Baldur’s Gate Strategia 3 grym boss

Startseite » Baldur’s Gate Strategia 3 grym boss
29. stycznia 2024
3 minutes
39

By Jhonny Gamer

GRYM Boss in Brama Baldur 3 pojawia się po aktywacji kuźły adamantine w Underdark.

Musisz aktywować kuźnię, aby zrobić nową broń, zbroję lub tarczę podczas wypełniania zadania Adamantine Forge – Ale z setkami punktów zdrowotnych GRYM wydaje się być potężnym celem do zdejmowania tak małej nagrody.

Dobra wiadomość jest taka, że tak naprawdę jest bardzo szybki i łatwy sposób Pokonaj grym W Brama Baldur 3. Szczegółowaliśmy to Strategia bossa GRYM Poniżej możesz zapisać swoje szlachetne mikstury i zdobyć nagrodę w mniej niż pięć minut.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
12 niesamowitych Baldur’s Gate 3 Wskazówki i taktyka początkujący – jak zacząć od najlepszego startu Brama Baldur 3.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w swoich przygodach, sprawdź nasze Brama Baldur 3 wskazówki.

Baldur’s Gate Strategia 3 grym boss

Nawet na najłatwiejszej trudności GRYM może jeszcze trochę potrwać, aby pokonać z 210 KM, nieważne na zrównoważone, gdy ma 300 KM. Jednak ta ogromna liczba tak naprawdę nie ma znaczenia, ponieważ musisz użyć środowiska, aby pokonać GRYM Brama Baldur 3.

W szczególności, aby szybko zabić GRYM, musisz:

  1. Obróć zawór lawowy i upewnij się, że grym jest przegrzany
  2. Zwabić grym na środek kuźły
  3. Aktywuj dźwignię Forge

Stosując tę taktykę dwukrotnie zabija GRYM na Explorer i zrównoważone trudności. Pokonanie Gryma na taktyku może zająć jeden lub dwa trafienia.

Najlepszym sposobem na aktywację zarówno zaworu lawy, jak i dźwigni kucy Zastrzel w nich strzałę. Strzały zawsze mają 100% szans na wylądowanie na tych przełącznikach, a to oznacza, że możesz ustawić swoją imprezę za osobą zwabią grym na środku, aby szef nie rozpraszał kogoś innego.


Linia pokazująca strzałkę ze 100% dokładnością zaworu kucy w obszarze zalanym lawą


Linia pokazująca strzałkę ze 100% dokładnością na zaworze lawy w obszarze zalanym lawą

Kredyt obrazu: GamesRead/Larian Studios

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie walki jest wówczas odgrupowanie z „G”, a następnie wysłanie postaci, która nie używa łuków ani kuszy do zaworu lawowego. Przed odwróceniem, pozycjonuj pozostałych trzech członków partii w północnym rogu Forge.


Jedna postać obok dźwigni, a trzy grupy razem w tle
Ustaw swoje pozostałe trzy członków partii podobają. |.Kredyt obrazu: GamesRead/Larian Studios

Po obróceniu zaworu lawowego i aktywowaniu walki z bossem, użyj Misty Step lub Dash i skoku, aby ustawić osobę, która skręciła zawór w komorę formy. Zakończ obrót wszystkich, a następnie obserwuj, jak Grym idzie w kierunku postaci na komorze pleśniowej.


Biała linia pokazująca potencjalny skok na platformę na środku obszaru zalanego lawą


Kursor na przycisku końcowego jako postać stoi na platformie na środku obszaru pokrytego lawy

Kredyt obrazu: GamesRead/Larian Studios

Tak długo, jak lawa wciąż pokrywa środek kuźły, Uderz dźwignię kucy. To przywołuje niektórych stworów, ale nie martw się, nie mają dużo zdrowia i łatwo się nimi zająć.

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to powtórzyć proces uderzenia zaworu lawowego strzałką, a następnie uderzeniem dźwigni kucy. Będziesz także musiał wyjąć stwory, aby zakończyć bitwę.

Gdy wszyscy wrogowie nie umarnią, możesz w końcu odebrać nagrodę z komory pleśni i ukończyć quis!

Aby uzyskać więcej pomocy Brama Baldur, mamy strony obejmujące opcje romansu, Jak zdobyć wszystkich towarzyszy, i wieloklasowe.

How do you rate Baldur’s Gate Strategia 3 grym boss ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *