Assassin’s Creed: Valhalla – System poziomu Wyjaśniony: poziom mocy, maksymalny ograniczenie poziomu i jak szybko uzyskać XP

Startseite » Assassin’s Creed: Valhalla – System poziomu Wyjaśniony: poziom mocy, maksymalny ograniczenie poziomu i jak szybko uzyskać XP
26. stycznia 2024
7 minutes
47

By Jhonny Gamer

Poziom mocy to dość wyjątkowe podejście do wyrównania i oceny postępów Assassin’s Creed: Valhalla, działając inaczej niż System poziomu poprzednich wpisów.

Twój poziom mocy jest tym razem ściśle związany z twoimi umiejętnościami, w przeciwieństwie do sprzętu XP odgrywa rolę, o czym należy pamiętać o prawdopodobnie ważniejszych rzeczach.

Powiedziawszy to, poniżej wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak wyrównać prace w Valhalla, w tym Maksymalny poziom poziomu I wszystko, co ważne.

Na tej stronie:

Jeśli szukasz więcej objaśnień lub rzeczy do zebrania, zobacz nasze listy map skarbów oraz lokalizacje wiedzy i umiejętności.


Spojrzenie na to, co nadejdzie po zwolnieniu Assassin’s Creed: Valhalla.

Assassin’s Creed: System poziomu Valhalla – jak działa twój poziom mocy?

Podobne do innych Gry Assassin’s Creed, gdy eksplorujesz świat. Ale w przeciwieństwie do innych Gry Assassin’s Creed, a nawet inne RPG, twój sprzęt w ogóle nie ma wpływu.

Zamiast tego poziom mocy Assassin’s Creed: Valhalla reprezentuje liczbę punktów umiejętności, a dokładniej: Wynika to wyłącznie z tego, ile punktów umiejętności przypisałeś do drzewa umiejętności Eivora.Żeby było jasne, punkty umiejętności liczą się do poziomu mocy tylko po przypisaniu, nie tylko po tym, jak zarobią – więc jeśli jesteś poziomem mocy 32 i zarabiasz jeszcze dwa punkty umiejętności do wypełnienia paska XP, nadal jesteś na poziomie32, dopóki nie pójdziesz i nie przypiszesz tych dwóch punktów umiejętności w drzewie umiejętności. Podniesienie poziomu mocy polega na zdobywaniu punktów umiejętności, tym więcej zarabiasz, tym więcej możesz przypisać, a im wyższy poziom mocy pójdzie. (Wyjaśniamy, jak szybko je zdobyć w poniższej sekcji, jeśli chcesz pominąć z wyprzedzeniem).Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz się zbytnio martwić o poziom mocy, jeśli chodzi o samodzielne odkrywanie samego świata. Poziom mocy regionu wskazuje na siłę jego wrogów, ale większość działań tego regionu – bogactwo, tajemnice, artefakty i tym podobne – jest nadal doskonale dostępna. Poziom mocy wroga dyktuje zarówno ich odporność wobec twoich ataków, jak i własną siłę, ale większość chrząknięć może być nadal walcząca ze względną łatwością – a zabójstwa nadal działają – nawet jeśli jesteś znacznie poniżej ich poziomu.

Istnieją również różne ikony, które pokazują moc wroga w stosunku do twojego. Zielony będzie oznaczać, że są słabsze od ciebie, White oznacza, że to uczciwa walka, czerwona oznacza, że są zauważalnie silniejsze od ciebie, a czerwona czaszka oznacza, że są o wiele silniejsze od ciebie, a prawdopodobnie umrzesz jednym hitem.Nie zostaniesz natychmiast zmaltretowany po wejściu do obszaru na znacznie wyższym poziomie niż twój, wtedy. Ale to zrobisz, jeśli wrogowi wysokiego szczebla uda się wylądować. Innymi słowy, możesz swobodnie odkrywać świat, nawet walcząc z nalotami w niektórych przypadkach, ale po prostu zachowaj rozum, kiedy wchodzisz w trudniejszy region, i zadbaj o to, aby uniknąć najtrudniejszych wrogów, takich jak zapałotowie. Jeśli walczysz, po prostu udaj się do regionu bardziej zgodnie z własną siłą i wróć później.

Jak zwiększyć poziom mocy Assassin’s Creed: Valhalla

Utworzyliśmy powyżej, że twój poziom mocy jest równy liczbie punktów umiejętności przypisanych do drzewa umiejętności – więcej na naszej dedykowanej stronie Assassin’s Creed: Najlepsze umiejętności Valhalla – Aby zwiększyć poziom mocy, musisz zdobyć więcej punktów umiejętności i przypisać je.

To zatem rodzi pytanie: jak uzyskać punkty umiejętności? Istnieją dwa sposoby, aby to zrobić.

Jak uzyskać punkty umiejętności, aby zwiększyć poziom mocy

  1. Wypełnianie paska XP – Gdy zarabiasz wystarczająco dużo XP, niebieski diamentowy kształt, który pojawia się w prawym górnym rogu ekranu, który wskazuje, że twoje postępy się zapełni, a otrzymasz nie jeden, ale dwa punkty XP. Innymi słowy, za każdym razem, gdy „wyrównujesz” z uzyskania wystarczającej ilości XP, dostajesz dwa punkty zamiast zwykłego, prawdopodobnie zachęcanie do eksperymentowania nieco więcej w drzewie umiejętności. Więcej na temat zarabiania XP szybko tuż poniżej.
  2. Ukończenie ołtarzy, stojące kamienne łamigłówki i zdobywanie tabletek związanych z Excalibur – Są to „tajemnice” ukierunkowane na układanki, wydarzenia światowe, które można znaleźć w większości regionów w całej Anglii, a konkretnie dają ci jeden punkt umiejętności dla każdego, co ukończyłeś.


Główny będzie zatem poprzez zarabianie XP.

Jak szybko zdobyć XP Assassin’s Creed: Valhalla

Istnieje wiele sposobów na zdobycie XP, ponieważ otrzymujesz go za wykonanie niemal każdego zadania Assassin’s Creed: Valhalla, ale ilość, którą otrzymujesz, jest bardzo różna w zależności od działania do drugiej. Poniżej znajdują się najlepsze i najszybsze – ale w żadnym wypadku – metody zarabiania, w kolejności najszybszego do zwolnienia.

  • Wypełnienie tajemnic – Tajemnice, świecące niebieskie kropki na mapie, różnią się znacznie w zależności od jednego do drugiego. Oprócz wspomnianej oferty ołtarzy i stojących kamieni, obejmują one jednorazowe miniaturowe zadania, takie jak opuszczony domek, Comb of Champions, lub sos lederestresire, na przykład, lub powtarzające się, takie jak agaryka muchowa Rygjaflke, które często są bardzo szybkie do zakończenia i przyznawania podobnych ponad 1000 XP powraca do dłuższych głównych misji. Oczyszczenie ich jest najszybciej najszybszym sposobem na zdobycie XP.
  • Zakończenie głównych misji historii – dają one dużą część XP, zwykle ponad 1000, co mniej więcej gwarantuje wypełnienie paska XP i uzyskanie dwóch punktów umiejętności.
  • Zbieranie bogactwa – otwierające skrzynie udzielają około 450 xp z naszego doświadczenia i zwykle znajdują się w świecących plamach bogactwa złota na mapie. Bogactwo polowań jest wolniejszą metodą niż priorytetem tajemnic, ale biorąc pod uwagę, że dostaniesz inne łupy w tym samym czasie, jest to dobra opcja dwóch za jeden.
  • Synchronizujące wieże – Wspinaczka na wieżach orła, synchronizacja i zeskakowanie, nagradza cię około 250xp w naszym doświadczeniu. Przyzwoita porcja, ale biorąc pod uwagę, jak na świecie jest ich ograniczona liczba, bardziej do uzupełnienia.
  • Inne działania ogólne – wreszcie, takie jak zabijanie wrogów przyznają bardzo niewielką ilość XP, odkrywanie miast i doków lub innych interesujących punktów, a rybołówstwo daje ci niewielką kwotę, która tak naprawdę nie jest warta zauważenia, ale technicznie istnieje.

Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Jaki jest maksymalny czapek Assassin’s Creed: Valhalla?

Od aktualizacji z sierpnia 2021 Assassin’s Creed wynosi 430.

Jest to oparte na liczbie możliwych umiejętności w grze, co pozwala przekroczyć najwyższą zalecaną moc w niektórych regionach, która wynosi 340.Ten poziom poziomu stopniowo wzrasta wraz z wprowadzaniem nowych umiejętności w grze – na przykład łatki z marca 2021 r który wprowadził trzy umiejętności wraz z dodaniem funkcji, takich jak transmog.

Możliwe, że główne rozszerzenia DLC mogą zobaczyć bardziej znaczący wzrost. To powiedziawszy, na razie podejrzewamy, że większość graczy dostanie się na poziom 400, utrzyma ich więcej niż okupowane.

How do you rate Assassin’s Creed: Valhalla – System poziomu Wyjaśniony: poziom mocy, maksymalny ograniczenie poziomu i jak szybko uzyskać XP ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *