Baldur’s Gate 3 Przewodnik romansu: Wyjaśniono wszystkie romanse towarzysze, postacie i ich lokalizacje

Startseite » Baldur’s Gate 3 Przewodnik romansu: Wyjaśniono wszystkie romanse towarzysze, postacie i ich lokalizacje
29. stycznia 2024
9 minutes
43

By Jhonny Gamer

Romans w Brama Baldur 3 Widzi, jak programista Larian Studios jest dumny z odejścia od modelu BioWare, jeśli chodzi o relacje w grze.

Zamiast po prostu wepchnąć ciasto w chętną twarz swojego towarzysza, będziesz musiał naprawdę słuchać swoich towarzyszy i dowiedzieć się, co cenią.

Nie ma rzutów kostek ani szans, ani po prostu wybierz „właściwą opcję” w przeciwieństwie do poprzednich Gry Baldur’s Gate. A czy jest lepszy sposób na zrobienie tego niż wypróbowanie wczesnego dostępu i przejdź do ćwiczeń, kiedy wersja 1.0 wychodzi w przyszłości?

Ta strona wyjaśnia Baldur’s Gate 3 towarzysze i postacie, które możesz romansować, Jak, jakie są i gdzie można je znaleźć.

Na tej stronie:

Jak działa romans Brama Baldur 3?

Romans w Baldur’s Gate 3 działa inaczej niż można się spodziewać w grach takich jak Dragon Age i Efekt masowy.

Po pierwsze, nie ma znaczenia, czy nie zabierasz ze sobą swoich towarzyszy do konkretnego zadania, wciąż mają swoje myśli i uczucia na temat tego, co zrobiłeś. To oznacza, że nie, nie będziesz w stanie wybrać towarzyszy, aby doprowadzić ich do wszystkich takich jak ty.Niektóre z nich, niektóre z nich nie zrobią – ważne jest, aby dowiedzieć się, kogo chcesz wcześnie romansować, abyś mógł dostosować swoje wybory w razie potrzeby. Jeśli twój towarzysz nie ma wysokiej zgody na ciebie, romans nie jest w stanie!

 • Aby zobaczyć aprobatę postaci, przejdź do arkusza postaci. Będziesz mógł zobaczyć statystyki swojego towarzysza, a także ich zatwierdzenie – tuż poniżej ich wyników bonusowych biegłości. Oto przykład tego, jak to wygląda:


 • Zatwierdzenie i dezaprobata dzieje się w momencie, gdy zaczynasz grę – jeśli masz towarzysze, których lubisz i chcesz dowiedzieć się więcej, upewnij się, że zainwestujesz w działania, o których wiesz.
 • Będziesz mógł stwierdzić, czy towarzysz zatwierdza „Shadowheart zatwierdza”/„Lae’zel odrzuca” itp., Który pojawia się w lewym górnym rogu ekranu.
 • Niektóre postacie są poliamowe – Astarion i Lae’zel wydają się zainteresowani innymi poza tobą – ale poza Lae’zel (z powodu jej pochodzenia Githyanki) nie było żadnych potwierdzeń na temat tego, kto.
 • Towarzysze są zainteresowani tobą bez względu na płeć, chociaż Astarion zasugerował, że lubi zarówno mężczyzn, jak i kobiety, czyniąc go wyraźnie biseksualnym.
 • Możesz flirtować z więcej niż jednym towarzyszem, ale podczas sceny romantycznej po linii misji „Rescue Halsin” możesz wybrać tylko jedną osobę, z którą można podzielić się nocą. Wydaje się, że nie zamyka cię w jednym, konkretnym romansie,.
 • To powiedziawszy, towarzysze mogą stać się zazdrośni. Na przykład flirt z shadowheart z lae’zel tuż!
 • Rasa i klasa twojej postaci wpłyną na to, jak niektórzy z twoich towarzyszy reagują na ciebie, ale nie ogranicza to, kogo możesz i nie możesz romansować.
 • Od początkowego wczesnego uruchomienia dostępu możesz romansować tylko jeden NPC, który nie jest towarzyszem – więcej na naszej liście romansów na stronie.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

Kiedy możesz romansować swoich towarzysz Brama Baldur 3?

Możesz technicznie romansować swoich towarzyszy w momencie, gdy ich spotkasz i rekrutować.

W obozie możesz dowiedzieć się o nich więcej, a to poprawia twoje szanse na romans. To powiedziawszy, jedynym towarzyszem, który w jakikolwiek sposób jest zdalnie zalotny.To nie znaczy, że twoi towarzysze nie są zainteresowani (pamiętaj, zawsze możesz sprawdzić ich arkusze postaci), ale od teraz twoi towarzysze mogą po prostu nie być typem zalotnym.

Co do tego, kiedy możesz wziąć udział w romantycznej scence przerywnikowej z wybranym towarzyszem, Twoim BARDUR’s GATE 3 Romans dochodzi dopiero po ukończeniu określonego zadania: Rescue Druid Halsin.

Możesz wykonać tę misję niemal od razu, jeśli zignorujesz głównie wszystko inne, ale wcale tego nie polecamy. W grze jest wielu wrogów, a niektóre z twoich najlepszych umiejętności zaczynają pojawiać się na poziomie 3.Jeśli zdecydujesz się naturalnie poczekać i grać w grę, Rescue Druid Halsin Quest może zostać ukończony około 15 do 20 godzin.

To z tej misji w twoim obozie odbywa się uroczystość, a z uroczystością przychodzi okazja, aby poznać swoich towarzyszy w bardziej intymny sposób. Oczywiście, uderzenie w nich nie oznacza, że uzyskasz pozytywne wyniki, mogą cię odwrócić, jeśli nie masz wystarczającej wysokiej zgody.

Wszystkie aktualne opcje romansu w Brama Baldur 3

Oto opcje romansów dostępne obecnie w Brama Baldur 3:

Romansowni towarzysze

 • Shadowheart, kobiecy duchowy
 • Lae’zel, bojownik Githyanki
 • Wyll, męski czarnoksiężnik
 • Gale, męski czarodziej
 • Astarion, męski łotr

Romansowalne NPC

 • Minthara, Drow Kobieta

Twoi towarzysze są złożonymi osobami do romansu w porównaniu z jedynym romansem NPC, jaki natrafiliśmy, Minthara. Jak powiedzieliśmy powyżej, musisz dostać się do ich dobrych książek, aby uruchomić ich romantyczne sceny.

Minthara jest jednak inna. Jest kobietą Drow znajdującą się w obozie Goblinów na południe od mapy ACT 1, a jedynym sposobem na jej uczucia – co tak naprawdę oznacza jednodniowe stanowisko – jest zabicie wszystkich w Grove’s Druid’s Grove.Później możesz ją zaproponować podczas imprezy w obozie (która jest wypełniona goblinami, w przeciwieństwie do kumplów, które dostaniesz, jeśli wykonasz misję Halsin), a kiedy pójdziesz po położenie się na obozie, scena seksu ma miejsce, jeśli zdecydujesz się pójść dalejz tym.

Obecnie są to jedyne dostępne opcje, ale będzie więcej towarzyszy – i potencjalnie więcej opcji romansowych – ponieważ gra będzie się rozwijać od wczesnego dostępu.

Jak rekrutować towarzysze w Brama Baldur 3

W BARDUR’s GATE 3 Wczesny dostęp, jesteś w stanie rekrutować pięć różnych towarzyszy, którzy są bardzo różni, ale są łączone dzięki wyjątkowo irytującym, zagrażającym życiu okolicznościom.

Wszyscy są śmiesznie przystojni, więc w pewnym sensie jesteśmy wdzięczni, że obecnie jest tylko pięciu towarzyszy do wyboru.


Oczywiście, jak możesz z Divinity Original Sin 2, możesz grać w grę z samym w towarzystwie.

Nie zalecamy jednak tego, jak najlepsza rzecz Brama Baldura 3 to postacie, które otaczającie się. Ponadto, kto chce iść przeciwko 15 goblinom z jedną osobą? Szaleństwo!

Towarzyszami, którzy mogą dołączyć do Ciebie w Twojej przygodie, to:

Lae’zel – wojownik Githyanki

Lokalizacja Lae’zel: Po raz pierwszy na statku Nautiloid, później znaleziony w klatce uderzonej przez Tieflings na północ od rozbitego statku Nautiloid.
Czy Lae’zel jest pominięty? TakMożesz zrobić lae’zel swoim bae’zel, ale najpierw powinieneś naprawdę ją poznać. W pewnym stopniu jest bardzo bezsensowa, ceni siłę i prawie lubi wszystko, jeśli obejmuje to paskudne dla twojego drugiego towarzysza, Shadowheart.

Nie bierze uprzejmie, wkładasz nos i pomaga wszystkim.

Po raz pierwszy dowiesz się więcej o Lae’zelu, kiedy wejdziesz po raz pierwszy. Ponieważ gra jest teraz na początku dostępu, część zadań Lae’zela jest odcięta, ale nie martw się, nadal możesz ją romansować!

Astarion – Rogue High -eld

Lokalizacja Astarion: przeszła rozbity statek nautiloidowy i na wzgórze. Astarion zadzwoni po ciebie, więc nie możesz za nim tęsknić.
Jest pomniejszony o Astarion? TakAstarion dodaje nowe znaczenie pragnieniu i zapewniamy cię, że rozumiemy, że na wiele sposobów! Astarion jest podobny do lae’zela, ponieważ wolałby nie ratować ludzi, jeśli może na to pomóc.

Ma jednak ochotę na dramatykę i lubi go, gdy twoja postać jest bardzo tępa dla postaci, na które natrafisz.

Podobnie jak inni towarzysze, dowiesz się więcej o Astarion, rozmawiając z nim w obozie i poza. Jest szczególna noc, która jest bardzo…Smaczne, więc nie mogę się doczekać, jeśli planujesz go romansować!

Wyll – Human Warlock (The Fiend)

Lokalizacja Wyll: na obozie Druid’s Grove, w pobliżu areny treningowej z dziećmi.
Czy wyll jest pominięty? TakKiedy jest Wyll, jest sposób, a jeśli chcesz swoją drogę z tym uroczym, ludzkim czarnokiem, to masz szczęście! Nie musisz być palantem!

Przynajmniej nie za dużo… W przeciwieństwie do innych członków twojej grupy, Wyll ceni współczucie, szczególnie jeśli chodzi o pomoc tym, którzy nie mogą sobie pomóc. Jest opiekuńczy i wierzy w sprawiedliwość za uciskanych. Ale nie martw się, on też nie jest twoim typowym „rycerzem w lśniącym zbroi”. Wyll ma ciemną stronę, ale czy on ci to ujawni?

W miarę postępów na całym świecie zdasz sobie sprawę, że Wyll ma całkiem historię z goblinami. Wraz z obozem, a także rozmawiamy z nim, sugerujemy dalsze postępowanie z gobllinami, aby doświadczyć tego, co czyni Wyll tak wyjątkowego.

Gale – ludzki czarodziej

Lokalizacja wichury: nad rozbitym statkiem Nautiloid, tuż obok przydrożnego punktu klifu.
Czy wyll jest pominięty? TakGale jest jednym z bardziej tajemniczych członków twojej grupy – czasami jest też niesamowicie sarkastyczny, ale podobnie jak Wyll, w większości ceni ludzi. On nie lubi twojej postaci, która sama się poniżała i gardzi bezmyślną przemocą.

Gdy dowiesz się więcej o Gale – przez obóz i postęp na całym świecie – zdasz sobie sprawę, że wichur. Coś pięknego i bez zepsucia, raczej tragiczne.

Shadowheart – półfel

Lokalizacja Shadowheart: bezpośrednio przed tym, gdzie się budzisz po katastrofie Nautiloid. Bardzo trudno ją przegapić.
Jest pominięta w Shadowheart? TakJeśli myślałeś, że Gale jest tajemnicą, pokochasz Shadowheart. Ona jest półfelowcem, która czci Shar – Mistress of the Night. Ceni kogoś, kto nie jest zbyt wścibski i, podobnie jak Astarion i Lae’zel, lubi postać, która nie robi nic, aby komuś pomóc.

Pomimo tego, że bardzo się zgadza z Lae’zelem, nie lubi niczego pozytywnego powiedzianego wobec wojownika Githyanki – więc bądź tego świadomy! Shadowheart najwyraźniej ma słabość do zwierząt, ponieważ zatwierdza, jeśli pomożesz niektórym zwierzętom, na które spotkasz.

How do you rate Baldur’s Gate 3 Przewodnik romansu: Wyjaśniono wszystkie romanse towarzysze, postacie i ich lokalizacje ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *