Assassin’s Creed: Valhalla – System opieki zdrowotnej: Jak zaktualizować racje racje, otrzymywać wyjaśnienia żywności i zdrowia

Startseite » Assassin’s Creed: Valhalla – System opieki zdrowotnej: Jak zaktualizować racje racje, otrzymywać wyjaśnienia żywności i zdrowia
25. stycznia 2024
5 minutes
44

By Jhonny Gamer

Zdrowie W Assassin’s Creed: Valhalla działa trochę inaczej niż poprzednie gry z serii, z nowym System zdrowotny zbudowane wokół jedzenia, w przeciwieństwie do wbudowanych regeneracja zdrowia.

Jeśli jesteś trochę zdziwiony – nie jest od razu jasne, jak to działa najpierw – nie martw się. Tutaj na tej stronie wyjaśniamy Jak leczyć I Jak zdobyć racje W tym celu, a cokolwiek innego, co możesz wiedzieć.

Na tej stronie:

Jeśli szukasz więcej rzeczy do zrobienia lub zebrania, zobacz nasze listy map skarbów oraz lokalizacje wiedzy i umiejętności.


Spojrzenie na to, co nadejdzie po zwolnieniu Assassin’s Creed: Valhalla.

Assassin’s Creed: Valhalla System opieki zdrowotnej wyjaśnił – jak leczyć i czy istnieje zdrowie?

Jak wspomnialiśmy powyżej, system opieki zdrowotnej Valhalli jest nieco inny niż poprzednie Gry Assassin’s Creed.

Po pierwsze, nie ma automatycznej rewitalizacji zdrowia – musisz coś aktywnie zrobić, jeśli chcesz odzyskać zdrowie, ponieważ z czasem nie wróci to.

Jak się wyleczyć Assassin’s Creed Valhalla

Istnieją trzy sposoby leczenia Assassin’s Creed: Valhalla:

  1. Spożywaj racja – zaczynasz być w stanie przechowywać jedną racja na raz, ale możesz zwiększyć pojemność racji w miarę postępu. Naciśnij prosto na D-pad lub H na klawiaturze, aby pochłonąć jedną.
  2. Spożywaj jedzenie – takie jak jagody z krzaków, dzikie grzyby lub wchodzące w interakcje garnki, kosze lub talerze żywności znajdujące się na całym świecie.
  3. Spać w swoim łóżku – odblokujesz to po odblokowaniu osady w Assassin’s Creed: Valhalla . Spać w swoim łóżku w długości, aby w pełni wyleczyć.

Przez większość czasu będziesz leczyć się, jedząc racje lub jedzenie, a opcja snu wśród złoża jest nieco niepraktyczna dla poszukiwaczy przygód wędrujących po całej anglosaskiej Anglii.Jedzenie zwykle występuje w postaci krzaków jagodowych na świecie, czy to wsi lub kropkowane wokół budynków i miasteczek. W tych miastach, w tym własna osada, znajdziesz więcej „standardowego” jedzenia, zwykle w postaci parującego garnka gulaszu nad ogniem lub na stołach w jadalniach i domach.Tymczasem racje są ściśle związane z jedzeniem, ale działają nieco inaczej. Uzdrawianie więcej niż jedzenie i można go nosić, aby użyć uznania, więc powinny to być priorytetem do uzdrowienia, podczas gdy polowanie na jedzenie jest bardziej kopią zapasową. Będziesz chciał zatem stratefikować swoje wykorzystanie racji.

Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Jak zdobyć racje Assassin’s Creed: Valhalla

Racje stanowią rdzeń systemu opieki zdrowotnej w Assassin’s Creed: Valhalla, a oni będą najważniejszą rzeczą, na której chcesz się skupić, myśląc o zarządzaniu swoim zdrowiem w bitwie.

Jak działają racje i jak je zdobyć

Kiedy zbierasz jedzenie z środowiska – jagody i tak dalej – i nie masz pełnego zdrowia, wyleczą cię. Ale jeśli masz już pełne zdrowie, zamiast tego będą się liczyć. Zajmuje kilka krzaków jagód – lub mniej innych „właściwego” jedzenia, które można uzyskać z garnka lub stolika – aby stworzyć jedną racja.Aby uzyskać racje, musisz zbierać jedzenie w dowolnej z różnych form. Możesz zobaczyć swoje postępy w kierunku uzyskania racji w dolnej lewej ekranu: wokół liczby jest mały okrąg, a gdy pasek w tym okręgu się zapełni, otrzymasz kolejną racja.

Jak zwiększyć przechowywanie racji Assassin’s Creed: Valhalla

Na początku gry będziesz w stanie nosić ze sobą tylko jedną rację. Jeśli spróbujesz zbierać więcej żywności, podczas gdy pełne zdrowie i pełne zdolności do racji po prostu nie możesz go zebrać.Oczywiście tylko jedna marna racja nie jest świetna, ponieważ prawdopodobnie regularnie bierzesz obrażenia i pomogłoby być w stanie wyleczyć więcej niż tylko raz podczas walki bez konieczności uciekania w poszukiwaniu jagód do snafle.

Jak zwiększyć przechowywanie racji

Aby zwiększyć przechowywanie racji, musisz przejść do sekcji ekwipunku menu, a po lewej stronie zobaczysz ikonę racji. Usuń na nim kursor i naciśnij przycisk poproszony o jego aktualizację. Będziesz potrzebował zasobów – w szczególności skóry i rudy żelaza – do tego, z wymaganą ilością, która zaczyna się dość niska, i wzrośnie z każdym aktualizacją. Dla odniesienia pierwsza aktualizacja kosztuje 100 żelaza i 50 skóry, a następny kosztuje 300 żelaza i 140 skóry.Po prostu zbierz więcej skóry (ze skrzyń lub zwierząt myśliwskich) i rudy żelaza (ze skrzyń lub rozbijanie tych małych stosów świecących skał) i udaj się do menu, aby ulepszyć przechowywanie, ilekroć czujesz, że obecna pojemność racji nie jest wystarczająca.

How do you rate Assassin’s Creed: Valhalla – System opieki zdrowotnej: Jak zaktualizować racje racje, otrzymywać wyjaśnienia żywności i zdrowia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *