Assassin’s Creed Początki Papyrus Puzzle Lokalizacje: żyzna ziemia, podzielona dolina i bardziej wyjaśniona

Startseite » Assassin’s Creed Początki Papyrus Puzzle Lokalizacje: żyzna ziemia, podzielona dolina i bardziej wyjaśniona
24. stycznia 2024
14 minutes
49

By Jhonny Gamer

Puzzle papirusowe są rodzajem kolekcjonowania w Assassin’s Creed Pochodzenie, że po rozwiązaniu doprowadzi cię do rodzaju wyrównanego ukrytego skarbu gdzieś na mapie.

Tutaj na tej stronie dostarczymy Ci listę Lokalizacje puzzli papirusowej, a także ich Papyrusowe zagadki i lokalizacje łupów.

Aby uzyskać więcej przewodników, wróć do naszego głównego Assassin’s Creed Początek Przewodnik i instrukcja centrum.

Assassin’s Creed Origins Papyrus Puzzles Olfled

W całym świecie pochodzenia jest kilka puzirusów papirusowych, a każda z nich ma pojęcie o lokalizacji wysokiej klasy sprzętu do Twojej kolekcji. Niektóre wskazówki są bardziej tajemnicze niż inne, więc jeśli drapiesz głowę, próbujesz to rozgryźć, nie martw się, wykonaliśmy ciężką pracę dla Ciebie.

Chociaż możliwe jest ich zebranie wszystkich wcześnie w grze, zalecamy ich rozłożenie ich trochę: elementy skali na poziomie, gdy je zbierasz, więc jeśli odbierzesz je zbyt wcześniei na dodatek, jakakolwiek wrogowie lub dzika przyroda, na które natkniesz się podczas polowania na nich, będą znajdować się w zakresie poziomu regionu mapy i zbliżając się do terytorium.

Assassin’s Creed Origins Papyrus Lokalizacje i rozwiązania wyjaśnione

1. Długi napój

Riddle Clue: „W Siwa, znajdź mnie na dole jedynej miski wystarczająco dużej dla Boga.”

Wskazówka znajduje się na stole z tyłu małej świątyni na południowym brzegu zaludnionego obszaru Siwa.

Przedmiot można znaleźć na środku okrągłego basenu w pobliżu południowo -zachodniego rogu dużego jeziora. Wskocz i Wade na środek, aby go zlokalizować.

2. Żyzne ziemie

Clue Riddle: „Kilkuset metrów na północny zachód od świątyni Sekhmet w Yamu, który znajduje się przez jezioro Mareotis, jest świetne miejsce na randkę. Pełne palmy i otoczone pustynią, jedno skały został zbudowany i zamknięty bez wyjścia. Znajdź mnie tam.”

Wskazówka znajduje się na górnym chodniku na dziedzińcu świątyni w Yamu;Wspinaj się na jeden z filarów, aby do niego dotrzeć.

Przedmiot jest ukryty w wysokiej trawie w małym otoczonym murze;Poszukaj worków opierających się o ścianę, aby.

3. Podzielona dolina

Clue Riddle: „W centrum SAP-Meh Nome można mnie znaleźć w kanionie w pobliżu Anthylla. Jestem pod drzewem, które uważa, że jest to wyjątkowe, ale tylko dlatego, że pobliski most rockowy blokuje go przed widzeniem innych z rasy.”

Wskazówka znajduje się na małym stole u podnóża schodów w Wielkiej Bibliotece w Aleksandrii;Przejdziesz obok niego podczas pierwszego etapu Aya Story Quest.

Przedmiot znajduje się u podnóża drzewa w zachodniej części kanionu na północny zachód od Anthylla Outpost na środku SAP -Meh Nome.

4. Kamienne spojrzenie

Przewód zagadkowy: „W południowej części jeziora Mareotis znajduje się wyspa pełna ruin. Mężczyzna patrzy na mnie przez cały dzień, to całkiem niepokojące.”

Wskazówka znajduje się w małym pokoju w południowo -zachodnim rogu sarapii w Aleksandrii, w pobliżu południowo -zachodniego punktu podróży.

Przedmiot jest prawie bezpośrednio na południe od szybkiego punktu podróży na wyspie w południowej części jeziora Mareotis, schowana za ruinami kamiennej kolumny.

5. Promień nadziei

Przewód zagadkowy: „W depresji Katara jest tylko jedno miejsce, które nie jest suche i smutne. W pierwszym świetle Dawn znajduje się jedno drzewo w pobliżu wejścia doliny, którego korzenie są w połowie drogi między chwałą Ra a cieniem Apophisa. Znajdź mnie tam, ale pospiesz się, bo RA szybko się porusza.”

Wskazówka znajduje się u podnóża posągu wewnątrz wieży w grobie Aleksandra Wielkiego.

Przedmiot jest pochowany u podnóża małego drzewa na północno -wschodnim krańcu doliny prowadzącej do oazy wodonośnej w depresji Qattara. O świcie cień skalistych grzbietu przejdzie przez podstawę drzewa, ale skarb jest dostępny o każdej porze dnia.

6. Sposób natury

Clue Riddle: „We wschodniej części Kanapos Nome znajduje się spustoszona kraina, w której wiele drzew upadło i straciło dom. Jestem za sierot, którego rodzice upadli w pobliżu, wskazując na swoją samotną córkę.”

Wskazówka znajduje się na małym stole w północno -zachodnim rogu dziedzińca na Wielkiej Synagodze w Aleksandrii.

Skarb jest pochowany w pobliżu małej palmy pośrodku jałowego obszaru we wschodniej części Kanapos Nome.

7. Ślepy zaułek

Strażnik: „W Sapi-Res Nome, na północ od świątyni Letopolis, można mnie znaleźć na polach uprawnych. Leżę tam, gdzie stworzenie człowieka przynosi wodę Nilu do pustynnego piasku.”

Wskazówka znajduje się na biurku na południowym krańcu stajni w Kanapos Nome.

Przedmiot znajduje się na północnym krańcu kanału nawadniania w zachodnim rogu pól na północ od Letopolis.

8. Ogłuszająca cisza

Riddle Clue: „Aleksandria jest duża i głośna, ale jedna część jest cicha, samotna i otoczona wodą. Polelna palma wskazuje na miejsce, w którym leżę, gdzie ziemia spotyka wodę.”

Wskazówka znajduje się za ołtarzem w świątyni Iceion na półwyspie w Aleksandrii.

Przedmiot znajduje się blisko krawędzi wody w południowo -zachodniej części wyspy po drugiej stronie wody ze świątyni.

9. Upadły przyjaciel

Clue Riddle: „Dwóch mężczyzn stoi na ochronie Memphis Eastern Canal. Południe wygląda uroczyście na swojego zatopionego przyjaciela. Jeśli podążasz za jego spojrzeniem, możesz znaleźć go i mnie na podłodze rzeki.”

Wskazówka znajduje się pod pokrytą winoroślą kratą w świątyni Ptah w Memphis.

Aby znaleźć głowicę przedmiotu bezpośrednio na wschód, aż dotrzesz do miejsca, w którym kanał dołącza do Nilu;Pomiędzy południowym posągiem a piaskiem w rzece znajdziesz wrak statku, a skarb jest na łóżku rzeki kilka stóp na zachód.

10. Płonący krzew

Zwracanie do głowy: „Jeśli pójdziesz na drugą stronę Nilu w Ineb-Hedjet Nome, możesz znaleźć szczyt z wielkim widokiem Nilu. Rozejrzyj się, a potem znajdź mnie, ukrywając się pod jedynym pobliskim drzewem.”

Wskazówka znajduje się na biurku z tyłu Webet (gdzie ciała są przygotowywane do mumifikacji) na północnym krańcu Memphis.

Przejdź przez Nil na granicy między Memphis i Ineb-Hedjet Nome, kierując się na południowy koniec górskiego zasięgu po drugiej stronie. W pobliżu brzegu znajduje się samotne palmy, a skarb jest w krzaku obok niego.

11. Morze piasku

Straszna wskazówka: „Na południowym wschodzie Iment Nome leży zepsuty statek. Mij czas do rana, X zaznaczy moje kryjówki.”

Wskazówkę można znaleźć za posągu wewnątrz świątyni Horusa w Sapi-Res Nome.

Złamany statek jest szybkim punktem podróży na południowym wschodzie od Iment Nome. Skieruj się w kierunku martwego drzewa na zboczu na zachód od niego, a następnie poczekaj, aż wschód słońca i lokalizacja skarbów będzie oznaczona cieniem masztu. (Właściwie nie musisz czekać na oznaczenie cienia; po prostu wyszukiwanie obszaru jest w porządku.)

12. Na widoku

Clue Riddle: „Na wyspie na południowy wschód od Krokodilopolis znajduje się rzeka o nienaturalnym kolorze. W pobliżu zobaczysz przyczynę, a ja będę w tym jedynym, który jest wyjątkowy.”

Wskazówka znajduje się na półce półki w małym pokoju w centrum pałacu.

Przedmiot można znaleźć w szarej basenie w południowo -wschodniej części małej wyspy na południowym wschodzie Krokodilopolis.

13. Porzucone miasto

Clue Riddle: „Na dolnej granicy Paraitaonion znajduje się wioska duchów. Jestem w domu bluźnierczego mężczyzny, który zbudował swój dom najdalej od Ra, Słońce Boga.”

Wskazówka siedzi na stole w kamiennej pergoli z tyłu Asklepion w Belgrae, miasta na wschód od zielonych gór.

Udaj się do zrujnowanego miasta Keno, położonego na południowym krańcu Paraitalion. Na wzgórzu na zachód od głównych ruin znajdziesz samotny budynek, a przedmiot jest pochowany na środku.

14. Tylko prawa

Przewód zagadkowy: „W Atef-Pehu Nome istnieje prawo, które stwierdza, że można zrobić ceramikę tylko po wschodniej stronie drogi. Jestem ukryty na szczycie jednego nielegalnego palacza gliny w regionie.”

Bezpośrednio na południe od Filadelfii jest mała wioska, a wskazówkę można znaleźć w małym budynku po wschodniej stronie – poszukaj basenów o jasnej wody.

Przedmiot można znaleźć w małym obozowisku na drodze, która wychodzi na południe od Memphis. Wspinaj się po komin palenia po zachodniej stronie obozu, a przedmiot znajduje się wśród doniczek w środku.

15. Sobek jest wściekły

Clue Riddle: „Na wschód od Krokodilopolis, na południe od rozbitej piramidy, duża bestia boga wpatruje się ze złością na Pharoh, który nie okazuje mu szacunku. Jestem ukryty za głową bluźnierskiej.”

W pokoju na zachód od południowego wejścia do świątyni Sobek w Krokodilopolis jest gigantyczny posąg Sobek. Wspinaj się na górę, a wskazówka będzie znajdować się w rogu górnej półki wokół pokoju.

Udaj się do piramidy na wschód od regionu. Na południe od tego jest kolejna świątynia Sobek, a skarb znajduje się na południe od posągów wewnątrz świątyni.

16. Królewska Flora

Riddle Clue: „W południowym Herakleion Nome znajdziesz mnie pod drzewem, który lubi się królem.”

Chwyć wskazówkę z górnego piętra dużej willi w Natho na wyspie w południowej części Herakleion Brak.

Skarb znajduje się u podstawy ogromnego drzewa na południe od obozu Neith Cradle Bandit na wyspie na wschód od Natho.

17. Mokra robota

Przewód zagadkowy: „W zielonych górach, w których budują świetny akwedukt, idź jego źródło wysoko w górach. Wewnątrz można znaleźć na dole najniższego basenu, schowane obok dwóch dużych słoików.”

Wskazówka znajduje się z tyłu wyroczni Apollo w północnej części zielonych gór.

Udaj się do zachodniego końca akweduktu na środku zielonych gór, wejdź do jaskini i zanurz się w basenie, aby znaleźć swoją nagrodę.

18. Bliźniacze rozpaczy

Clue Riddle: „W Herakleion Nome, na wschód od świątyni Khonsou, to wioska, która jest bardziej wodą niż ziemia. Za dwoma domami o różnych problemach, jeden, którego stopy są zawsze mokre, a drugi, który nie może zakryć jego głowy, możesz znaleźć mnie siedząc pod drzewem.”

Przejdź przez główne wejście do świątyni Khonsou, położone na dużej wyspie w Harakleion, a wskazówka znajduje się na półce po prawej stronie.

W pobliżu centrum gromady wysp na wschodzie znajduje się wioska YW Huts. W północno -zachodnim rogu wioski znajduje się niewielka ceglana ruina, a skarb znajduje się pod pobliskim drzewem.

19. Stone grzyb

Strażnik: „W gizie trzy piramidy stoją wysoko. Na szczycie mniejszego widać całkiem sporo, nawet dwa grzybowe skały, z których mniej leżę na szczycie.”

Wskazówkę można znaleźć w komorach pogrzebowych na wschód od piramidy szybkiej podróży. Poszukaj komory z otworem w dachu i wpadnij do środka.

Bezpośrednio na zachód od środkowej piramidy znajdziesz dwie skały, które wyglądają trochę jak grzyby. Skarb jest na szczycie cieńszego z nich.

20. Żywy lub martwy

Wskazówka do zagadki: „W południowej części Green Mountains żyje potworną bestią z ostrymi kłami i twardą szarą skórę. Na jego śmiercionośnej arenie możesz mnie znaleźć, między krawędzią areny a tym, gdzie bestia udziela mu pragnienia.”

Wskazówka znajduje się z tyłu lewej strony głównego pokoju w apolonionie Cyrenu w środkowej Kyrenaice.

Na południowym zachodniej części zielonych gór znajduje się arena zawierająca duży, wściekły słonia. Skarb znajduje się wzdłuż zachodniej krawędzi areny obok małej basenu wody, ale uważaj: wejście na arenę zaangażuje cię w walkę, nie możesz się wycofać, a na niższych poziomach słonTy. Jeśli nie zamierzasz z nim walczyć, po prostu unikaj się, dopóki nie znajdziesz łupu, złap go, a następnie czekaj na swoją nieuniknioną śmierć.

21. Bluźnierstwo

Przewód zagadkowy: „Istnieje miejsce pamięci dla niefortunnych mas w północno -zachodnim Haueris Nome. Podczas gdy tu odpoczywam, nieruchome, nie mogę uciec od łaski Ra, ale przynajmniej każdego świtu unikam go dłużej niż inni.”

Wskazówka znajduje się w górnym zestawie straganów na rynku doliny na południowym krańcu Faiyum, na południowym wschodzie Euhemerii.

Na północnym zachodzie od Haueris Nome jest prowizoryczny obszar pochówku. Udaj się do północno-wschodniej części, a skarb znajduje się przed drugim najwyższym grobowcem.

22. Prądy podziemne

Przewód zagadkowy: „Na południe od Cyrene w zielonych górach jest jezioro, którego woda pochodzi z magicznego strumienia. Będę u źródła tej magii, w której woda płynie z niczego.”

Wskazówka znajduje się wewnątrz grobowca Battos w Cyrenie w środkowej Kyrenaika – wspinaj się na zewnątrz i wpadnij na basen pośrodku.

W zielonych górach bezpośrednio na południe od Cyrene znajduje się jezioro w kształcie wąsów z lat 70., w pobliżu szybkiego punktu podróży. Udaj się na zachodni koniec jeziora i wspinaj się na wodospad, a skarb będzie na szczycie.

23. Pochylająca wieża

Przewodnicząca: „W Faiyum, na północ od Dioniysias Caravanserai, jest wieża z dziurą przy stóp. Potrzebuje wsparcia, więc siedzę za nim, ale drewniane wiązki wydają się bardziej pomocne.”

Wskazówka znajduje się na górnym poziomie sarapii Karanis na północnym wschodzie Faiyum;Wspinaj się po posągu, aby do niego dotrzeć.

Skarb znajduje się za krzywym budynkiem na drodze na północny zachód od Dionizias.

24. Niemise pośpiech

Riddle Clue: „Na północ od Apollonii, jestem obok życia. Prowadzi w ciemności i mgle, a ja siedzę obok niej pod czymś, co nie zwracało do ostrzeżenia.”

Wskazówka znajduje się na stole po prawej stronie dużego posągu w świątyni Zeusa na północnym wschodzie Cyrene w Kyrenaika.

Skarb znajduje się na północnym brzegu za latarnią morską na półwyspie w Apollonia, na północ od Cyrene.

Potrzebujesz więcej pomocy? Nasz Assassin’s Creed Origins Wartość i przewodnik Przejdzie Cię przez każdy etap głównej historii i zadań, podczas gdy mamy również przewodniki, jak zmierzyć XP i wyrównać, Plus wyjaśniacze, jak Assassin’s Creed Origins Pequests Praca, wraz z tym, jak zdobyć materiały rzemieślnicze i towary zwierzęce, a nawet kompletne rozwiązania i instrukcje dla wszystkich Assassin’s Creed Origins grobowce, krzemionki i mechanizmy zakotwiczenia. Mamy również listę wszystkich lokalizacji Papyrus Puzzle, Przeklęta i legendarna broń pochodzenia i jak są nabyte, a wreszcie szczegółowe filake strony, ofiara Phylakes i jak zdobyć strój Black Hood.

25. Sekret Thotha

Clue Riddle: „Na południowy wschód od miasta Hermopolis to jaskinia Leapord w Uab Nome. Na szczycie ich terytorium leży miejsce, w którym ptaki powinny żyć, ale nie. Jeśli podejmiesz skok wiary, możesz mnie znaleźć.”

Wskazówka znajduje się na drugim końcu świątyni Thoth w zachodnim Hermopolis w Haueris Nome.

Po południowej stronie wody poniżej czubka Haueris nome. Podejdź do nich, ale uważaj na czekające na Ciebie lamparty. Wspinaj się na gałąź, szturchając klifem i włóż skok wiary w dołek poniżej, aby znaleźć skarb. (W rzeczywistości nie musisz wspinać się aż do ruin, a zamiast tego możesz po prostu wspiąć się na klify poniżej i wpaść do dziury.)

How do you rate Assassin’s Creed Początki Papyrus Puzzle Lokalizacje: żyzna ziemia, podzielona dolina i bardziej wyjaśniona ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *