Assassin’s Creed: Valhalla Lista opcji romansu, w tym oblężenie romansów Paris, wyjaśniono

Startseite » Assassin’s Creed: Valhalla Lista opcji romansu, w tym oblężenie romansów Paris, wyjaśniono
26. stycznia 2024
9 minutes
42

By Jhonny Gamer

Opcje romansów Wróciłem do Assassin’s Creed Valhalla, po debiucie serii w Odyssey w 2018 roku.

W całej grze istnieje szereg różnych rodzajów romansów, w które możesz się zaangażować – od jednorazowych upadków po stabilne relacje, zalotne przyjaźnie i głęboko romantyczne sprawy miłosne.

Ta strona oferuje listę Opcje romansu w Assassin’s Creed Valhalla , jak również Gniew romansów druidów dla DLC.

Uwaga – podczas gdy większość romansów jest po to, aby dodać trochę smaku do czasu Eivora w Anglii i poza nią, ale przynajmniej jeden ma znaczne wpływ na tę historię.

Jako taki, bądź ostrożny Spoilery opowieści w tym artykule. Trzymamy głównego do końca ostatnich romansów na wypadek, gdybyś chciał to zachować tak długo, jak to możliwe.

Na tej stronie:

Aby uzyskać więcej pomocy w Assassin’s Creed Valhalla, mamy strony dotyczące zmiany wyglądu EIVOR, powrót do Norwegii z Atlasem i kilka porad dotyczących latania.


Spojrzenie na to, co nadejdzie po zwolnieniu Assassin’s Creed: Valhalla.

Jak działa romans Assassin’s Creed Valhalla?

Assassin’s Creed Valhalla, podobnie jak Assassin’s Creed Odyssey, próbuje być mniej „kleszcza” o jego romansie, co oznacza, że głównie otworzysz opcje romansów, rozmawiając z postaciami i łączeniem się lub będąc z nimi w sensownych momentach, zamiast zawsze mówić o tymKluczowa rzecz, aby podnieść ocenę zatwierdzenia lub dać im rzadkie prezenty.Romancing sam jest dość prosty i przechodzi wyraźnie zaznaczone i łatwe do zrozumienia opcje dialogu – niektóre są tak tępe, jak ktoś, kto podchodzi do ciebie i wprost pyta, czy chcesz z nimi uprawiać seks.

Jedyne opcje dialogowe, które mają znaczenie, to po otrzymaniu romantycznej propozycji, w której opcja romansu będzie miała wyraźny symbol serca.Niektóre z opcji romansu to zaangażowane relacje, a jeśli jesteś już w jednym, będziesz mógł powiedzieć potencjalnego romantycznego konkurenta, aby ich delikatnie zawiodła. Inne opcje to tylko ucieczki i nie mają wpływu na inne relacje.

Należy pamiętać, że możesz zerwać stały związek w dowolnym momencie, więc przez stałe mamy na myśli, że eivor pozostaje w związku po przerywniku, nie że jesteś zamknięty i nie możesz doświadczyć żadnych innych romansów.Niektóre z tych romansów są pominięte po jednym odrzuceniu, inne trzymają dla ciebie świecę, więc uważaj na dokonane wybory.

Wreszcie, ponieważ możesz zmienić płeć Eivora W dowolnym momencie z menu gry na te romanse nie mają wpływu płeć.

Lista opcji romansu w Assassin’s Creed Valhalla

Oto lista dostępnych opcji romansu Assassin’s Creed Valhalla. Zachowaliśmy możliwe Spoiler romantyczny Do końca listy:

Bil

Bil Romance Wymagania: Znajdź jej grzebień w ramach World Event of Common of Champions World w Rygjafylke

Znajdziesz BIL w górach Rygjafylke w Norwegii, z mężczyznami nad jeziorem przed nią, szukającym jej grzebienia w wodzie. Znajdź to, a Bil będzie twój.

Petra

Petra Romance Wymagania: Zbuduj chatę Huntera w osadzie

Zbuduj chatę myśliwych i ukończ pierwszą misję Petra. Potem zaprosi cię do konkursu łucznictwa i zapyta na koniec.Broder

Broder Romance Wymagania: Wyzwolenie Anglii Wschodniej

Broder zapyta, czy chcesz uprawiać seks podczas ślubu Oswalda. Powiedz tak.Gunlodr

Wymagania romansu Gunlodr: odwiedź Asgard dwa razy

W fabule Asgard znajdziesz kółko ślubne Thora. Będziesz mógł dać go Gunlodr, wywołując romans.

Stigr

Wymagania romansu Stigr: Wygraj pojedynek Hemthorpe’s Flyting.

STIGR miłosnego, aby nadać mu pełny tytuł, to latanie Niezwykle sęnowca. Jeśli zaimponujesz mu swój zręczny język, dotrzesz do… wiesz co? Pozostawmy to wyobraźni. Ten swobodny romans jest tak blisko, jak możesz być grupą Assassin’s Creed Valhalla, jeśli chcesz, aby eivor trochę żył.

Tarben

Tarben Romance Wymagania: buduj piekarnię w osadzie.

Po zbudowaniu piekarni będziesz mógł porozmawiać z piekarzem i wybrać się z nim na wycieczkę rybacką.

Jeśli to zadanie się nie pojawi, być może będziesz musiał zbudować chatę rybacką w swojej osadzie. Podczas tej podróży powie ci, jak on się czuje, i zapyta, czy czujesz to samo. Jeśli wybierzesz opcję z symbolem serca, stanie się to twój stały związek, odrywając wszelkie inne ustalone miłości.Tewdwr

TEWDWR Romance Wymagania: Weź udział w uroczystościach ealdorman Tewdwr.

W ramach GloweCestre Arc Tewdwr będzie pić w przeddzień, w którym stał się ealdorman.

Podczas uroczystości flirtuje z Eivor, który może albo zdecydować się na romantyczne święto (wskazane przez symbol serca) lub platoniczną uroczystość, w której ścigasz kurczaki, a nie śpisz razem. Trudny wybór. Żadna z tych wyborów nie wpływa na historię, a związek będzie po prostu swobodnym rogiem.

Vili

Vili Romance Wymagania: Wyzwolenie snotinghamscire.

Vili jest synem snotinghamscire jarl i jest mocno zaangażowany w Snotinghamscire Arc. W miarę zbliżania się, Vili wykona swój ruch, a będziesz mógł go zachęcić lub lekko go odrzucić.

Tak czy inaczej, później przeniesie się na stałe do Ravensthorpe, więc niezależnie od decyzji, prawdopodobnie zobaczysz go później ponownie.

Z drugiej strony postanawia dokonać tego ruchu na pogrzebie, więc Eivor ma prawo do poczucia, że czas może nie być idealny.

Sheer Reeve Stowe

Romans św. (?) Wymaganie: Przyjazd do Lunden.

Stowe, charyzmatyczny Sheer Reeve Lunden, wydaje się początkowo opcją romansu.

Kiedy spotkasz go po raz pierwszy, gdy przybywasz do Lunden, możesz flirtować z nim, walcząc z bandytami u jego boku. Jest to jednak tak daleko, jak kiedykolwiek dostaniesz: serce Stowe należy do innego. W miarę postępu jego historii zdasz sobie sprawę, że nie możesz konkurować z jego prawdziwą miłością: Erke.

Wpis Codex Stowe, po zakończeniu, czyta nawet: „Widział orzeczenie Lunden jako rodziny, z Tryggr na czele jako ojciec, avgos jako brat, i Erke jako coś, co inaczej niż.”To nie pozostawia miejsca dla eivor, więc będziesz musiał zasnąć owsiany gdzie indziej.

Randvi

Randvi Romance Wymagania: miej ugodę poziomu 3

Randvi poprosi o udanie się z tobą do Lunden po ugodie jest poziom 3. Idź z nią i powiedz jej, że czujesz to samo, gdy wyznaje, że ma do ciebie uczucia.

UWAGA – Występowanie w tym związku naraża związek twojego i Sigurda na ryzyko, co może wpłynąć na sposób, w jaki historia się rozdaje na podstawie innych wyborów z Sigurdem w trakcie gry.Wrath of the Druids Romance Options

Podobnie jak gra podstawowa, Ubisoft zrobił wszystko, aby upewnić się, że relacje z eivor w gniewach druidów nie są po prostu listą kontrolną rzeczy do zrobienia, ale faktycznie ma znaczenie i ma znaczenie.

Prawdopodobnie dlatego w tym rozszerzeniu DLC tam – z tego, co możemy powiedzieć podczas premiery – tylko jedna opcja romansu, do której może polubić;Irlandzka poeta, która imienia Ciara.

Ciara

Ciara Romance Wymagania: mieć gniew rozszerzenia DLC Druidów i rozpocznij zadanie „we mgle”.Ciara jest poetką w sądzie króla Flanna, którego po raz pierwszy spotkasz w Dublinie, rozdział 1. Istnieje mnóstwo zalotnego dialogu między Eivor i Ciarą, ale tylko dwie opcje mają znaczenie.

Pierwszy jest w „Foothold in Connacht”, gdzie możesz wyrazić, że chcesz się do niej zbliżyć, ale ona w tym czasie odrzuca cię. Drugi dialog znajduje się w „we mgle”, gdzie możesz odrzucić jej oczywiste próby uwiedzenia cię lub możesz je objąć. To zainicjuje scenę romansową.

Ciara nie może być zabrana z powrotem do Ravensthorpe i jako taka będzie traktowana jak romans. Szkoda, napięcie jest namacalne!Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Wrath of the Druids Romance Options

Podobnie jak w innych gniewach ekspansji druidów, dostępny jest tylko jeden romans Assassin’s Creed Valhalla Siege of Paris DLC.

Jeden z gości, którzy przyjeżdżają do Ravensthorpe, Pierre, może ostatecznie zostać romansowany. Drugi gościa, Toka, nie może być romansowany – mimo że ona i eivor stają się bliskimi sojusznikami.

Pierre

Aby romansować Pierre, musisz mieć oblężenie Paris DLC i ukończyć główne zadania, dopóki nie dotrzesz do „skalki!„Nie jest konieczne wykonywanie żadnego z zadań oporu Pierre’a, aby odblokować romans.„Skal!„Jest imprezą, więc baw się dobrze, jak chcesz, zanim udasz się do Pierre’a.

Pierre będzie oznaczony na HUD, ponieważ musisz z nim porozmawiać, aby rozwijać historię. Najpierw zakończ swoje wyzwanie rzucania serami. Następnie możesz z nim flirtować, oferując mu swoje inne umiejętności.

Wybierz tę opcję dwa razy, gdy będą dostępne, a otrzymasz przerywnik przerywnika Romance Pierre.Potem Pierre wyjaśni, że jest to sprawa jednorazowa i nie wróci do Anglii z eivor. Na szczęście eivor nie wydaje się zbyt rozczarowany.

Aby uzyskać więcej pomocy w Assassin’s Creed Valhalla, mamy strony dotyczące zmiany wyglądu EIVOR, powrót do Norwegii z Atlasem i kilka porad dotyczących latania.

How do you rate Assassin’s Creed: Valhalla Lista opcji romansu, w tym oblężenie romansów Paris, wyjaśniono ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *