Assassin’s Creed Odyssey XP Wyrównanie – jak szybko zdobyć XP i wyrównać

Startseite » Assassin’s Creed Odyssey XP Wyrównanie – jak szybko zdobyć XP i wyrównać
24. stycznia 2024
6 minutes
37

By Jhonny Gamer

XP W Assassin’s Creed Odyssey jest bardzo ważny, teraz, gdy jest to zasadniczo pełna RPG i jak można się spodziewać szybkie wyrównywanie W miarę postępów w grze.

Istnieje mnóstwo sposobów, aby go zdobyć, ale niektóre działania przyznają ci znacznie więcej XP niż inne, więc tutaj w tym przewodniku przejdziemy przez niektóre z najlepszych sposobów zarabiania XP szybko, abyś mógł zaorać historię, gdy historia, gdy jest to historia, gdyGrind zaczyna być twardy.

Na tej stronie:


13 rzeczy, które należy wiedzieć, kiedy zaczynam Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey XP i wyrównane wyrównywanie

Zdobycie XP w Odyssey działa całkiem podobnie jak w początkach – to znaczy, zarabia na prawie wszystkiego.

Wszystko, od pokonania standardowych wrogów po ukończenie głównych misji historii, poboczne, walki morskie i inne przyznają Ci XP, więc naturalnie wyrównasz i skalujesz tylko od gry, jakkolwiek wybierzesz. Również na temat skalowania warto zauważyć, że ilość XP, którą otrzymujesz z niektórych działań, szczególnie walki, naturalnie wzrośnie w miarę postępów w grze.To powiedziawszy, prawdopodobnie w pewnym momencie uderzysz w ścianę – prawdopodobnie na długo przed osiągnięciem limitu poziomu 50 – gdzie gra zbliża się do misji za poziomem, na który jeszcze nie osiągnąłeś (tak, główne misje mają wymagania poziomu Assassin’s Creed Odyssey ) i w tym momencie będziesz musiał szlifować.

Istnieje wiele sposobów na zrobienie tego i jak powiedzieliśmy, a nawet po prostu dotrzeć do niektórych z tych wysp i obszarów późnej gry, a następnie poniżej mamy wskazówki dotyczące szybkiego zwiększania się.

Szukam więcej pomocy? Nasz główny Assassin’s Creed Odyssey przewodnik i wskazówki Hub przedstawia przegląd naszych stron, podczas gdy mamy również pięćdziesiąt plus Ainigmata Ostraka Lokalizacje i rozwiązania, Plus więcej o tym, jak zdobyć Assassin’s Creed Odyssey Najlepsze zakończenie, Lista wszystkich
Assassin’s Creed Odyssey Tomb Solutions,
Najlepsza broń, zbroja, ryciny oraz legendarna zbroja i broń wymieniona, strategia i lokalizacja dzika Kalydonian, Lokalizacje orichalcum a nawet pomoc Assassin’s Creed Odyssey Romance Opcje. Gdzie indziej możemy pomóc w zarabianiu pieniędzy i szybko Assassin’s Creed Odyssey , Jak szybko zdobyć XP i wyrównać Assassin’s Creed Odyssey , i nasze typy dla najlepszych zadań pobocznych w Assassin’s Creed Odyssey .

Najszybsze sposoby zdobycia XP i wyrównywania Assassin’s Creed Odyssey

Istnieje kilka szybkich sposobów na zdobycie XP w Assassin’s Creed Odyssey, ale który pojawia się jako absolutnie najszybszy, sprowadza się do twoich preferencji i odpowiednich umiejętności. Mając to na uwadze, oto garść tego, co okazało się najlepszymi opcjami, więc możesz sam zdecydować.

Szybkie sposoby zdobycia XP i wyrównania Assassin’s Creed Odyssey

Konkretne nagrody za płyty wiadomości – Na całym świecie, mianowicie w miastach i głównych osadach, znajdziesz tablice wiadomości z liczbą nagród. Współpracuj z tablicą, aby wyświetlić listę nagród, a zauważysz, że gdy unoszisz się nad każdą z nich, pokazuje swoje nagrody, w tym niektóre kolorowe ikony dla Drachmae i XP, które zarobisz. Niebieski jest przyzwoity, ale ikona XP w kolorze złotym oznacza, że nagradza wysoką XP.

Często są to dość szybkie, a nawet zadania, które i tak naturalnie wykonujesz, więc są doskonałym źródłem szybkiego, wysokiego XP, ale warto zauważyć, że czasami są ograniczone czasowo do około 24 godzin. Odbierz je w każdym miejscu, w którym odwiedzasz podczas przechodzenia, a na bieżąco ukończysz nagrody – czasami otrzymasz również mówienie, jeśli jesteś w pobliżu, więc przejście pięciu minut na swoją drogę może dać ci przyjemne i szybkieXP Bump.Wojenne nagrody i umowy – Walka na statek do statku wymaga zainwestowania trochę czasu w modernizację statku i jego możliwości walki, ale jest prawdopodobne, że i tak będziesz to robić w miarę postępu gry w grze. Jeśli masz dobrze ulepszony statek lub i tak planujesz go zdobyć, to zatapianie innych statków, gdy istnieje konkretna nagroda, może być doskonałym źródłem dużych ilości XP.

Dostajesz nagrody i kontrakty z tych tablic, a rozsyłanie wskazuje, że jest to marynarka wojenna. Są to jedno z największych źródeł XP w grze, a także zapewniają dużą część obu pieniędzy i zasoby, które można również zająć, więc weź je w dowolnym momencie.

Podbój bitew – Podobnie jak walka morska, bitwy podbojowe mogą być czasochłonne, ale są również doskonałymi źródłami XP, co daje tak samo jak dłuższa misja fabularna. Dodatkową zaletą jest to, że często będziesz musiał wykonać wszystkie zadania lokalne, aby faktycznie uruchomić bitwę, a i tak otrzymasz XP za wykonywanie tych zadań, zanim na końcu dostaniesz duży smaczny kawałek doświadczeniasamej walki.

Miej oko na mapę, aby zobaczyć, kiedy obszar jest wrażliwy i gotowy do bitwy – jest to oznaczone fioletowym paskiem po prawej stronie ekranu mapy – i przejdź do obszarów wrażliwych, jak to możliwe. Gdy ten fioletowy bar jest niski, istnieje szansa, że bitwa może odtworzyć automatycznie, zanim tam dotrzesz, a region przejdzie do drugiej strony Kontrola, przywracając go do stabilności i oznacza, że tęsknisz za bitwą, a całe to XP. Aha, a kiedy jesteś w jednym, spróbuj uzyskać jak najwięcej zabójstw, tym bardziej otrzymasz, tym więcej XP dasz jako nagrodę.Tablice dyskusyjne mogą również całkiem ładnie wiązać się z nimi, a konkretne nagrody pomagają wyzwolić podboje przez destabilizujące regiony – na przykład, gdy proszą cię o zabicie lidera obszaru.

Badanie – Ogólnie eksplorowanie środowiska w Assassin’s Creed Odyssey zapewni ci stały strumień XP. To nic ogromnego, ale z czasem sumuje. Ilekroć znajdziesz wcześniej niewidoczną lokalizację, otrzymasz trochę XP, więc jeśli masz zwyczaj odwiedzania wszystkiego w pobliżu w miarę postępów w grze, utrzymasz się dobrze.

Walka – W tym arenie, walka, szczególnie z wrogami wyższego poziomu, jest dobrym źródłem XP. Jeśli musisz na przykład wyleczyć kilka poziomów na misję, połączenie tego z pewną eksploracją i pójściem na nową wyspę, być może jest to w kierunku górnej krainy trudności pod względem poziomu w porównaniu do twojego, jest świetnym sposobem na to, że jest to świetny sposóbPołącz Eksplorację XP i Combat XP z pokonania wrogów wysokiego poziomu – w szczególności ci trudniejszymi najemnikami.

How do you rate Assassin’s Creed Odyssey XP Wyrównanie – jak szybko zdobyć XP i wyrównać ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *