Assassin’s Creed Origins Rozwiązania grobowców – krzemionka, starożytne mechanizmy, grobowiec menkaure, grobowiec Khufu i wszystkie wyjaśnione grobowce

Startseite » Assassin’s Creed Origins Rozwiązania grobowców – krzemionka, starożytne mechanizmy, grobowiec menkaure, grobowiec Khufu i wszystkie wyjaśnione grobowce
24. stycznia 2024
12 minutes
37

By Jhonny Gamer

Grobowce W Assassin’s Creed Pochodzenie służy jako seria mini-dungeonów, abyś mógł opcjonalnie odkrywać – Starożytne tabletki, Starożytne mechanizmy, I niektóre rzeczy, których nie zepsujemy, powiedzielibyśmy, że warto je sprawdzić!

Tutaj na tej stronie, a także wyjaśnianie, w jaki sposób grobowce w ogólnej pracy, krótko wyjaśnimy cel powiązanego materiału Krzemionka, i informacje o godnym uwagi Grób menkaure I Grób Khufu, Podobnie jak wszystkie inne!

Assassin’s Creed Origins groby, starożytne tabletki, krzemionka i starożytne mechanizmy

Grobowce są rozproszone po Egipcie, a każdy zawiera starożytną tabletkę, która da ci punkt zdolnościowy, gdy znaleziono. Ponadto niektóre grobowce mają tajemniczy mechanizm aktywacji – nie zepsujemy rzeczy, mówiąc ci, czym one są lub co robią, ale aktywacja wszystkich przynosi ci raczej pobierający strój dla Twojej kolekcji.

Każdy mechanizm wymaga pewnej ilości krzemionki do aktywacji – „zwykłe” biorą pięć krzemionki, a końcowy będzie potrzebował 50 – więc zbierz wszystko, co widzisz;Świeca bardzo jasno nawet w całkowitej ciemności, a obszary zawierające mechanizmy zwykle mają go w obfitości, ale znajdziesz także kilka luźnych kawałków w fragmencie grobowca, więc nie zapomnij o złudzeniu podczas jazdy.Assassin’s Creed Początki Lokalizacje grobowców i rozwiązania grobowców – Menkaure, Khufu i inne

Adorer thoth grobowca

Ten grób znajduje się w północno -zachodnim rogu Giza u podnóża gór.Przechodząc przez obszary otwierające, natkniesz się na drobny opór bandytów. Unikaj ich lub wyeliminuj i podążaj ścieżką, dopóki nie dotrzesz do pokoju zawierającego kilka drewnianych platform zawieszonych przez liny.

Twoim celem jest podniesienie niższej platformy w powietrze i zważenie drugiej, aby utrzymać ją na miejscu. Usuń rolki liny z dolnej platformy, a następnie wspinaj się na rusztowanie na wyższą platformę. Gdy ciężar przyciągnie go na ziemię, przenieś kołowrotki liny, aby zważyć go, a następnie przeskocz z rusztowania na wyższą platformę.Starożytny tablet będzie w pokoju.

Złoty grobowiec

Znajdziesz ten grób na odizolowanej pustyni;złam pękniętą ścianę, aby stworzyć wejście.

Wejdź do środka, podążając za wiązką światła, która odbija się od brązowych luster na ścianie. W kilku punktach musisz przesunąć stojak słoików, aby ustawić następne lustro na miejscu, a ostatnie lustro jest pokryte pajęczynami – pomachajcie pochodnią, aby ją wyczyścić.Starożytny mechanizm

Po przeczytaniu starożytnego tabletu przejdź dalej do jaskinii. Skręć w lewo na skrzyżowaniu i podążaj ścieżką do końca.

Grobowiec nomarcha

Wejście znajduje się na czarnej pustyni w południowej części granicy z Faiyam.Przejdź przez grobowiec, aż dojdziesz do pokoju zawierającego urządzenie łodzi/. Upewnij się, że koniec w pobliżu dwóch Brazierów jest w dół, a następnie popchnij stojak słoików pod podniesionym koniec, aby utrzymać go na miejscu i użyj, aby dotrzeć do podłogi powyżej po lewej stronie. (Najpierw klinuj w drugą stronę, jeśli chcesz dodatkowych łupów.)Przebij pęknięte ściany, aby znaleźć drogę do starożytnego tabletu.

Starożytny mechanizm

Z tabletu rozbij pękniętą ścianę w prawo i podążaj za przejazdem i skręć w lewo na skrzyżowaniu przed.

Tomb Seth-Anat

Będziesz potrzebować łuku z buffem w ogniu, albo do tego. Udaj się na środek pustyni Desheret i nie możesz tego przegapić.Począwszy od zachodniego końca wykopu na górnej platformie po lewej stronie, a po osiągnięciu przerwy w wiązce chwyć kamienny blok wnęki i wyciągnij go. W razie potrzeby podążaj za belką i przeciągając bloki, dopóki nie dotrzesz do lustra pokrytego pajęczynami.

Użyj pochodni, aby go wyczyścić, a następnie kontynuuj. Kolejny blok do wyciągnięcia, a następnie kolejny pajęczyny, ale ten jest niedostępny, więc użyj bomby ogniowej lub płonącej strzałki, aby ją wyczyścić, i kontynuuj postęp, aż dotrzesz do starożytnej tablicy.Starożytny mechanizm

W tablecie spal pajęczy z lustra wysoko na ścianie, a następnie podążaj za belką, aby zlokalizować mechanizm.

Grób Amenemhat III

Ten grób znajduje się w południowo -zachodnim rogu piramidy w Haueris Nome.Śledź przejście, aż dojdziesz do dużego pokoju z kilkoma bambusowymi paneli na podłodze. Upuść na nich pochodnię, aby je ognistować, a następnie upuść się do środka i rozbij kamienną pieczęć na końcu każdego otworu.Wspinaj się w górę i przejdź przez otwarte drzwi, a dojdziesz do jasno oświetlonego obszaru ze stawem. Oczywiście jest zakażony krokodylem, więc poradzisz sobie z opozycją, zanim pójdzie na popłynięcie.

Nurkuj pod powierzchnią, aby znaleźć zanurzony tunel. Pływać wzdłuż niego, a tablet znajduje się pod wodą na końcu. Nie martw się, jeśli w tym momencie biegniesz nisko w powietrzu, ponieważ interakcja z tabletem napełni twoje płuca.Grób Djosera

Grób Djosera znajduje się po północnej stronie stopniowej piramidy w Saqqara Nome.Ścieżka jest dość prosta;Kieruj tunelem, aż dotrzesz do pokoju pełnego worków. Po prawej stronie jest stojak słoików, który można przenieść, aby odsłonić wyjście. Podążaj za przejściem w dół i wokół, aż dotrzesz do skrzyżowania;Trasa po prawej to ślepy zaułek, który zawiera kilka łupów za innym słoikiem stojaków, a trasa do stołu trwa w lewo.

Kiedy dotrzesz do dużego ciemnego pokoju, chwyć krzemionkę i inne różnorodne łupy, a następnie użyj pulsu animusowego, aby zlokalizować osłabioną część ściany. Rozbij się przez niego mieczem, a pojawi się w kafelkowym przejściu. Podążaj za nim, aż znajdziesz po lewej stronie bardziej osłabionych ścian;tablet jest za pierwszym, a pozostałe zawierają łupy.

Grób Khafre

Wejście znajduje się na północnej twarzy środkowej piramidy w Gizie.Podążaj ścieżką, aż dotrzesz do małego pokoju, który wydaje się być ślepym zaułkiem, a następnie otwórz ukryte przejście w rogu. Podążaj ścieżką w dół i dookoła, a w końcu przyjdziesz do pokoju zawierającego mechanizm łodzi/see.Przenieś stojak słoików pod podniesionym końcem łodzi, aby utrzymać ją na miejscu, a następnie użyj go, aby dotrzeć do platformy powyżej.Tablet znajduje się w małym pokoju pośrodku większego pokoju, a większy pokój ma dużo łupów.

Grób Khufu

Wejście znajduje się po północnej stronie najbardziej wysuniętej na północ piramidy w Gizie. Musisz odwiedzić dwa razy, aby uzyskać tablet i mechanizm tutaj:TABLET: Kiedy ścieżka się rozchodzi, weź lewe przejście i podążaj za nią, aż dotrzesz do dużej rampy kierującej się w górę. Jest trochę łupy z czołgania się przez otwór na środku rampy, a ścieżka do tabletu jest przez otwór na górze.

Kiedy dotrzesz do ślepego zaułka w pokoju ułożonym wysoko ze skarbem, rozbij dwie kamienne foki na drugim końcu, aby otworzyć tajne drzwi. Przejdź, a tablet będzie tuż przed tobą.Starożytny mechanizm

Jeśli ukończyłeś misję Hyena Story, którą już byłeś. Przejdź przez wąską szczelinę po prawej, gdy ścieżka się dzieli, podążaj za nią i opuść otwór, a następnie idź, aż dotrzesz do dużej komory zawierającej mechanizm. (Mumia i inne różne przedmioty w pokoju są powiązane z historią, więc w tym momencie nie możesz nic z nimi zrobić.)

Grób menkaure

Wejście do tego znajduje się po północnej stronie najmniejszej piramidy w Gizie i będziesz potrzebować bomb przeciwpożarowych lub łuku z ogniem.Podążaj ścieżką, aż dotrzesz do małego pokoju pełnego skarbu z zestawem schodów na środku. W pokoju poniżej jest więcej łupów, a nad drzwiami, do których wszedłeś.Na końcu tego fragmentu nad tobą znajduje się właz bambusa, który musisz spalić. Wspinaj się przez otwór, a tablet będzie bezpośrednio przed.Grób Smenkhkare

Udaj się na południowy kresek Haueris Nome, a wejście znajduje się w obszarze pełnym filarów.Podążaj za przejazdem, aż dotrzesz do kałuży wody. Zanurz się i pływaj przez tunel, a pojawi się w pokoju z kilkoma wiszącymi platformami. Twoim celem jest osiągnięcie górnego poziomu przed i po prawej stronie, ale jest zbyt wysokie, aby dotrzeć do bezsporników. Zamiast tego idź do skrajnego lewego rogu pokoju i wejdź na platformę wiszącej. Po uderzeniu w ziemię szybko biegnie w kierunku platformy, którą właśnie podnieśliście, zanim uderzy się w ziemię, i użyj go, aby osiągnąć górny poziom.Powtórz proces na następnym zestawie platform, aby osiągnąć górny poziom, a następnie przejdź, aby znaleźć tablet;czeka na ciebie kilku bandytów.

Starożytny mechanizm

Za tabliczką znajduje się wysoki wąski otwór. Ściśnij przez niego, podążaj za przejazdem i wskocz do wody. Płyń na drugą stronę i wspinaj się na rampę, aby zlokalizować mechanizm.

Grób Sneferu

Wejście znajduje się po północnej stronie gładkiej piramidy na południu Saqqara Nome.Podążaj za przejściem, czołgaj się przez małą dziurę i kontynuuj. Dotrzysz w szyb, na który możesz się wspinać po łuki nad tobą, lub możesz użyć ukrytych drzwi po prawej stronie, aby skierować się w kierunku tabletu. Przeskocz przez wodę, wspinaj się i przejdź przez mały otwór, aby wyłonić się w pomieszczeniu z wiszącymi platformami i ruchomymi stojakami na słoiki.

Chwyć jedną z kołowrotków linowych z kamiennej platformy, w której wszedłeś do pokoju, i wpadnij na platformę wiszącą po prawej stronie. Kiedy uderzy w podłogę, upuść kołowrotek na podłogę, aby utrzymać ją tymczasowo na miejscu, a następnie przeciągnij na nią stojak słojczy i weź się na wyższą platformę wiszącą, aby dotrzeć do następnego pokoju.Rozbij słoiki, które blokują twoją ścieżkę – jest tam kobra, więc huśtaj broń po złamaniu słoików!

W następnym pokoju wspinaj się na wiszącą platformę po prawej i rozbij duży słoik, który zawiera, a następnie odejdź, aby umożliwić upadek drugiej platformy. Chwyć z niego bębny i przenieś je do następnego pokoju i użyj ich do zważenia dolnej platformy – cztery powinny wystarczyć.Wejdź na górną platformę wiszącą, aby znaleźć tabletkę.

Potrzebujesz więcej pomocy? Nasz Assassin’s Creed Origins Wartość i przewodnik Przejdzie Cię przez każdy etap głównej historii i zadań, podczas gdy mamy również przewodniki, jak zmierzyć XP i wyrównać, Plus wyjaśniacze, jak Assassin’s Creed Origins Pequests Praca, wraz z tym, jak zdobyć materiały rzemieślnicze i towary zwierzęce, a nawet kompletne rozwiązania i instrukcje dla wszystkich Assassin’s Creed Origins grobowce, krzemionki i mechanizmy zakotwiczenia. Mamy również listę wszystkich lokalizacji Papyrus Puzzle, Przeklęta i legendarna broń pochodzenia i jak są nabyte, a wreszcie szczegółowe filake strony, ofiara Phylakes i jak zdobyć strój Black Hood.

Grobowiec Nomadów

Wejście grobowca znajduje się w zachodniej ostrości izolowanej pustyni, między depresją Qattara a czarną pustynią.To być może najkrótszy i najłatwiejszy ze wszystkich grobowców. Raz w środku idź ścieżką w prawo. Zignoruj wszystkie ostrzeżenia o zbliżaniu się Zagłada i idź ścieżką do spokojnej puli;tablet jest zanurzony za zgniłym drewnianym panelem po drugiej stronie basenu.Grobowiec cyniczny

Ten grób znajduje się na północnym zachodniej części Uab Nome. Uważaj na Lwy krążące wokół wejścia i dalej w środku.W tym jednym nie ma łamigłówek – to po prostu prosty, choć zarażony lew, biegnie do tabletu. Pierwszy obszar zawiera kilka lwiców, więc albo je zabij, albo uciekaj do tunelu po lewej stronie, a następnie wejdź dalej do środka. Słabo oświetlona jaskinia przed nami zawiera lw.Mountain of the Dead

Ten grób znajduje się w Siwa i jest częścią pobocznej Hideaway.Gdy zbliżasz się do znacznika zadania, przerywnik przerywnik automatycznie gra. Kiedy skończy się, wejdź do grobowca, a kiedy dotrzesz do ślepego zaułka przez pękniętą ścianę po lewej stronie i przejdź do następnego pokoju. Rozbij słoiki w rogu i przesuń stojak na słoiki, aby uzyskać dostęp do pokoju poniżej.Świetny Sfinks

Wejście do ostatniego grobowca znajduje się w Sfinksa, ER, lewym pośladku, ale jest dostępne tylko po aktywacji wszystkich pozostałych mechanizmów i zlokalizowaniu wszystkich 12 kamiennych kręg.Wejdź do środka, aż Bayek wymamieje się po tym, jak jest ślepy zaułek, a następnie czołgaj się przez otwór w wnęce w rogu.

Kiedy wychodzisz z tunelu, jest teraz naprawdę ciemno, a będziesz mógł zobaczyć tylko kilka stóp przed sobą, nawet z pochodnią. Skręć w prawo i przejdź do ściany, a następnie skręć w prawo i podążaj za nią, aż dotrzesz do drzwi. Przejdź i wchodzą w interakcję z mapą w środku.Mapa wzrośnie, aby odsłonić drzwi;Przejdź i aktywuj ostateczny mechanizm, aby zdobyć legendarny strój ISU Armor.

How do you rate Assassin’s Creed Origins Rozwiązania grobowców – krzemionka, starożytne mechanizmy, grobowiec menkaure, grobowiec Khufu i wszystkie wyjaśnione grobowce ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *