Assassin’s Creed Valhalla – Vili lub Trygve: Konsekwencje wyboru następnego Jarla Snotinghamscire

Startseite » Assassin’s Creed Valhalla – Vili lub Trygve: Konsekwencje wyboru następnego Jarla Snotinghamscire
25. stycznia 2024
4 minutes
57

By Jhonny Gamer

Podczas Pożegnanie i dziedzictwo misja w Assassin’s Creed Valhalla , Będziesz miał za zadanie podjąć decyzję, kto powinien być kolejnym Jarl Snotinghamscire – Vili lub Trygve.

W przeciwieństwie do wcześniejszych wyborów opowieści, takich jak głosowanie na następny ealdorman Lincolnscire, Ta misja może zawierać dwie możliwości wyreżyserowania kursu fabuły Valhalli. To, czy ten drugi wybór pojawia się jednak, zależy od twojej odpowiedzi na pierwszą.

Poniżej znajdziesz konsekwencje dla Wybór Vili lub Trygve jako następnego Jarl Snotinghamscire W Assassin’s Creed Valhalla, ale bądź przygotowany na spoilery!

Na tej stronie:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej Assassin’s Creed Valhalla, mamy strony dotyczące zmiany wyglądu EIVOR, Zdrajca Somy, powrót do Norwegii z Atlasem i trochę latania porady.


Assassin’s Creed Valhalla – przyczepa po uruchomieniu i sezon

W jaki sposób pożegnania i dziedzictwo i decydowanie o kolejnym jarlu Senotinghamscire pracują w Assassin’s Creed Valhalla

Eivor musi zdecydować, kto będzie następny Jarl w rozdziale 5 opowieści o dwóch jarlach, pożegnaniu misji i dziedzictwie.

Po zabezpieczeniu sojuszu z Lincolnscire i Jorvikem, Eivor zostaje wezwany do Snotingham przez Vili, przyjaciela z dzieciństwa (starzy przyjaciele). Eivor chętnie połączy się z Vili, ale wkrótce dowiaduje się, że to ojciec Vili, Hemming Jarl, potrzebuje pomocy.Hemming Jarl jest chory, a wkrótce to do Eivor wybrać Vili lub Trygve, aby go zastąpić.

Przed dokonaniem wyboru Eivor musi pomóc Hemmingowi Jarlowi i Vili walczyć z Piktami, którzy byli z nimi wojny (w pożyczonym czasie). Podczas bitwy w Ulkerthorpe Hemming Jarl jest poważnie ranny i prosi Eivor o pomoc w wybraniu następnego Jarla, aby go zastąpić.

Eivor zgadza się i podróżuje do Stoneburgh z Vili. Tam znajdują miasto w ogniu, a ludzie uwięzili. Razem oszczędzają, kogo mogą. Po dyskusji z Vili z Vili w Kinder Downfalls pojawia się wiadomość, że Heming Jarl umiera.Po śmierci Jarla, zarówno Vili, jak i Trygve muszą przygotować się do swojego pochówku w odpoczynku Odin i nadchodzącym Aldingowi, z pomocą Eivora.

Eivor musi dokonać trudnego wyboru i szukać radnego widzącego (krwi i bogów). W następnej wizji Eivor po raz ostatni widzi Hemminga Jarla, ale rada, którą daje, nie jest pomocna.

Mimo to Eivor wie, że Vili niekoniecznie chce być kolejnym Jarlem, ale Eivor dowiaduje się również, że Trygve planuje spalić się żywcem, aby mógł podążać za swoim jarlem (pod skórą).

Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Konsekwencje „rób, co musisz, trygve” w Assassin’s Creed Valhalla wyjaśnił

Podczas konfrontacji Trygve Eivor ma wybór:

  • Snotinghamscire nie może stracić innego.
  • Rób, co musisz, Trygve.


Umożliwienie Trygve na śmierć oznacza, że Vili będzie następnym Jarlem i nie dołączy do twojej załogi.

Przekonujący Trygve do życia, oznacza, że Eivor będzie musiał wybrać następny jarl w Atheling.

Wybór Vili lub Trygve jako następnego Jarl Snotinghamscire w Assassin’s Creed Valhalla

W Althing Vili pyta, jaka będzie decyzja (pożegnania i spuścizny). Eivor ma następujące wybory:

  • Widzę w tobie jarla.
  • Widzę Trygve jako Jarl, a ty ze mną.


Wybór Vili jako następnego Jarla oznacza, że nie dołączy do ciebie w Ravensthorpe.

Wybór Trygve powoduje, że Vili dołączy do Twojej załogi, a możesz go przypisać na przyjęcie rajdowe.Jeśli chodzi o inne wybory historii W Assassin’s Creed Valhalla, mamy również strony na zdrajcy Somy, zabijanie lub oszczędzanie Leofrith, zabijanie lub oszczędzanie Reuda, przyjmowanie lub opuszczenie zasobów W Anglii, czy powinieneś uderzyć Basima, Jeśli powinieneś powiedzieć Ubba prawdę o śmierci Ivarra, tożsamość zdrajcy Rollo i głosowanie na następny ealdorman Lincolnscire.

How do you rate Assassin’s Creed Valhalla – Vili lub Trygve: Konsekwencje wyboru następnego Jarla Snotinghamscire ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *