Baldur’s Gate 3 opcje romansów, jak uzyskać zgodę i jak wyjaśnić romans

Startseite » Baldur’s Gate 3 opcje romansów, jak uzyskać zgodę i jak wyjaśnić romans
26. stycznia 2024
12 minutes
46

By Jhonny Gamer

Romanse W Baldur’S Grama 3 może być delikatnym aktem równoważącym. Będziesz musiał zachować zgodę swoich towarzyszy Wysoki, aby móc je romansować, a może być konieczne czas na rzeczy w zakresie ważnych uroczystość Aby uzyskać sobie partnera, na który masz oko.

Jednak niektóre romanse odbywają się również poza tym świętem i możesz zebrać wielu partnerów podczas Baldur’S Grama 3.

Ten przewodnik poprowadzi Cię przez wszystko, o czym musisz wiedzieć Romanse w Baldur’S Grama 3, w tym wszystkie romansowni towarzysze, co lubią i co będzie podnieść ich zgodę, I Kluczowe chwile do romansu ich.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Romans i zatwierdzenie w Baldur’S Brama 3 wyjaśniona

Aby romansować towarzysza w Baldur’S Gate 3, ty’Muszę mieć wystarczająco wysokie aprobata z nimi. Zatwierdzenie można uzyskać, podejmując działania i wybierając opcje dialogowe, z którymi się zgadzają, ale możesz również stracić zatwierdzenie, jeśli działasz w sposób, w jaki nie ma’T jak.


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Ponieważ każdy towarzysz ma własne opinie, to’jest trudne lub nawet niemożliwe, aby wszyscy byli z tobą zadowoleni. Zamiast tego’najlepiej skupić się na imponowaniu towarzyszy’najbardziej zainteresowane. Możesz także spróbować opuścić towarzyszy w obozie, jeśli ty’zamierzam zrobić coś, co podejrzewasz, może ich zdenerwować, ale to nie’T zawsze można przewidzieć lub zaplanować.

Nie wszyscy towarzysze potrzebują takiego samego poziomu zatwierdzenia, aby rozpocząć romans. Na przykład, Lae’Zel zbliży się o romans, nawet jeśli masz neutralną aprobatę.

Możesz sprawdzić zatwierdzenie w dowolnym momencie od towarzysza’S Arkusze postaci.


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Kluczowym sposobem podniesienia zatwierdzenia jest podążanie za towarzyszami’ PersonaL Miss i bycie wspierającym w całości. Uważaj na ’!„Markery w obozie lub kiedy ty’Również podróżowanie po całym świecie – wskazują, że twoi towarzysze mają coś do powiedzenia. Często będzie to mieć związek z ich Persona l quest, albo mogą mieć komentarz do czegoś’doświadczenie na świecie – to także dobry moment na wybranie opcji dialogowych’LL Like.

Jednak spróbuj porozmawiać z towarzyszami w obozie, nawet jeśli nie mają’T!- Marker. Czasami istnieją opcje dialogowe w tych czasach, które mogą podnieść zatwierdzenie. Na przykład postacie mogą omówić, co chcą zrobić z kijankami, a zgodzenie się z ich planami może zwiększyć zatwierdzenie.

Często obóz. Niektóre wydarzenia można przegapić, jeśli pójdziesz zbyt długo bez zatrzymywania się na odpoczynek.


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Dobra wiadomość jest taka, że możesz romans Każdy towarzysz w Baldur’S Gate 3 niezależnie od wyboru płci, rasy lub klasy. Niektórzy towarzysze mogą być również romansowani jednocześnie, ale’nie jest jeszcze jasne, czy niektórzy wolą być twoim jedynym partnerem.

Święto Tiefling w Baldur’S Grama 3

W pewnym momencie głównej historii Baldur’S Grama 3, po uratowaniu Halsina z obozu Goblinów, rzucisz uroczystość. To czas, kiedy wielu towarzyszy są romansowe, o ile masz z nimi odpowiedni poziom aprobaty.


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Pamiętaj o tym, gdy zbliża się święto. Jesteś skończony’T nie trzeba go zaczynać, dopóki nie chcesz, więc jeśli jest’sala, aby zmieścić się w kolejnych kilku pobocznych zadaniach, które mogą wychować określonego towarzysza’s. Zatwierdzenie, możesz to zrobić najpierw.

Zauważ, że tylko jeden towarzysz może być romansowany podczas uroczystości. Jeśli rozmawiasz z więcej niż jednym towarzyszem i zaoferujesz spędzić z nimi noc, będziesz musiał wybrać, kiedy nadejdzie czas.

Romansowalni towarzysze w Baldur’S Grama 3

Jest dziesięć towarzyszy w Baldur’S Gate 3 i Larian Studios powiedzieli, że wszystkie są romansowe. Poniżej podaliśmy pewne wytyczne dotyczące romansowania Gael, Lae’Zel, Astarion, Shadowheart, Wyll, Karlach, Halsin, I Minthara.

Wszystkie są oparte na akt 1 gry, która trwa aż do uroczystości. Niektóre romanse naprawdę się tutaj nagrzewają, a nawet wcześniej. Inne są bardziej powolnym oparzeniem, ale nadal możesz wskazać swoje zainteresowanie na tym etapie i rzucić piłkę.


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Minsc I Jahera zostały również potwierdzone przez Lariana jako towarzysze, jednak znaleziono ich później w grze, a my przystąpimy’jeszcze nie był w stanie odkryć, jak je romansować.

Wichura

Gale jest wczesnym rekrutacyjnym towarzyszem. Można go znaleźć z ręką wystającą z ruty, a jeśli go uwolnisz, zaoferuje dołączenie do twojej imprezy.

Gale to Ludzki czarodziej kto ma silny moralny rdzeń i zatwierdza działania, które pomagają innym. Na przykład, zgadza się pomóc uchodźcom w Druid’S Grove zarabia na Gale.

Ma również stan, który podejdzie do ciebie mniej więcej czasu. Pomaganie mu i dostarczanie mu rzeczy Potrzebuje również dobrego sposobu na podniesienie jego aprobaty.


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Jeśli zatwierdzenie jest wystarczająco wysokie do czasu czasu Święto Tiefling, Możesz zbliżyć się do wichury, a on zaoferuje ci coś, co ma magiczne.„Scena tutaj nie’T wyraźne, ale będziesz miał szansę wyrazić swoją atrakcję dla Gale, rozpoczynając romans, na którym można się przyprowadzić w późniejszych aktach gry.

Lae’Zel

Lae’Zel jest pierwszym towarzyszem’Spotkaj się na flayer’S, ale ty’LL musi ją również wyśledzić po wypadku. Gdy to zrobisz, może zostać zaproszona na imprezę.

Lae’Zel jest Myśliwca Githyanki, I ona nie’nie potrzebuję dużo przekonania, aby cię przyjść.

Jej aprobatę można podnieść, będąc bezwzględnym, zgadzając się, że kijanki są niebezpieczne i muszą zostać usunięte, zgadzając się na poszukiwanie drugiego Githyanki, a po stronie z nią, gdy kłóci się z Shadowheart (co jest często).


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Jest jednak mało prawdopodobne, abyś musiał zrobić wiele, zanim zaproponuje spędzenie razem nocy, a jeśli się zgodzisz, zobaczysz przerywnik przerywnika w kolejnym obozie. Możesz także odwiedzić Lae’Zel ponownie w nocy, jeśli chcesz.

Pomimo tego, że ogólnie rzecz biorąc’Wydaje się, że możesz spędzić noc z Lae’Zel w Święto Tiefling. To sprawia, że jest to dobra okazja do romansu innego towarzysza – Lae’Zel to’t Umysł.

Astarion

Astarion jest jednym z najwcześniejszych rekrutacyjnych towarzyszy. Można go znaleźć potrzebującą pomocy na drodze niedaleko rozbitego statku Flayer. Po podaniu mu ręki możesz dodać go do swojej imprezy.

Astarion to Elf Rogue, szlachetny i niezbyt miły facet.

Ta ostatnia część jest ważna, ponieważ jeśli chcesz podnieść jego poziom zatwierdzenia, ty’Muszę być wredna dla osób wokół ciebie. Astarion lubi także bohaterów z postaciami w grze prezentowanej jako złoczyńcy, jak Gobliny. Jeśli wybierzesz tę trasę, pamiętaj, że możesz wyobcować innych towarzyszy, którzy zazwyczaj są bardziej heroicznymi typami.

Bez zbyt wielu spoilerów będzie moment, w którym spędzisz długi odpoczynek, w którym Astarion ujawni ci swoją prawdziwą naturę. Poza tym, czego chce, to dobry moment, aby uzyskać aprobatę.


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Na Święto Tiefling, Będziesz mógł zaproponować noc razem z Astarion. Może jednak odrzucić cię, jeśli twoja zgoda jest’t wystarczająco wysoko, więc bądź ostrożny.

Shadowheart

Shadowheart to Półfelowy duchowny Kogo możesz uwolnić się z flayeru umysłu bardzo wcześnie w grze. Zakładając, że tak, ty’Znajdź ją natychmiast na plaży po katastrofie i może dodać ją na imprezę.

Przewrotka do Lae’Zel, Shadowheart docenia subtelniejsze podejście. Ogólnie wybieranie „dobrych” opcji, takich jak pomoc ludziom, wydaje się uzyskiwać aprobatę. Bocznicę z nią w kłótni przeciwko Lae’Zel również pomoże.


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Shadowheart powoli otworzy się przed tobą na temat jej przeszłości;Zachęcanie i sympatyczne w tych rozmowach czasami również podnosi jej aprobatę.

Na Święto Tiefling, Jeśli twoja zgoda jest wystarczająco wysoka, możesz wypić z nią butelkę wina i ostatecznie podzielić się pocałunkiem. Zakładamy, że ten romans rozwinie się poprzez późniejsze akty gry.

Wyll

Wyll to Ludzki czarnoksiężnik które można znaleźć w Druid’S CAMP, Trening Young Tieflings w walce na miecze. On’powiem ci on’s w poszukiwaniu zabicia diabła, a możesz wprowadzić go na przyjęcie.

Jak świadczy jego oryginalny cel, Wyll nienawidzi diabły a także gobliny i tym podobne. Ogólnie rzecz biorąc, działanie przeciwko tym postaciom zyska jego zgodę, podobnie jak pomoże innym potrzebującym.

Bez zbyt wielu spoilerów, jego Persona l Quest prowadzi go do konfliktu z innym towarzyszem, ale można to rozwiązać w sposób, który zyskuje oba ich zatwierdzenia. Po prostu ujawnij prawdę Wyllowi i będzie wdzięczny.

To również doprowadzi do Persona l transformacja dla niego – bądź na ten temat. Powiedz mu, aby znalazł wyjście z paktu i że możesz to zrobić „Jeśli złożyłeś swoje robaki.’ Masz też sporo okazji do flirtowania, co wydaje się doceniać.


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Wygląda na to, że we wczesnej wersji gry, Wyll był romansowy na obchodach Tiefling. Jednakże, Wydaje się, że to się zmieniło. Jeśli zbliżycie się do Wyll podczas uroczystości (może być na plaży poza obozem lub w jego namiocie – stało się to podczas załadowania tego samego rzutów obronnych, więc wydaje się, że to robak), odmówi tańca z tobą lub spędzi razem czas razem. Jednak możesz rzucić Perswazja Sprawdź (z trudnością 15) na pocałunek.

Jeśli pokażesz swoje zainteresowanie, przez pocałunek lub w inny sposób, Wyll powie ci tam’S „czas później”, aby twój romans rozwinął się.

Karlach

Karlach to Tiefling Barbarzyńca który jest bardzo przygód i energiczny. Można ją znaleźć na Risen Road i rekrutowany na twoją imprezę.

Po stronie Karlach i wsparcie w sporach dotyczących jej natury podniesie jej aprobatę, podobnie jak atakowanie niewolników i ogólnie jest szczere i potężne. Na przykład, zatwierdzi, jeśli zaatakujesz gobliny, które zawracają sobie głowę Halsin w jego formie niedźwiedzia, nie próbując przekonać ich, aby zatrzymali się najpierw.

Zapyta ci przysługę, kiedy ją poznasz, a wykonanie jej jest ważne zarówno dla uzyskania jej aprobaty, jak i rozwoju Persona l Quest, które może z kolei podnieść aprobatę.


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Karlach można podchodzić i do czego przyznać podczas Święto Tiefling. Jeśli masz wystarczająco wysoką aprobatę, powie, że ona też cię lubi, i zaoferuj cię po tym, jak wszyscy poszli spać. Jednak z powodu jej płonącej skóry będzie się bała cię zranienia. Możesz ją pocałować, ale inne rzeczy będą musiały poczekać do ciebie’wymyślił sposób na ochłodzenie. Zakładamy, że stanie się to w miarę rozwoju gry.

Halsin

Najpierw spotkasz druid Halsin, ratując go z obozu goblinowego, który ty’LL musi zrobić, aby odblokować Święto Tiefling Odwołany do tego przewodnika.

Będzie jednak w twoim obozie, ale nie będzie oficjalnym rekrutem przez dłuższy czas. To uniemożliwia na początku uzyskanie jego aprobaty, chociaż przypuszczalnie jego uratowanie przyciągnie cię na prawą stopę.

Podobnie, chociaż możesz zaproponować spędzenie razem nocy na uroczystości, to zrobi odrzuć cię. Jeśli porozmawiasz z nim później, on’powiem ci żadne trudne uczucia i że może być lepszy czas później.


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Romans z Halsinem został potwierdzony, więc’jest tylko przypadkiem cierpliwości i podniesienia aprobaty, gdy dołączy do zespołu. Od jego Persona w akcie 1, wydaje się, że podejmowanie heroicznych działań, pomaganie potrzebującym i rozważanie natury może być kluczem do podniesienia jego zgody.

Minthara

Minthara to Drow który pracuje z goblinami w obozie, w którym odbywa się Halsin. Aby ją zrekrutować, musisz zgodzić się na włączenie druidów i zamiast tego pomóc jej i goblinom, aby zniszczyć ich obóz. Oczywiście wielu członków twojej partii nie lubi tego, a niektórzy odejdą całkowicie.


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Jeśli jednak zdecydujesz się podążać tą ścieżką, Minthara zorganizuje własne święto. Na tej uroczystości (niezależnie od zatwierdzenia – ty’zyskał wystarczająco, zabijając dziesiątki ludzi) Możesz mieć z nią scenę romansową, która jest szczerze jednym z najciekawszych.

Potem ty’nadal zostaną wysłane podobną ścieżką, jeśli uratowałeś Halsina, ale zrób to przez Minthara’soczewki S. Ty’LL prawdopodobnie może być w stanie pogłębić swój związek z nią w miarę rozwoju tej wersji przygody, jeśli tak wybierzesz.

Powodzenia w znalezieniu miłości w Baldur’S Grama 3!

How do you rate Baldur’s Gate 3 opcje romansów, jak uzyskać zgodę i jak wyjaśnić romans ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *