Baldur’s Gate 3 Zakończ przeglądanie broni mistrzowskiej i lokalizację kory Sussur

Startseite » Baldur’s Gate 3 Zakończ przeglądanie broni mistrzowskiej i lokalizację kory Sussur
29. stycznia 2024
6 minutes
46

By Jhonny Gamer

Zakończ broń mistrzowska to misja poboczna uzyskana podczas aktu 1 Baldur’s Gate 3 to wymaga znalezienia Sussur Bark stworzyć ulepszony miecz, sierp lub sztylet.

W zależności od tego, jak daleko jesteś w historii i na jakiej trasie wybierzesz, możesz nie spotkać obszaru Underdark z korą Sussur w swoim Brama Baldur 3 w ogóle rozgrywając, czyniąc to trudne poboczne poszukiwanie dla niektórych.

Aby pomóc w twojej misji, mamy krótkie Przegląd broni mistrzowskiej poniżej, który obejmuje Lokalizacja kory Sussur I Jak ukończyć broń mistrzowską Gdy znajdziesz kora.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
12 niesamowitych Baldur’s Gate 3 Wskazówki i taktyka początkujący – jak zacząć od najlepszego startu Brama Baldur 3.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w swoich przygodach, sprawdź nasze Brama Baldura 3 wskazówki i wskazówki.

Jak zacząć ukończyć broń mistrzowską w Brama Baldur 3

Aby rozpocząć zakończenie misji broni mistrzowskiej Brama Baldur 3 musisz Znajdź piec kowal, i otwórz drewnianą klatkę piersiową, aby podnieść plany Highcliff.

Istnieją dwa sposoby wejścia w strefę Forge Bowhsmith:

  • Lockpicking shabby drewniane drzwi pod goblinem w zaronanej wiosce
  • Zejdź w dół w zaraczonej wiosce i zniszcz pękniętą ścianę

Lockpicking The Shabby Wooden Doors to najłatwiejszy i najszybszy sposób na wejście do kuźni kowal.

Odrapane drewniane drzwi znajdują się pod goblinem stojącym wewnątrz szczeliny w domu bezpośrednio po prawej stronie, gdy wchodząc do wioski ze wschodu. Jeśli nie masz bieżących klas w Lockpicking, zalecamy zabranie ze sobą Astarion, aby wybrać zamek. QuickSave przed zrobieniem tego, jeśli chcesz upewnić się, że rzucasz wystarczająco wysoką liczbę.


Kursor unosił się nad podwójnymi drewnianymi drzwiami pod goblinem stojącym w szczelinie zrujnowanego domu


Obraz mapy pokazujący lokalizację odrapanych drewnianych drzwi w zarazy

Kredyt obrazu: GamesRead/Larian Studios

Jeśli nie masz żadnych blokady, przejdź do dobrze w środku wioski I zjedź w dół. Będziesz w jaskini, która zawiera wiele pająków i pająków, ale możesz uniknąć wrogów pająków wystarczająco dużo w drodze do kuźni.


Kursor na studni w zaniedbanej wiosce


Lokalizacja mapy pokazująca studnię w zaraczonej wiosce,

Kredyt obrazu: GamesRead/Larian Studios

Kieruj się głębiej w jaskini, dopóki nie zauważysz pierwszej grupy pająków nieco dalej od zwłok zawierających czasopismo. Wybierz prawą ścieżkę, w której znajduje się to zwłoki i idź na duży most SpiderWeb. Możesz jednak zostać uwięziony w tym SpiderWeb, więc QuickSave przed zrobieniem tego, jeśli chcesz ponownie załadować, jeśli postać zostanie uwięziona.

Uszkodzić pękniętą ścianę, dopóki nie pęknie, aby wejść do kuźni kowala.


Drow postać atakująca pękniętą ścianę w ciemnej jaskini
Kredyt obrazu: GamesRead/Larian Studios

Niezależnie od tego, z którego wchodziłeś, otwórz drewnianą klatkę piersiową w pobliżu drabiny, znajdującej się naprzeciwko kuźni kowala – ale bądź ostrożny! Jest uzbrojony w pułapkę, więc jeśli nie chcesz zranić swojej imprezy, odgrupa, naciskając „g”, a następnie wysłać postać do przodu, która może rozbroić pułapkę.

Lub, jeśli nie możesz go rozbroić, odgruwać i wysłać postać o najwyższym zdrowiu naprzód, aby odnieść szkody dla imprezy.


Kursor na drewnianej klatce piersiowej w ciemnym, odrapanym obszarze z drewnianymi wiązkami
Kredyt obrazu: GamesRead/Larian Studios

Możesz teraz odebrać plany Highcliff z klatki piersiowej, aby rozpocząć misję poboczną „Zakończ broń mistrzowskich”.


Menu małych łupów z kursorem na notatce Blueprints Highcliff
Kredyt obrazu: GamesRead/Larian Studios

Jeśli chcesz dodatkowych łupów przed poszukiwaniem kory Sussur, zalecamy wejście po drabinie obok klatki piersiowej i użycie Lockpick na drewnianej klatce piersiowej po lewej stronie. Jeśli drabina została zniszczona podczas eksplozji pułapki, możesz przeciągnąć i upuścić pudełka wokół pokoju, aby je układać, a następnie zeskoczyć ten stos pudeł na platformę zawierającą zamkniętą klatkę piersiową.


Biała linia i okrąg pokazujący potencjalną ścieżkę skoku na postaci stojącej na stosie drewnianych pudełek w ciemnym, odrapanym obszarze
Kredyt obrazu: GamesRead/Larian Studios

Ta zamknięta klatka piersiowa zawiera:

  • Steelforged Sword (Niezwykłe krótkie miecz)
  • Notatki kowala
  • X1 Piekielne żelazo

Gdy miejsce jest odpowiednio splądrowane do twojej satysfakcji, nadszedł czas, aby zdobyć korę Sussur dla kucy.

Baldur’s Gate 3 Lokalizacja kory sussur

Sussur Bark znajduje się w obszarze drzewa Sussur w Underdark, który jest na północ od obszaru Underdark – plaż.


Obraz mapy pokazujący lokalizację kory Sussur
Kredyt obrazu: GamesRead/Larian Studios

Możesz dostać się do placówki SEUNITE w Underdark przez skalowaną świątynię, która znajduje się przez tylne drzwi w pokoju, Kapłanta Goblinów zabiera cię, jeśli poprosisz o jej pomoc w obozie Goblin. Następnie musisz rozwiązać zagadkę na podłodze z tyłu skalowanej świątyni, aby uzyskać dostęp do wejścia do obszaru placówki Selunite.

Jeśli jeszcze go rozwiązałeś, oto obraz pokazujący roztwór puzzli ze świątynią:


Przycięty obraz pokazujący prawidłową kolejność kafelowania układanki w ciemnej świątyni z oświetlonymi pochodami i świecami
Kredyt obrazu: GamesRead/Larian Studios

Dostanie się do obszaru drzewa Sussur na północnym zachodzie wymaga trochę walki i eksploracji, ale i tak musisz przejść do historii, jeśli nie podróżujesz po trasie przełęczy górskiej.

Kiedy jesteś w drodze na północ od plaży w Underdark, zalecamy nie zabijanie Bulete Creature, które zadziwia pod ziemią, ponieważ w rzeczywistości pomaga w walce z wrogami w pobliżu drzewa Sussur.

Zamiast tego, aby uniknąć jego widoku, spróbuj wskoczyć do obszarów, na których bulette nie ma linii wzroku. Przytrzymaj zmianę w trybie turowym, aby zobaczyć linię wzroku stworzenia podświetloną na czerwono.


Biała linia i okrąg pokazujący ścieżkę skoku postaci w ciemnej jaskini, z czerwienią pokazującą linię wzroku wroga po lewej stronie
Kredyt obrazu: GamesRead/Larian Studios

Obok Bulette, bądź przygotowany na walkę z wieloma haczykami i Filro zapomniany. Nie znamy sposobu, aby uniknąć walki z Filro, gdy otworzył na nas ogień na początku bitwy z hakiem.

Zachowaj ostrożność podczas tej walki, jakby uszkodziła element kory Sussur na drzewie, może zostać uszkodzony i uniemożliwić misję broni mistrzowskiej. Polecamy fizyczne walki z hakiem na szczycie drzewa zamiast rzucania zaklęć lub rzucania miksturami, abyś mógł uniknąć niezamierzonych uszkodzeń kory.

Po zakończeniu walki możesz w końcu odebrać kora Sussur ze szczytu drzewa, dostęp do wiązanych korzeni.


Kursor na szczerze sussur części drzewa Sussur w obszarze świecącym niebieskim
Kredyt obrazu: GamesRead/Larian Studios

Wróć do kuźni kowalskiej w zaronanej wiosce, aby rozpocząć proces tworzenia broni mistrzowskiej.

Jak ukończyć broń mistrzowską w Brama Baldur 3

W Forge Bowhsmith w zaraczonej wiosce musisz użyć mieszków kowal Brama Baldur 3.


Ekran menu pokazujący łączenie kory Sussur z kuźłą
Kredyt obrazu: GamesRead/Larion Studios

Po dodaniu kory ogień staje się niebieski i teraz musisz dodać sierp, sztylet lub świetny miecz, aby uzyskać ulepszoną broń. Zalecamy wybranie broni, o której wiesz, że ty lub jeden z twoich towarzyszy będzie dobrze skorzystać.


Kuźń stał się niebieski w ciemnym pokoju
Kredyt obrazu: GamesRead/Larion Studios

Należy pamiętać, że musisz dodać wspólny sierp, sztylet lub wielki miecz, jakby broń jest już zaczarowana, nie będzie ważna do łączenia się z korą sussur w kuźnicy.

Niezależnie od tego, jaką broń wybierzesz, otrzyma zaklęcie broń +1. Najniższe szkody, jakie powoduje, gdy ląduje atak, jest podniesiony przez jeden, a my otrzymaliśmy „Cele cishe na trafieniu” za wybór miecza, ale twój profit może się różnić.

To wszystko w przypadku misji broni mistrzowskiej! Aby uzyskać więcej pomocy w swojej podróży, sprawdź nasze przewodniki dotyczące wieloklasii i gdzie znaleźć wszystkich towarzyszy.

How do you rate Baldur’s Gate 3 Zakończ przeglądanie broni mistrzowskiej i lokalizację kory Sussur ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *