł Orichalcum ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *