Assassin’s Creed Valhalla – Zabij lub zapasowy Rued: Konsekwencje zabijania lub oszczędzania w furii z morza wyjaśniono

Startseite » Assassin’s Creed Valhalla – Zabij lub zapasowy Rued: Konsekwencje zabijania lub oszczędzania w furii z morza wyjaśniono
25. stycznia 2024
4 minutes
40

By Jhonny Gamer

Furia z morza jest misją w regionie Anglia Wschodniej w Assassin’s Creed Valhalla .

Pod koniec tej misji będziesz miał do czynienia z wyborem zabijanie lub oszczędzanie Rured.

Podobnie jak zabijanie lub oszczędzanie Leofrith, Ta decyzja będzie miała wpływ na twoją ścieżkę poprzez historię Assassin’s Creed Valhalla. Dzięki temu wyborowi ta strona obejmie konsekwencje zarówno zabijania, jak i oszczędności.

Bądź jednak ostrożny, ponieważ ta strona zawiera spoilery za furię z misji morskiej.

Na tej stronie:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej Assassin’s Creed Valhalla, mamy strony dotyczące zmiany wyglądu EIVOR, Zdrajca Somy, powrót do Norwegii z Atlasem i kilka porad dotyczących latania.


Assassin’s Creed Valhalla – przyczepa po uruchomieniu i sezon

Jak działa furia z misji morskiej i zabijanie lub oszczędzanie Rured Assassin’s Creed Valhalla

Eivor ma wybór zabicia lub oszczędzania swojego życia w rozdziale 4 opowieści o Oswaldzie, misji A Furia z morza.

Po zabezpieczeniu sojuszu z LedeCestrescire, Ravensthorpe zostaje napadnięty przez klan Duńczyków (nieproszonych gości).

Chcąc wiedzieć, kto stoi za atakiem, Eivor wyrusza na Northwic i spotyka Finnra, Dane Steward, który próbuje umieścić nowego króla, Oswalda, na tronie Wschodniej Anglii.Mówi Eivor, że nieuczciwy Dane o imieniu Rued zaatakował atak, ale aby jej pomóc, potrzebuje pomocy w zabezpieczeniu sojuszu małżeńskiego między Oswaldem, saksońskim i Valdis, Duńczykiem.

W celu uratowania ziemi Wschodniej Anglii, Oswald przyjmuje ofertę Rede’u do walki na śmierć. Niestety pojedynek staje się tragiczny, gdy Oswald i Rued spadają z klifu i do morza.

Myśląc, że Oswald nie żyje, Eivor zbiera lud Wschodniej Anglii i razem zaatakować pozostałą armię Rueda w zamku Burgh. Tam eivor odkrywa, że zarówno Oswald, jak i Rued przeżyli upadek.Zabij lub oszczędna decyzja historii w Assassin’s Creed Valhalla wyjaśnił

Eivor walczy z Rured, a po pokonaniu Eivor ma wybór:

  • Red będzie żył.
  • Red umrze.


Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Jak wpływa na zabijanie lub oszczędzanie Rured Assassin’s Creed Valhalla?

Jeśli zabijesz Rued, pominiesz drugą walkę z Rued na Wesele Oswalda, a Finnr dołączy do klanu Raven.

Jeśli pozwoliłeś Rued Live, aby stanąć przed sądem, uruchomisz drugą walkę na weselu Oswalda.

Jeśli Eivor walczy na ślubie, Finnr dołączy do klanu Raven. Jeśli pozwolisz Oswaldowi walczyć z Rued, Finnr pozostanie w Anglii Wschodniej i służy królowi Oswaldowi (Wedding Horns).Jeśli chodzi o inne wybory historii w Assassin’s Creed Valhalla H, mamy również strony na zdrajcy Somy, zabijanie lub oszczędzanie Leofrith i czy powinieneś wziąć lub zostawić zasoby do Anglii.

Nauczyć się więcej o Assassin’s Creed Valhalla, sprawdź nasze przewodniki na mapach skarbów, Książki wiedzy i lokalizacji umiejętności i romans.

How do you rate Assassin’s Creed Valhalla – Zabij lub zapasowy Rued: Konsekwencje zabijania lub oszczędzania w furii z morza wyjaśniono ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *