Assassin’s Creed Valhalla – zdrajca Rollo: kto jest zdrajcą między Lork i Gerhindem w misji Old Ran Mission

Startseite » Assassin’s Creed Valhalla – zdrajca Rollo: kto jest zdrajcą między Lork i Gerhindem w misji Old Ran Mission
25. stycznia 2024
3 minutes
40

By Jhonny Gamer

Stare rany jest misją w regionie Essexe of Assassin’s Creed Valhalla .

Podczas tej misji będziesz musiał odkryć innego zdrajcę, tak jak musisz zrobić dla Soma podczas smrodu zdrady. Tym razem jednak musisz wymyślić, który z Rollo’s Warriors jest zdrajcą.

Musisz zdecydować między Gerhild a Lork, a jeśli chcesz poznać odpowiedź, ta strona ujawni kto jest zdrajca w starych ranach.

Bądź jednak ostrożny, ta strona zawiera spoilery Do Assassin’s Creed Valhalla.

Na tej stronie:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej Assassin’s Creed Valhalla, mamy strony dotyczące zmiany wyglądu EIVOR, Zdrajca Somy, powrót do Norwegii z Atlasem i trochę latania porady.


Assassin’s Creed Valhalla – przyczepa po uruchomieniu i sezon

Jak działa stare rany i decydowanie o zdrajcy Rollo Assassin’s Creed Valhalla

Eivor musi wybrać właściwego zdrajcę między dwoma zaufanymi wojownikami Rollo w rozdziale 2 Breviary of Broken Hearts, Mission Old Rans.

Eivor zostaje wezwany do Essexe przez Ealdorman Birstan. Przybywając do Colcestre, Eivor spotyka Estrid, żonę Birstana, która prosi Eivor o znalezienie męża w lesie.Spotykając się z obojgiem, Eivor dowiaduje się o swoim ryzykownym planie zabrania Estrid z powrotem do Francii i wprowadzenia starego płomienia Birstrana, aby zająć jej miejsce (niezwykła propozycja). Wygląda na to, że oboje chcą poza małżeństwem, ale prawa to uniemożliwiają.

Aby odnieść sukces w tym planie, Eivor musi znaleźć Alfidę, ukochaną z dzieciństwa Birstana (ukochana z dzieciństwa) i wyjść z Colcestre (stare rany).Aby wyciągnąć Estrid z Colcestre, Eivor musi znaleźć młodego kapitana o imieniu Rollo. Niestety obóz Rollo został zaatakowany, a jego ludzie schwytani.Wiedząc, że ma zdrajcę w swoim obozie, Rollo prosi Eivor, aby ustalił, kto to jest.

Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Kto jest zdrajcą Rollo podczas starych ran Assassin’s Creed Valhalla?

Po zebraniu dowodów na obozie i rozmowie z Lork i Gerhildem, Eivor musi wybrać właściwego zdrajcę, a wybory są:

  • Z zdrajcą jest Gerhild.
  • Zdrajca to Lork.
  • potrzebuję więcej czasu.

Wybór, który tutaj musisz dokonać Gerhild.Jak wpływa na zdrajcę Rollo podczas starych ran Assassin’s Creed Valhalla?

Wybór Gerhilda powoduje jej natychmiastową śmierć, a pod koniec opowieści Lork Tarwi Estrid z nadjeżdżającego ataku.

Jeśli wybierzesz Lork, Estrid jest ranny podczas próby ucieczki do Francii.

Jeśli chodzi o inne wybory historii w Assassin’s Creed Valhalla, mamy również strony na zdrajcy Somy, zabijanie lub oszczędzanie Leofrith, zabijanie lub oszczędzanie Reuda, Zabranie lub opuszczenie zasobów w Anglii, czy powinieneś uderzyć Basima A jeśli powinieneś powiedzieć Ubba prawdę O śmierci Ivarra.

How do you rate Assassin’s Creed Valhalla – zdrajca Rollo: kto jest zdrajcą między Lork i Gerhindem w misji Old Ran Mission ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *