Assassin’s Creed Valhalla – Wymieszanie Lokalizacja: Jak ukończyć zadanie grzebienia Mistrzów i znaleźć wyjaśnione lokalizacja grzebienia BIL

Startseite » Assassin’s Creed Valhalla – Wymieszanie Lokalizacja: Jak ukończyć zadanie grzebienia Mistrzów i znaleźć wyjaśnione lokalizacja grzebienia BIL
25. stycznia 2024
4 minutes
59

By Jhonny Gamer

Gdzie znaleźć grzebień Bil jest jednym z pierwszych światowych problemów z wydarzeniem, które Assassin’s Creed Valhalla podnosi się, a jej potencjalni zalotnicy ustawiają się w kolejce, aby pomóc na północ od domu w norwegii Rygjafylke.

To wystarczająco proste, gdy wiesz, gdzie szukać, ale znalezienie, gdzie szukać, jest nieco trudnym kawałkiem. Poniżej szczegółowo opisamy Lokalizacja grzebienia BIL I Jak ukończyć światowy wydarzenie Comb of Champions w pełni.

Na tej stronie:

To także jeden z wielu Assassin’s Creed: Valhalla opcje romansów, które szczegółowo wyjaśniamy.

Jeśli szukasz więcej rzeczy do zebrania, zobacz nasze listy map skarbów oraz lokalizacje wiedzy i umiejętności.


21 nowych szczegółów, w których nie powinieneś przegapić Assassin’s Creed: Valhalla

Jak rozpocząć World Event of Common of Champions i nagrody za jej ukończenie

World World Common of Champions pojawia się jako tajemnica w strefie początkowej Rygjaflke w Norwegii. Aby go znaleźć, udaj się na północny wschód od miasta Fornburg, obok pierwszego pobliskiego jeziora do innej pary jezior z wodospadami. Północna jest oznaczona Crag Hildesvini.Jest na południowym krańcu południowego południowego tych dwóch jezior – nie Hildesvini – że znajdziesz BIL, siedząc z zadowolenia nad jezioro. Ktokolwiek znajdzie przyjść, obiecuje, wygrywa noc swojego towarzystwa.Po jego ukończeniu będziesz miał szansę romansować BIL, Idąc razem z podpowiedziami dialogowymi, a także uzyskanie guza 1200 xp. Jednak jest też trochę bogactwa, więc warto to również znaleźć, aby zdobyć dwie nagrody za cenę jednego.

Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Assassin’s Creed: Valhalla: lokalizacja grzebienia BIL i rozwiązanie polegające na dziewicy – gdzie znaleźć jej brakujące grzebień w jeziorze

Na stole obok BIL zobaczysz złom papieru o nazwie „A Missive’s Missive”, który ma następującą wskazówkę:

Grad, odważni mistrzowie, znajdź mój grzebień. Jest stracony i leży nisko, gdzie tylko odważni. Niech jesteś odważny od oddechu i krwi, nie płonął w błocie, znajdź mnie przez pędzące wody i bądź moją rybą w lśniącej zbroi.Porozmawiaj z BIL, aby rozpocząć misję, a następnie patrzeć.

Lokalizacja grzebienia BIL

Grzebień znajduje się w pobliskim jeziorze, na dole głębokiego pionowego tunelu przy centralnej skale.

Aby go znaleźć, wypłyń, a następnie wspinaj się na skałę na środku, aby powstrzymać się od zamrażania i doładowania zdrowia.Następnie, jeśli patrzysz na wodospad, jest po lewej stronie w wodzie. Zejdź prosto w dół, pionowo i idź tak daleko, jak to możliwe. Na łóżku jeziora znajduje się tunel, do którego można pływać, który wciąż spada, z grzebieniem leżącym na dole. Chwyć go i wróć do skały, aby się rozgrzać.

Kiedy jesteś tam, pływaj do wodospadu, wspinaj się na krótką drogę na półkę i przejdź przez nią. Ta stara, dobra tradycja skarbów za wodospadami trwa, ponieważ w klatce piersiowej jest trochę bogactwa, w postaci skóry i rudy żelaza.

Wprowadź z powrotem do brzegu, porozmawiaj z BIL, a to wydarzenie na świecie zakończone.Jeśli porozmawiasz z BIL jeszcze i podążasz za nią na krótki spacer, jest też opcja romansu – więcej Assassin’s Creed: Valhalla romanse Tutaj – i szansa na fajny czat.

Potem wszyscy skończyli!

How do you rate Assassin’s Creed Valhalla – Wymieszanie Lokalizacja: Jak ukończyć zadanie grzebienia Mistrzów i znaleźć wyjaśnione lokalizacja grzebienia BIL ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *