Back 4 Blood CrossPlay: Jak zaprosić znajomych i utworzyć mecze wieloosobowe online w Back 4 Blood

Startseite » Back 4 Blood CrossPlay: Jak zaprosić znajomych i utworzyć mecze wieloosobowe online w Back 4 Blood
26. stycznia 2024
6 minutes
38

By Jhonny Gamer

Zastanawiam się, jak używać Cross Gromplay w Back 4 Blood? Oto jak działa CrossPlay, a także jak zaprosić znajomych i utworzyć mecze wieloosobowe.

Gromadzenie W Wstecz 4 krew umożliwia zapraszanie znajomych i tworzenie meczów wieloosobowych między różnymi platformami.

CrossPlay jest włączony automatycznie w spółdzielni Zombie Strzelca – co jest mile widziane, ponieważ najlepiej cieszyć się wśród ludzkich firmy zamiast botów.

Nie tylko pozwala to na ułamkowe decyzje, które odbywają się sprawnie, zwłaszcza jeśli jesteś na czacie głosowym, ale także zapewnia bardziej zabawne wrażenia z całego świata.

Ta strona wyjaśnia Jak działa Back 4 Blood Cross, jak również Jak zaprosić przyjaciół I Jak tworzyć mecze dla wielu graczy.

Na tej stronie:


Zagrajmy w rozgrywkę Blood Otwórz BETA PC

Jeśli szukasz więcej wskazówek, nasze jak odblokować 4 postacie krwi wyjaśniający może pomóc.

Wstecz 4 Blood Crossfer wyjaśnił: Jak gra krzyżowa w Back 4 Work?

Na szczęście Back 4 Blood Crossfer jest dostępna od samego początku. Pozwala to grać z ludźmi z innych platform na komputerze PC, PlayStation i Xbox bez ograniczeń. Jeśli wolisz wyłączyć (lub upewnić się, że jest włączony), zobacz kroki „Jak utworzyć mecz dla wielu graczy”.

Sposób, w jaki działa, jest dość prosty. Jedna z pierwszych wiadomości, które zobaczysz podczas pierwszego uruchomienia gry, jest jedna z Twoją nazwą użytkownika. Następnie możesz podzielić się tym z przyjaciółmi i ludźmi z innych platform, aby mogli Cię dodać.


Kiedy zaczynasz grę po raz pierwszy, otrzymasz unikalną nazwę użytkownika.

Na wypadek, gdybyś się zastanawiał, jest też generacja. Tak więc, jeśli grasz na konsolach poprzedniej generacji i zaktualizujesz się do aktualnych platform generacji (więc od PS4 do PS5 lub Xbox One do Xbox Series) Twoja gra i zapisz przeniesienie plików. Ponadto gracze w obu pokoleniach mogą grać między sobą, a także z innymi na różnych platformach.

Jedynym zastrzeżeniem tego wszystkiego jest to, że nie ma wsparcia między różnymi platformami. Jeśli masz grę na PC i PS5, na przykład twojego postępu nie można udostępnić między nimi – ale możesz, jeśli wybierasz się między PlayStation a Xbox. Jeśli jesteś ciekawy, jak to działa z innymi ludźmi w trybie wieloosobowym, następna sekcja może pomóc.

Jak utworzyć mecz online w trybie wieloosobowym w Back 4 Blood

Na początku może to wydawać się wystarczająco proste, ale struktura drogi wstecz 4 krew może być przyczyną pewnego zamieszania.

Po pierwsze, jeśli chcesz utworzyć dopasowanie, musisz porozmawiać z Phillipsem w obszarze piasty, który jest miejscem, w którym zawsze kończysz pierwszy po wejściu do gry. Może znajdować się po północnej stronie twojego punktu odradzania i otworzy odpowiednie menu.

Tutaj istnieje kilka opcji:

  • Włączona crossPlay: To nie jest opcja sama w sobie, ale jeśli chcesz potwierdzić, czy odgrywanie jest aktywowane, możesz to zrobić tutaj
  • QuickPlay: wskocz do już istniejących meczów
  • Kampania: Tutaj możesz wybrać akt, od którego chcesz zacząć lub na konkretnym poziomie – to również możesz wybrać trudność preferencji
  • Swarm: pozwala na utworzenie dopasowania do trybu PVP Back 4 Blood
  • Kampania solowa: pozwala to grać w kampanię z botami i wieloma innymi trybami solo ograniczenia
  • Preferencje: pozwala dostosowywać swoje preferencje związane z wyposażaniem się, wybór tego, czy chcesz włączyć Cross Gromplay, uruchomić prywatne lub publiczne lobby i poprawki do czatu głosowego w grze
  • Samouczek powtórki: Wystarczająco prosty – możesz ponownie zagrać w samouczek na wypadek, gdybyś chciał nowego podsumowania podstaw

Jeśli chcesz tradycyjne doświadczenie w kampanii z przyjaciółmi, zacznij od kampanii. Jeśli jest to twoja pierwsza gra, musisz tylko wybrać trudność wyboru (zalecamy rekrutację, dopóki Ty i Twoi koledzy z drużyny otrzymaliby lepsze karty) i wybierz Utwórz Run.Teraz, jeśli grałeś już w niektórych poziomach lub aktach w grze, będziesz mógł wybrać między nimi – o ile jesteś pod taką samą trudnością, w której zagrałeś po raz pierwszy.

Jeśli chcesz stworzyć dopasowanie z ustawieniem trudności, w którym jeszcze nie grałeś, będziesz musiał zacząć od zera.

Aby wybrać określony poziom, najpierw musisz wybrać odpowiedni aktu, a następnie punkt początkowy, który otworzy listę wszystkich dostępnych etapów. Jeśli jesteś ciekawy możliwych ograniczeń, gdy inni gracze dołączają do twojej gry lub dołączasz do nich, następna sekcja może być pomocna.

Jak zaprosić znajomych w Back 4 Blood

W Back 4 Blood możesz zaprosić znajomych na dwa sposoby – naciśnięcie pauzy i otwierania menu społecznościowego lub klikając puste szczeliny na ekranie odtwarzania (które wspomnieliśmy w poprzedniej sekcji), aby wysłać szybkie zaproszenie do znajomych z platformy WhoReprezentuj obecnie online.


Nazwy użytkowników ukryte w celach prywatności, ale masz pomysł.

Albo pokaże Ci ekran imprezowy, który obejmuje znajomych B4B (dodany za pośrednictwem unikalnych nazw użytkowników), przyjaciół platformy, a także ostatnich graczy, z którymi się spotkałeś. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać znajomych, których chcesz dołączyć i wysłać im zaproszenie.

Stąd możesz również zmienić prywatność swojej imprezy z Open (pozwalając każdemu, kto ma się przyłączyć), tylko znajomych lub zaproszenie tylko.

Warto zauważyć, że choć bycie gospodarzem w Back 4 Blood pozwala utrzymać wszystkie postępy, które tworzysz i twoi koledzy z drużyny, jest inaczej, jeśli to ty dołączasz do innej sesji. Jeśli dotarłeś do ACT 3, ale gospodarz jest w akcie 1, będziesz musiał zacząć od aktu 1 z nimi i resztą drużyny. Tylko coś do zapamiętania!

To wszystko, co musisz wiedzieć dla wszystkich przedsięwzięć wieloosobowych – baw się dobrze, zdejmując zombie!

How do you rate Back 4 Blood CrossPlay: Jak zaprosić znajomych i utworzyć mecze wieloosobowe online w Back 4 Blood ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *