Assassin’s Creed: Valhalla – Położenie klucza do opustoszenia, gdzie znaleźć klucz Ornir i jak otworzyć klatkę piersiową

Startseite » Assassin’s Creed: Valhalla – Położenie klucza do opustoszenia, gdzie znaleźć klucz Ornir i jak otworzyć klatkę piersiową
25. stycznia 2024
4 minutes
52

By Jhonny Gamer

Opuszczony klucz do domku jest prawdopodobnie czymś, czego będziesz szukał na początku Assassin’s Creed: Valhalla, jeśli zdarzy ci się natknąć się na chatę Ornir i raczej kuszącą zamkniętą klatkę piersiową, która znajduje się w środku.

Na szczęście nie jest to zbyt daleko i podaje miłą nagrodę wczesnej gry, więc poniżej wyjaśnimy Lokalizacja Klucza Klucza Kluczowego I Jak otworzyć pustą klatkę piersiową Mam nadzieję, że potrzebujesz wszystkich szczegółów.

Na tej stronie:

Jeśli szukasz więcej rzeczy do zebrania, zobacz nasze listy map skarbów oraz lokalizacje wiedzy i umiejętności.


Spojrzenie na to, co nadejdzie po zwolnieniu Assassin’s Creed: Valhalla.

Assassin’s Creed: Valhalla Wyjaśniono opuszczone zadanie Chalet – gdzie znaleźć chatę Ornir i jak otworzyć klatkę piersiową

O swoich przygodach przez wczesną grę Rygjaflke możesz samodzielnie natknąć się na opuszczony domek.

Jeśli nie, łatwo można znaleźć. Udaj się na tę wyspę w północnej części Rygjaflke, żeglując na północny zachód od rodzinnego miasta Fornburg.

Jest to świetny sport bogactwa w północnej części małej wyspy i jest widoczny z morza, więc nie możesz tego przegapić.Wewnątrz znajdziesz kilka rzeczy: klatka piersiowa, która jest zamknięta, zachęcając do „znalezienia klucza dla każdego zamka klatki piersiowej” (jest tylko ten) i notatka, która pochodzi od kogoś o nazwie Ornir,Mówiąc o tym, jak został wygnany na wyspę.Aby otworzyć klatkę piersiową, musisz znaleźć klucz! Na szczęście nie jest za daleko. Jeśli chcesz wskazówkę bez pełnego rozwiązania, sprawdź drugą mniejszą chatę tuż za główną.Mówi o tym, jak wierny pies Ornira, Ymir, został zabrany przez wilki i że ornir jest prawdopodobnie następny – wydaje się, że poszedł je znaleźć, szukając chwalebnej śmierci samej śmierci. W skrócie szukasz konkretnej paczki wilków.

Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Położenie klucza do opustoszech – gdzie znaleźć klucz do zamkniętej piersi

Pakiet wilków, o której mowa, wcale nie jest daleko i rzeczywiście strzeżą klucza do opuszczonej piersi z domkiem. Oto gdzie to znaleźć.

Lokalizacja Klucza Klucza Kluczowego

Głowa na północny wschód od pustego domku, a dojdziesz do dużej szarej skały z lodowatą polaną. Możesz zwiadu wilki za pomocą kruka, a to pokaże klucz, a także skórzane symbole wskazujące na wilki.

Jest tylko około 200 metrów dalej, więc zmierz się pieszo.Wejdź do paczki i wyciągnij je kilkoma dobrze umieszczonymi strzałami – przepraszam wilki – a potem zwłoki Ornir są tam z kluczem do splądrowania.W pobliżu jest też trzecia i ostatnia nuta, którą można przeczytać przynajmniej na miejscu zamknięcia.

Wróć do domku i odbierz nagrodę: pojedynczy węgiel.Po tym, jak to zebrano, to jest to miejsce bogactwa, a twoja praca wykonana.

Kiedy tu jesteś, warto również sprawdzić puzzle grzybowe Rygjaflke, zbyt.

How do you rate Assassin’s Creed: Valhalla – Położenie klucza do opustoszenia, gdzie znaleźć klucz Ornir i jak otworzyć klatkę piersiową ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *