Assassin’s Creed Valhalla – Ealdorman Voters: Wybór między Hunwaldem, Aelfgar i tutaj, w którym wyjaśniono Kamienne Wodospady

Startseite » Assassin’s Creed Valhalla – Ealdorman Voters: Wybór między Hunwaldem, Aelfgar i tutaj, w którym wyjaśniono Kamienne Wodospady
24. stycznia 2024
4 minutes
42

By Jhonny Gamer

Masz trzy możliwości, jeśli chodzi o Głosowanie na następny ealdorman Lincolnscire W Assassin’s Creed Valhalla Hunwald, Aelfgar i Herefrith.

Podejmujesz tę decyzję podczas Gdzie misja kamienia upada I, jak decydowanie, kim jest zdrajca w wojownikach Rollo, Twój wybór będzie miał długoterminowy wpływ na historię gry.

Na tej stronie odkryjesz konsekwencje wyboru Hunwalda, Aelfgar lub tutaj Assassin’s Creed Valhalla , Ale bądź ostrożny, ponieważ ta strona zawiera spoilery.

Na tej stronie:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej Assassin’s Creed Valhalla, mamy strony dotyczące zmiany wyglądu EIVOR, Zdrajca Somy, powrót do Norwegii z Atlasem i trochę latania porady.


Assassin’s Creed Valhalla – przyczepa po uruchomieniu i sezon

Jak głosowanie następnego ealdormana Lincolnscire podczas miejsca, w którym wpada kamień Assassin’s Creed Valhalla działa

Eivor musi wybrać następny ealdorman Lincolnscire w rozdziale 4 Lay of Hunwald, Mission Where the Stone Falls.

Młody szlachcic o imieniu Hunwald przybywa do Ravensthorpe, szukając pomocy Eivora. Jego chore ojciec, Hundbeorht, jest manipulowany i wygnał swojego syna z Lincolnscire. Hunwald potrzebuje pomocy w powrocie do ojca w Lincoln (szlachetna eskorta).Po przybyciu do Lincolna Hunwald dowiaduje się, że jego ojciec został zabrany i nikt nie wie, gdzie (powrót do domu). Biskup w tym miejscu i siostra ACHA nie są w stanie zapewnić możliwej lokalizacji, więc EIVOR musi zbadać same zniknięcie (przy braku ealdormana).

Wyszukiwanie Eivora prowadzi do kanalizacji miejskich, w których wskazówki wskazują, że ealdorman wyjechał do zamku Bolingbroc. W zamku Bolingbroc Eivor dokonuje ponurego odkrycia – ealdorman jest martwy.Wracając do Lincolna, Eivor opowiada Hunwaldowi wiadomości. Ponieważ tytuł ealdormana nie jest dziedziczny, musi być shiremoot lub spotkanie lokalnych lordów.

Aby się na to przygotować, Eivor musi spotkać się z Aelfgar, lokalnym Thegn (The Gn Lincoln) i z żałosnym Hunwaldem (salwa na świeżą ranę). Po spotkaniu z Hunwaldem zacznie się Shiremoot.

Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Głosować na decyzję Hunwald, Aelfgar lub tutaj Assassin’s Creed Valhalla wyjaśnił

Istnieje trzech mężczyzn do rozważenia dla Ealdorman Fotela: Aelfgard, Hunwald i biskup.

Eivor musi dokonać wyboru:

  • Biorąc pod uwagę Aelfgar…
  • Biorąc pod uwagę Hunwald…
  • Biorąc pod uwagę tutaj…


Jak wpływa na głosowanie na Hunwald, Aelfgar lub Assassin’s Creed Valhalla?

Możesz wybrać Aelfgar lub Hunwald, a sojusz z klanem Krukowym pozostanie nienaruszony.

Wybór Aelfgara powoduje, że Hunwald i jego Dane Lover, Swanburrow, udają się z tobą do Ravensthorpe.Wybór biskupa kończy się na tym, że historia jest jednak członkiem Zakonu starożytnych. Oznacza to, że jeśli wybierzesz tutaj, będziesz musiał go zabić później w historii.

Jeśli jednak wybierzesz Aelfgard lub Hunwald, w tym miejscu próbuje zabić wszystkie szlachty na Shiremoot i musisz zamordować go w jego zamku w Anecastre (bystra miecza w Anecastre).Jeśli chodzi o inne wybory historii W Assassin’s Creed Valhalla, mamy również strony na zdrajcy Somy, zabijanie lub oszczędzanie Leofrith, zabijanie lub oszczędzanie Reuda, przyjmowanie lub opuszczenie zasobów Do Anglii, czy powinieneś uderzyć Basima, Jeśli powinieneś powiedzieć Ubba prawdę o śmierci Ivarra lub tożsamości zdrajcy Rollo.

How do you rate Assassin’s Creed Valhalla – Ealdorman Voters: Wybór między Hunwaldem, Aelfgar i tutaj, w którym wyjaśniono Kamienne Wodospady ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *