Assassin’s Creed: Valhalla – Lokalizacje przekładni Thor: Jak zdobyć młot Mjolnir i inne wyposażenie Thora

Startseite » Assassin’s Creed: Valhalla – Lokalizacje przekładni Thor: Jak zdobyć młot Mjolnir i inne wyposażenie Thora
25. stycznia 2024
7 minutes
44

By Jhonny Gamer

Gear Thor W Assassin’s Creed: Valhalla pozwala ci założyć zbroję wielkiego boga grzmotu.

Jeden z wielu zachodzi w zbroi Assassin’s Creed Valhalla, zestaw Thor jest prawdopodobnie najtrudniejszym i najtrudniejszym intensywnym w grze – którego każdy element wymaga trudnych bitew lub warunków wstępnych do znalezienia.

Następnie, kiedy już skończy, Młot Thora – Mjolnir – jest twój do przyjmowania.

Krótko mówiąc – uważaj to za działanie końcowe i coś, co najlepiej, powinieneś kierować się tylko wtedy, gdy historia wyciągnie wniosek.

Na tej stronie:

Jeśli szukasz więcej rzeczy do zrobienia lub zebrania, zobacz nasze listy map skarbów oraz lokalizacje wiedzy i umiejętności, a także nasza lista Assassin’s Creed Zestawy zbroi Valhalla .


Spojrzenie na to, co nadejdzie po zwolnieniu Assassin’s Creed: Valhalla.

Sprzęt Thora w Assassin’s Creed: Valhalla

Aby uzyskać cały sprzęt Thora, musisz przejść przez wiele kroków, aby zdobyć każdy kawałek, w tym kilka bitew bossowych i pokonanie całego starożytnego porządku.Ostatecznie jednak nagrody są tego warte;Set bonus nie tylko zwiększa obrażenia ogłuszenia, ale także zwiększa prędkość za każdym razem, gdy ogłuszasz wrogów – przydatne w połączeniu z inną ciężką bronią, taką jak Excalibur.

Możliwość ogłuszenia tak szybko i uderzenie w dwie ciężką broń jest również fajnym sposobem na walkę, gdy masz umiejętności, podwójne podwójne.

Jest wiele do oczekiwania – ale także dużo pracy do wykonania. Oto jak zdobyć każdy kawałek zbroi, krok po kroku, a następnie młotek.

Jak znaleźć i pokonać córki Leriona Assassin’s Creed: Valhalla

Aby zdobyć trzy elementy sprzętu Thora – bryczesy bitewne, talerz i rękawice – musisz pokonać córki Lerion i odzyskać ich sztylety.

Te trzy bitwy bossów różnią się poziomem mocy, więc będziesz mógł je pokonać w różnych punktach gry.Trzy siostry mieszkają niedaleko od siebie, ale być może najbardziej charakterystycznym znakiem, aby je znaleźć, jest to, że żyją w ograniczonej otwartej przestrzeni koronowanej przez powiązane zwłoki, z którymi musisz wchodzić w interakcje, aby rozpocząć bitwę.

Jak zdobyć bryczesy Thora, pokonując Gonerila Assassin’s Creed: Valhalla

Poziom mocy: 90

Goneril jest zdecydowanie najłatwiejszym z trzech sióstr, które znajdziesz w najbardziej północno -wschodnim punkcie regionu Grantebridgescire, w miejscu zwanym Spalda Fens.

Walka polega na jej użyciu mechaniki teleportacyjnej i trującego gazu, ale nic zbyt szalonego, dopóki jej pasek HP nie spadnie do połowy.

Wtedy zaczyna dodawać pewne ataki AOE, które uderzą mocno, jeśli nie uciec od koła wystarczająco szybko.Unikaj w punkcie i powinno być dobrze.

Gdy skończysz, nagrodzi cię bryczesy Thora i jej sztylet.Jak zdobyć talerz bitwy Thora, pokonując Regan Assassin’s Creed: Valhalla

Poziom mocy: 160

Regan mieszka w pobliżu północnego wybrzeża Anglii Wschodniej, w miejscu zwanym Walsham Crag.

Oto, kiedy walki zaczynają się trudniejsze, więc musisz zacząć myśleć o kombinacjach umiejętności. Zdecydowanie zaleca się użycie umiejętności „pędzla ze śmiercią”, aby spowolnić czas, kiedy unikniesz, tworząc otwory do ataku.

Działa to wyjątkowo w połączeniu z „Backstab” i „Grit”, ponieważ pierwsza umiejętność powoduje, że wyrządzasz więcej obrażeń od tyłu, a druga umiejętność pozwala wyleczyć czerwoną część paska HP.Jej walka jest nieco trudniejsza niż Goneril, ponieważ nie tylko może parować, ale także ma lekki klon, który może cię zranić, i odblokowalny atak runowy. Uważaj na swoją wytrzymałość, uderz tak, jak to konieczne i powinieneś zwyciężyć, zdobywając talerz bitwy Thora i drugi sztylet jako nagrody.Jak zdobyć talerz bitwy Thora, pokonując Cordelię Assassin’s Creed: Valhalla

Poziom mocy: 340

Cordelia mieszka w południowo -zachodniej części wschodniej Anglii, w miejscu zwanym Berkelow Bog.

Będąc najtrudniejszym z trzech sióstr, to spotkanie będzie wymagało większej poprawy wyrównania i sprzętu.

Uderza bardzo mocno i szybko się porusza, nie tylko teleportację w jej wygodę, ale także wysyła klony błyskawicy, aby uderzyć cię z daleka.

Druga faza bitwy polega na szybkim spamowaniu ataków pioruna, które możesz uniknąć, jeśli masz czas, po prostu dbaj o to i uderz ją, gdy możesz otworzyć otwarcie, i powinno być w porządku.Ponownie, używając „Brush With Death”, „Backstab” i „Grit”, drastycznie zmniejsza trudność tej walki, którą można nawet poprawić, dodając do mieszanki „ciężki podwójny władca”. Gdy pokonasz ostatnią córkę, dostaniesz rękawice Thora i trzeci sztylet.Jak zdobyć hełm Thora, rozwiązując puzzle krypty Lerion Assassin’s Creed: Valhalla

Gdy trzy córki Lerion zostaną w końcu pokonane, musisz udać się do Anglii Wschodniej i udać się na południowy zachód od zamku Burgh, który znajduje się na wschodnim wybrzeżu.

W pobliżu rzeki Yare znajdziesz kryptę obok zrujnowanego kościoła, który przechodzi pod ziemi.Po włożeniu trzech po drugim posąg wprowadzi implodować, otwierając kolejne wejście do głębszej krypty wyświetlającej niektóre skrzynie i większą skrzynię na końcu.Otwórz go i odzyskaj hełm Thora.Jak wprowadzić pelerynę Thora Assassin’s Creed: Valhalla

Jeśli uważasz, że powyższe było trudne, zdobycie peleryny Thora wymaga odniesienia wszystkich członków porządku starożytnych.

Jest to w sumie 45 celów, a 16 to roaming walk o różnych poziomach mocy, a reszta jest w pewnym stopniu powiązana z progresją historii i innych zadań.Naszym zaleceniem jest przejście przez grę i zabicie tyle, ile możesz, a jeśli masz trochę do znalezienia, po prostu uderz w główne drogi różnych regionów i spróbuj znaleźć wskazówki wyświetlane wTwoje menu zamówienia, a będziesz gotowy w mgnieniu oka.

Po zakończeniu idź i porozmawiaj z Hytham w swojej osadzie Raventhorpe, I da ci pelerynę Thora.Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Jak wprowadzić młot tham Mjolnir Assassin’s Creed: Valhalla

Masz pełny zespół zbroi Thora! Teraz pozostaje tylko jego broń.

Aby to zrobić, musisz udać się do Norwegii i wejść na pokład, aby podróżować do regionu Hordafylke, do rzeki, która kończy się na starożytnej jaskini.

Nie idź jednak aż do końca, wystarczy udać się na lewą stronę środkowej części rzeki i dokować tam, gdzie znajdziesz ścieżkę, która wchodzi głębiej w góry.

Po przejściu przez chwilę usłyszysz pękanie grzmotu i wkrótce dojdziesz do skalistego ślepego końca z lśniącym młotem, nietkniętym.

Wyposaż pełną zbroję, a będziesz w stanie zdobyć dla siebie młot Boga grzmotu.Zrzucając na poziomie 7 i z trzema runami, ta mityczna broń wysokiej jakości ma szansę wyrządzić obrażenia ogłuszającym wszystkim wrogom wokół ciebie z każdym hitem, a nawet potężną bronią, aby rzucić wyzwanie samym bogom.

Gratulacje! Teraz, jeśli szukasz kolejnej mitycznej broni, jest Excalibur Tam do znalezienia…

How do you rate Assassin’s Creed: Valhalla – Lokalizacje przekładni Thor: Jak zdobyć młot Mjolnir i inne wyposażenie Thora ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *