Assassin’s Creed: Valhalla UpDciągi rozliczeniowe, lista budynków i jak otrzymywać zapasy i wyjaśnienia surowców

Startseite » Assassin’s Creed: Valhalla UpDciągi rozliczeniowe, lista budynków i jak otrzymywać zapasy i wyjaśnienia surowców
26. stycznia 2024
4 minutes
45

By Jhonny Gamer

Assassin’s Creed Ugoda Valhalla to coś, co od jakiegoś czasu nie widzieliśmy z serii przygodowych Ubisoft – miejsce do nazwania domem.

Podobnie jak w przypadku Homestead Connora i Monteriggioni Ezio, jest to centralna lokalizacja, z której rozwiązuje się Twoja przygoda Viking.

Od planowania ruchów w czterech królestwach Anglii, po użycie łupów z wielu podbojów w celu dodania nowych budynków, zawsze istnieje powód, aby wrócić do twojej osady.

Ta strona wyjaśnia niezbędne rzeczy Jak ugoda Assassin’s Creed Valhalla działa, lista budynków osadniczych, które można odblokować, i jak zdobyć zaopatrzenie I surowy materiał.

Na tej stronie:

Jeśli szukasz więcej rzeczy do zebrania, zobacz nasze listy map skarbów oraz lokalizacje wiedzy i umiejętności.


Wycieczka po osadzie w Assassin’s Creed Valhalla.

Jak ulepszyć swoją osadę w Assassin’s Creed Valhalla wyjaśnił

Aby zacytować Ubisoft, osada jest „bicie serca” twojej przygody – miejscem, w którym nie tylko twoje plany podboju Anglii nabierają kształtu, ale także, w którym budujesz sojusze i nawiązujesz przyjaźnie i pewne romanse.Musisz często wracać do długości, podejmować nowe decyzje w ramach historii. W przeciwieństwie do nowszego Gry Assassin’s Creed, to również centralna lokalizacja wielu działań peryferyjnych, takich jak dostosowanie postaci, zmieniające się wierzchowce Aby modernizować swoją broń do kowala – zasadniczo wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.


Dając wilk mocowanie obrotu.

Jednak nie wszystko będzie dostępne od razu. Istnieje sześć etapów ulepszeń z osadnictwem, proces, który może poświęcić czas trwania głównej historii do zakończenia – w zależności od tego, ile napadów robisz z boku.
Jak uzyskać zapasy i surowce w Assassin’s Creed Valhalla

Uaktualnienie ugody w Assassin’s Creed Valhalla wymaga dwóch zasobów:

 • Zaopatrzenie – Są one znalezione przez grabież „bogactwa” po całym kraju. Jeśli widzisz świecącą złotą ikonę na mapie, są szanse, że jest to skrzynia, która zawiera zapasy.
 • Surowy materiał – Są one specjalnie znalezione z rajdowych klasztorów. Znajdź ikonę czerwonych osi na mapie, które są klasztorami, które można najechać łodzią.


Jeśli potrzebujesz szybkiego modernizacji osady, warto napadnąć na dwa do trzech klasztorów. Są nie tylko głównym źródłem surowców – rzadsze z nich – ale pobliskie punkty bogactwa w każdej lokalizacji będą również zawierać zapasy. (Sprawdź swoją mapę, aby zobaczyć, w których budynkach są dokładnie.)

Ważną rzeczą do odnotowania jest sprawdzenie poziomu mocy każdego nalotu przed podróżą do każdej lokalizacji klasztoru. Można to znaleźć, unosząc się nad regionem, do którego jest dołączony. Choć technicznie możesz napadnąć na dowolne miejsce od samego początku, im wyższy poziom, tym więcej obrażeń odniesiesz z każdym atakiem, co sprawia, że niewiarygodnie utrudnia.Na początek zalecamy trzymanie się poziomu 90 i poniżej, co powinno być możliwe do zarządzania na początku gry.

Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Assassin’s Creed Lista aktualizacji rozliczeń Valhalla

Im więcej budynków odblokujesz, tym więcej budynków, które będą dostępne do budowy. Oto lista budynków dostępnych w grze, a warstwy osadnictwa musisz je odblokować.Z biegiem czasu możesz dodać nowe budynki do osady. Oto lista tego, co stanie się dostępne i jak je odblokować:

Obozowisko (poziom 1) • Koszary
 • Kowal
 • Biuro ukrytych
 • Stabilne i avery (odblokowuje zmieniające się wierzchowce
 • Faktoria

Kolonia (poziom 2) – odblokowuje się po budowie trzykrotnie na poziomie 1 • Browar
 • Chata rybacka
 • HUT HUTER – odblokowuje opcja romansu
 • Muzeum
 • Stocznia
 • Tatuaż

Więcej wkrótce!

How do you rate Assassin’s Creed: Valhalla UpDciągi rozliczeniowe, lista budynków i jak otrzymywać zapasy i wyjaśnienia surowców ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *