Assassin’s Creed Raventhorpe Valhalla to prawdziwe miejsce i całkowity zbieg okoliczności

Startseite » Assassin’s Creed Raventhorpe Valhalla to prawdziwe miejsce i całkowity zbieg okoliczności
24. stycznia 2024
2 minutes
33

By Jhonny Gamer

Ravensthorpe jest jednym z wielu genialnych fragmentów Assassin’s Creed Valhalla . To twoja nowa osada Viking, RPG Hub i dom dla rosnącej obsady postaci, które przychodzą i mieszkają obok ciebie.

Valhalla oferuje wiele rzeczywistych lokalizacji w swoich formach z czasów Wikingów, takich jak Londyn (Lunden), York (Jorvik) i stara, stara Norwic (Norwich).

Ravensthorpe to także prawdziwe miejsce, które można znaleźć na każdej współczesnej mapie Anglii. Oli Welsh, redaktor Eurogamer, mówi mi, że faktycznie dorastał stamtąd, więc już dobrze znał nazwę.Ale o to chodzi (i przeprosinami Oli) – to wszystko jest całkowitym zbiegiem okoliczności. Pomimo tego samego nazwy i bycia we właściwym miejscu, Raventhorpe Valhalli został zaprojektowany tak, aby był całkowicie fikcyjny.

Oto dyrektor narracyjny Valhalla i Assassin’s Creed Mistrz Darby McDevitt, aby wyjaśnić:

„Wybraliśmy nazwę Ravensthorpe, ponieważ klan Eivora był klanem kruku, a Thorpe oznacza„ pola uprawne ”… i ustawiliśmy osadę na środku Mercii, aby była centralnie zlokalizowana na mapie.

„Nie mieliśmy pojęcia, że w prawdziwym życiu jest prawdziwy Ravensthorpe. To prawda, że nie ma rzeki, która jest prawdziwą Raventhorpe, ale wiele może się zdarzyć za 1000 lat. Rzeki zmieniają kursy.

„Myślę, że znak od Odin.”

McDevitt przekazał wiadomość Reddit dla użytkownika, który podobnie mieszka w pobliżu prawdziwego Raventhorpe, podekscytowany widząc, jak ich lokalna wioska otrzymuje globalną reprezentację?!) Naprawdę nie mogłeś tego wymyślić… z wyjątkiem tego, że Ubisoft właśnie to zrobił.


How do you rate Assassin’s Creed Raventhorpe Valhalla to prawdziwe miejsce i całkowity zbieg okoliczności ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *