Baldur’s Gate 3 wyjaśnione wieloklasowe i klasy

Startseite » Baldur’s Gate 3 wyjaśnione wieloklasowe i klasy
29. stycznia 2024
7 minutes
39

By Jhonny Gamer

Baldur’s Gate 3 wnosi poczucie gry tradycyjnej TTRPG, umożliwiając stworzenie Multiclass postać.

Doświadczeni gracze lochów i smoków znają multiclassing, system, który pozwala im mieszać zajęcia. Ten system został zaimplementowany Brama Baldur 3, dając graczom szansę na wypróbowanie różnych kombinacji.

Ale jeśli podejmiesz swoje pierwsze kroki w świecie Brama Baldur 3, nie martw się. Przygotowaliśmy ten przewodnik wyjaśniający Multiclassing, jak odblokować wieloklasię, I Wszystkie dostępne zajęcia.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Baldur’s Gate 3 Recenzja – Baldur’s Gate 3 PC Gamepalay Recenzja Brak spoilerów.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź nasze Brama Baldur 3 wskazówki dla początkujących i zaawansowanych sztuczek bojowych.

Baldur’s Gate 3 wyjaśniono wieloklasę

System wieloklasowy w Baldur’s Gate 3 pozwala mieszać klasy w celu stworzenia potężnej postaci z dużą różnorodnością umiejętności. Dodając klasę wtórną, zyskujesz niektóre z ich umiejętności i wizytówki.

Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o dopasowanie zajęć, więc możesz mieszać barbarzyńskiego/mnicha lub stworzyć postać czarnoksiężnika/nieuczciwego.


W [Noedit] Baldur's Gate Możesz tworzyć znaki z więcej niż jedną klasą

Jednocześnie wieloklasowe oznacza, że twój Postęp poziomu znaków jest podzielony między dopasowane klasy . Na przykład, z znakiem wieloklasowym na poziomie 2, masz Sorcerer poziom 1 i łotr 1 poziom 1. Po wyrównaniu, musisz zdecydować, która klasa będzie wzrosła. Tak więc, osiągając poziom 3, musisz podnieść poziom czarnoksiężnika lub łotra.


Multiclass w [NoEdit] Baldur's Gate 3 wpływa na postęp postaci

Podczas gdy wieloklasowań daje więcej umiejętności, rozszerzenie liczby scenariuszy, z którymi możesz sobie poradzić, system ten ma wadę, którą należy wziąć pod uwagę. Ze względu na to, jak działa wyrównanie postaci wieloklasowej, Nieuchronnie przegapisz funkcje swojej oryginalnej klasy które są odblokowane na wyższych poziomach. Gra ma Zapnianie poziomu 12 dla każdego znaku. Tak więc, wyrównując więcej niż jedną klasę, nie możesz osiągnąć poziomu 12 za pomocą oryginalnej klasy i odblokować ich ostateczne umiejętności.

Jak odblokować wieloklasę w Brama Baldur 3

Możesz Odblokuj Multiclass, wyrównując swoją postać. Zaraz po osiągnięciu drugiego poziomu możesz już dodać kolejną klasę poziomu 1 zamiast podnieść poziom swojej oryginalnej klasy.


Proces wieloklasowy jest dość prosty

Aby wybrać klasę wtórną, wszystko, co musisz zrobić. Klikając go, pojawia się nowy ekran, w którym możesz wybrać nową klasę.

Z postacią wieloklasową, następnym razem, gdy uzyskają poziom, menu w górę poprosi o wybranie, która klasa zwiększy ich poziom. Należy pamiętać, że jeśli nie jesteś zadowolony z dopasowanych zajęć, zawsze możesz odpowiedzieć Twój charakter.

Baldur’s Gate 3 klasy wyjaśniono

Aby skutecznie stworzyć kompilację wieloklasową dla swojej postaci, powinieneś rozważyć, w jaki sposób każda klasa może się uzupełniać.

W chwili pisania tego przewodnika, Baldur’s Gate 3 ma 12 klas Dostępne, z którego można wybrać. Chociaż niektóre z nich mogą mieć pewne cechy, są one osobliwe, jeśli chodzi o zdolności, do których mają dostęp.


Istnieje łącznie 12 klas w [Noedit] Baldur's Gate 3

Zajęcia dostępne w Brama Baldur 3 wymieniono poniżej:

Barbarzyńca

 • Opis: Barbarzyńcy rozumieją świat jako miejsce, w którym zdolność fizyczna jest odpowiedzią w zasadzie każdej sytuacji. Barbarzyńca to postać, która koncentruje się na wykorzystaniu swojej siły i instynktów, aby przetrwać.
 • Wymagania: Prosta broń, broń wojenna, szafka, średnia zbroja, tarcze.

Bard

 • Opis: Bard to fajna klasa do gry, jeśli szukasz dobrej opcji, jeśli chodzi o oferowanie wsparcia dla innych członków partii jako wyniki solidnych szkód. Bardowie mają zdolności, które osłabiają wrogów, a także leczą kolegów z drużyny.
 • Wymagania: Broń simples, kusze, długie mienie, rapiery, krótkie mienie, lekki zbroja.

Duchowny

 • Opis:Jeśli lubisz grać na zajęciach z dobrą przetrwaniem i świetnymi umiejętnościami wsparcia, powinieneś rozważyć wybranie duchownego. Jest to klasa oparta na użyciu boskiej magii, ale ma również opcję stania się czymś bliżej bitlemage w zależności od opcji podklasy, którą wybierzesz.
 • Wymagania: Prosta broń, Morningstars, Light Armor, Średnia zbroja, tarcze.

druid

 • Opis:Druid robi coś więcej niż tylko możliwość przekształcenia się w niedźwiedź lub inne stworzenia. Jesteś jednym z naturą, więc masz zaklęcia, które pozwalają twojej postaci rozmawiać ze zwierzętami lub zamienić je w sojuszników. Druid nie jest jednak silną klasą, jeśli chodzi o powodowanie szkód.
 • Wymagania: Kluby, sztylety, oszczepy, plamki, Quarterstaffs, Scimitars, Sickles, Spears, Light Armor, Średnia zbroja, tarcze.

Wojownik

 • Opis: Podczas gdy Fighter jest klasą dla tych, którzy chcą skupić się na walce z walecznością, nie jest to dobre, jeśli chodzi o ochronę członków drużyny lub ich wspieranie. Fighter jest prostym sprzedawcą szkód o pojemności korzystania z dużej różnorodności sprzętu.
 • Wymagania: Prosta broń, broń wojenna, lekka zbroja, średnia zbroja, ciężka zbroja, tarcze.

Mnich

 • Opis:Mnich to świetna klasa, jeśli chcesz dobrą mieszankę czystej siły z wielkimi zdolnościami fizycznymi. Chociaż ta klasa nie może używać wielu różnych urządzeń, wyróżnia się w użyciu innych atrybutów, takich jak mądrość, do przeprowadzania testów związanych z ich możliwościami fizycznymi, jest to dobra klasa dla graczy, którzy lubią używać magii, ale szukają przeżywalności.
 • Wymagania: Prosta broń, krótkie.

Paladyn

 • Opis: Walcząc o sprawiedliwość i podążając za przysięgą, Paladin to klasa dla graczy, którzy chcą reprezentować wszystko, co jest właściwe i dobre. Paladyn nie ma szerokiego zakresu umiejętności, przychodząc tylko z pewnymi wsparcia i ofensywnymi działaniami przeciwko określonym typom wrogów, ale ta klasa świeci, pomagając innym graczom przetrwać podczas walki.
 • Wymagania: Broń simples, broń wojenna, lampka, średnia zbroja, ciężka zbroja, tarcze.

Leśniczy

 • Opis: Strażnik rozwinął zestaw umiejętności, dzięki czemu są świetnymi tropicielami. Ucząc się, jak czytać otaczający ich świat i znaki pozostawione z natury, strażnik wie, jak znaleźć swój cel. W bitwie mogą być tak przydatne i śmiertelne jak wojownik.
 • Wymagania: Broń simples, broń wojenna, lampka, średnia zbroja, tarcze.

Łobuz

 • Opis: Jako mistrz Stealth, Rogue wyróżnia się wśród klas ze względu na zdolność atakowania wrogów nieświadomych ich miejsca pobytu z klasycznym atakiem. Chociaż Rogue nie wygląda na to, może poradzić sobie z dużą ilością obrażeń. Rogue może również uciec od odważnych sytuacji, więc w taki czy inny sposób przeżyjesz.
 • Wymagania: Broń simples, kusze, długie mienie, rapiery, krótkie mienie, lekki zbroja.

Czarownik

 • Opis: Czarncerzy są ludami zaklęć, ale w przeciwieństwie do innych zajęć, nie otrzymują magii od studiowania książek, boskich istot lub paktów. Ich zdolność używania magii wynika z ich pochodzenia. Czarnoksiężnik może nawet mieć krew smoków w ich żyłach. Mają dużą liczbę regularnych zdolności do nadrobienia liczby zaklęć, od których rozpoczyna się klasa.
 • Wymagania: Daggers, Quarterstaffs, lekkie kusze.

Czarodziej

 • Opis: Warlock jest daleki od bycia zwykłym czarownicą. Ta klasa daje dostęp do unikalnej magii, którą Twoja postać otrzymała z paktu wykonanego z nadprzyrodzonym stworzeniem. Charakter tego pakt określa zdolności, które masz. I chociaż ta klasa nie jest tak destrukcyjna, jak w przypadku zaklęć, Warlock może całkiem dobrze poradzić sobie z bitwami o bliskim zasięgu.
 • Wymagania: Prosta broń, lekka zbroja.

Czarodziej

 • Opis: Czarodzieje to tradycyjna klasa z uprawami, która nauczyła się manipulować tajemnicą poprzez badania akademickie. Masz mniej regularnych umiejętności niż czarnoksiężnik, ale więcej zaklęć na poziomie 1, co oznacza, że masz dostęp do bardziej złożonych umiejętności. Chociaż ich użycie zaklęć jest nadal ograniczone liczbą szczelin zaklęć, ta klasa ma pasywne, które pozwala im uzupełnić niektóre z tych szczelin z walki.
 • Wymagania: Daggers, Quarterstaffs, lekkie kusze.

Baw się dobrze tworząc postacie wieloklasowe w Brama Baldur 3!

How do you rate Baldur’s Gate 3 wyjaśnione wieloklasowe i klasy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *