Assassin’s Creed Valhalla – Faravid lub Halfdan: Czy Farawid jest zdrajcą krwi i wyjaśnionych wiązań

Startseite » Assassin’s Creed Valhalla – Faravid lub Halfdan: Czy Farawid jest zdrajcą krwi i wyjaśnionych wiązań
24. stycznia 2024
5 minutes
40

By Jhonny Gamer

Przez Assassin’s Creed Valhalla misja Krew i wiązań, otrzymasz różne opcje, które będą sprzymierzyć się z jednym z nich Faravid lub Halfdan.

Te wybory pomogą ci ustalić, czy Faravid jest zdrajcą lub jeśli Halfdan idzie, lub już jest szalony. Podobnie jak w przypadku, gdy musisz zdecydować, kto byłby kolejnym Jarl Snotinghamscire, Twoja ostateczna decyzja będzie miała ogólny wpływ na historię Valhalli.

Below you’ll find the consequences for each of the story choices during Of Blood and Bonds, but be aware that this page is filled with spoilery.

Na tej stronie:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej Assassin’s Creed Valhalla, mamy strony dotyczące zmiany wyglądu EIVOR, Zdrajca Somy, powrót do Norwegii z Atlasem i trochę latania porady.


Assassin’s Creed Valhalla – przyczepa po uruchomieniu i sezon

Jak działają misja krwi i obligacji oraz różne wybory Faravid i Halfdan Assassin’s Creed Valhalla

Eivor musi ustalić, czy Faravid jest zdrajcą w rozdziale 5 powiedzeń Halfdana, misji krwi i więzi.

Eivor otrzymuje wezwanie od chorego Halfdana Ragnarsona, który słyszał o tym, co się stało w Jorvik (War na północy).

Z siłami Halfdana na wojnie z Piktami, potrzebuje pomocy Eivora. Po przybyciu do Donecaestre zadania Halfdan z ustaleniem, czy jeden z jego zaufanych sojuszników, Faravid, jest zdrajcą, który próbuje go zabić.Eivor zgadza się dołączyć do zespołu wojennego Faravida w Alortun, aby wypędzić Picts (Honor ma dwa krawędzie), aby zdobyć zaufanie Faravida.

Powiedz Faravidowi, że wątpi, jestem tutaj, żeby walczyć, a ty wątpisz Assassin’s Creed Valhalla wyjaśnił

W całej historii Eivor jest rozdarty między swoją lojalnością wobec Halfdana a przyjaźnią z Faravidem. Eivor ma możliwość wyczynienia się do Faravid w Alortun:

  • Wątpia w ciebie.
  • Jestem tutaj, aby walczyć.
  • Wątpisz we mnie?

Wybór powiedzenia Faravida prawdy o podejrzeniach Halfdana sprawia, że Faravid niespokojny i okłamywanie go tylko pogarsza oszustwo, ale Faravid ci ufa.Powiedz Faravid, że twój sekret jest bezpieczny, nie mogę tego ukryć ani pozwolić, aby bogowie zdecydowali Assassin’s Creed Valhalla wyjaśnił

Razem Faravid i Eivor zdejmują twierdzę obrazową. Po bitwie Faravid ujawnia swój plan zaatakowania głównego fortu obrazu, Magnis. Faravid uważa, że może to zrobić bez pomocy Halfdana.Eivor ma wybór:

  • Twój sekret jest bezpieczny.
  • Nie mogę tego ukryć.
  • Niech bogowie decydują.

Wybór „twojego sekretu jest bezpieczny” utrzymuje się na twojej dobrej stronie. Pozostałe dwa udowodnią twoją lojalność wobec Halfdan.

Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Tell Halfdan Faravid planuje atak lub jest honorowy Assassin’s Creed Valhalla wyjaśnił

Po powrocie do Donecaestre Eivor ma wybór, aby przyjść do Halfdan na temat tego, co robi Faravid:

  • Faravid planuje atak.
  • Faravid jest honorowy.


Mówienie Halfdan prawdy o planie Faravida zwiększa lojalność Eivora.

Jeśli okłamujesz Halfdan, on ci nie wierzy i chce wiedzieć, dokąd zmierza Faravid.

W swojej rozmowie Eivor wspomina, że być może Faravid nie jest tym, który próbuje go zatruć, ale raczej Moira, uzdrowiciel, który produkuje napar, który halfdan pije codziennie. Aby wyczyścić swoje imię, Halfdan wysyła eivor do znalezienia Moiry (drogi do Hamartii), która przekonuje Eivor o swojej niewinności.Konsekwencja powiedzenia Halfdana, że jesteś szalony lub walczy Faravid Assassin’s Creed Valhalla wyjaśnił

Aby pokonać Picts, Faravid wzywa króla Ricsige z pomocy Jorvika (ten syn Jorvika). Na początku Ricsige odrzuca ofertę, dopóki Eivor nie dostarczy podrobionego zamówienia z Halfdan. Król Ricsige zgadza się wysłać swoją Fyrd, aby walczyć z Picts i Eivor i Faravid Przygotuj się do bitwy (hubris honor).

W Magnis Fortress, Eivor, Faravid i Halfdan zmierzają twarzą w twarz z armią Pict. Tam dowiadują się, że król Ricsige ogłosił się królem Northumbria z pomocą Piktów. Po zaciętej bitwie Eivor pokonuje króla Ricsige.W Jorvik Halfdan nazywa się królem Northumbria. Podczas ceremonii ukoronowania Halfdan ma kaszel i odkryto, że kielichy, z których pił, są wykonane z ołowiu.

Powoduje to ostateczną konfrontację między EIVOR a Faravidem (krwi i wiązań).

Eivor ma kilka możliwości od samego początku:

  • Jesteś szalony, Halfdan.
  • Wstań lub walcz ze mną, Farawid.


Wybór „jesteś szalony, Halfdan” prowadzi do wygnania Faravida, a Halfdan nie zapewni z tobą sojuszu.

Wybór „wstań lub walcz ze mną, Faravid”, prowadzi do walki między Eivor a Faravidem.

Po wygraniu Eivor Halfdan wykonuje Faravid na miejscu. Halfdan następnie obiecuje swoją lojalność w klanie kruku.Jeśli chodzi o inne wybory historii w Assassin’s Creed Valhalla, mamy również strony na zdrajcy Somy, zabijanie lub oszczędzanie Leofrith, zabijanie lub oszczędzanie Reuda, przyjmowanie lub opuszczenie zasobów W Anglii, czy powinieneś uderzyć Basima, Mówienie Ubba prawdę O śmierci Ivarra, głosowanie na kolejny ealdorman Lincolnscire, i kto następny Jarl Snotinghamscire Powinien być.

How do you rate Assassin’s Creed Valhalla – Faravid lub Halfdan: Czy Farawid jest zdrajcą krwi i wyjaśnionych wiązań ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *