Baldur’s Gate Lista poziomów 3 klas, w tym najlepsze klasy rankingowe

Startseite » Baldur’s Gate Lista poziomów 3 klas, w tym najlepsze klasy rankingowe
26. stycznia 2024
11 minutes
44

By Jhonny Gamer

Baldur’S Grama 3 jestem smutny&RPG oparte na D, co oznacza, że wszystkie jego zajęcia mają swoje zalety i wady. Wszystkie z nich są bardzo grywalne i powinieneś absolutnie wybrać ten, który najlepiej pasuje do tego, jak lubisz cieszyć się gierami lub po prostu to, co się masz do czynienia – ale oczywiście to wygrało’t powstrzymaj nas przed ich rankingiem!

Pamiętaj tylko, że zawsze możesz pokryć swoje słabości dobrze zrównoważoną imprezą, więc Don’Nie obawiaj się wyboru tego, w co chcesz grać.

Tam są 12 klas w Baldur’S Grama 3, I trzy lub więcej podklas na klasę. Znowu podklasy dotyczą bardziej Persona Poinformowanie twojego doświadczenia niż ściśle bycie lepszym od siebie, ale my’LL Daj również rekomendację dla każdej klasy.

W tym przewodniku możesz znaleźć nasz Baldur’Lista warstwy klasy S Gate 3 z Najlepsze zajęcia w rankingu, Najlepsze podklasy, i plusy i minusy Powinieneś rozważyć przy podejmowaniu decyzji.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Baldur’Lista warstwy klasy S Gate 3

W przypadku tej listy poziomów my’rozważał, które zajęcia powinny dać ci łatwiejszy czas na postęp przez Baldur’S Grama 3.

Jedną wielką kwestią jest elastyczność. Mając tyle do zrobienia w grze, zarówno w walce, jak i poza’jest ważne, aby mieć wiele podejść. Kolejnym jest przeżywalność – zarówno dla twojej postaci, jak i reszty partii. Baldur’S Gate 3 to trudna gra, a wrogowie mogą naprawdę dać cios! To’S DLACZEGO ZASPÓŁ INCJI I BURNIKOWEJ, Podobnie jak te dostępne dla Paladynów i Bardów, są tak potężne. Biorąc pod uwagę, jakie towarzysze możesz zabrać ze sobą na zrównoważoną imprezę, jest również ważna, więc my’zauważyłem, gdzie może się nakładać.

Lista rankingowa to:

 1. Paladyn
 2. Bard
 3. Duchowny
 4. Czarownik
 5. Czarodziej
 6. Barbarzyńca
 7. Czarodziej
 8. Łobuz
 9. Leśniczy
 10. Wojownik
 11. druid
 12. Mnich

Paladyn


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Tam’jest powodem, dla którego Paladin jest podobno najpopularniejszą klasą w Baldur’S Grama 3. Kluczem do uzyskania największej prądu z wyboru klasy jest wybór elastyczności – leczenia i wsparcia wraz z sprawnością bojową. Paladyni mogą wzmocnić całą twoją imprezę Błogosławić, a ich promieniujące zaklęcia leczenia (z niektórych podklas) są bardzo potężne. Mają również dostęp do szeregu opcji ataku.

Rekrutacyjny towarzysz Minthara jest paladynką, ale można ją rekrutować tylko w dość konkretnych okolicznościach, a nawet wtedy wygrała’nie dołącz do swojego zespołu przez dłuższy czas, więc’jest mniej prawdopodobne, że ty’Zamierzaj podwoić się w twojej imprezie, wybierając Paladina niż niektóre inne klasy.

Najlepsza podklasa Paladin w Baldur’S Grama 3

Przysięga starożytnych Otwiera dostęp do zaklęcia Radian uzdrawiający, Niesamowicie potężne (jak sama nazwa sugeruje) promieniujący zaklęcie uzdrawiania. Powiedziawszy to, Paladyny są wystarczająco zrównoważoną klasą, aby naprawdę bawić się z różnymi podklasami tutaj, więc wybierz!

Bard


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Bardowie mogą nie trzymać się tak mocno jak paladyni, ale ich zaklęcia wsparcia upewnią się, że reszta twojej imprezy. Ich wysoka naturalna charyzma może również pomóc w wielu sytuacjach nie -kombatowych – i całkowicie powstrzymać cię od walki, jeśli to’S What You Want.

Tam nie jest’T towarzysz barda w grze, więc jeśli chcesz go na swojej imprezie, ty’Muszę to zrobić sam.

Najlepsza podklasa bardowa w Baldur’S Grama 3

Pieśniarz’S College of Swords Podklasa może dać ci nieco bardziej bezpośrednie obrażenia poprzez specjalizację w różnych rodzajach broni, dzięki czemu bard jest jeszcze bardziej elastyczny.

Duchowny


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Znowu duchowni’ Skoncentruj się na buffowaniu i uzdrowieniu imprezy, czyni je bardzo przydatnymi klasą w walce.

Jednak wczesny towarzysz Shadowheart jest bardzo skutecznym duchownym. Jeśli ty’Zainteresowany utrzymaniem jej na swojej imprezie, prawdopodobnie nie masz’T nie musisz podwoić się, będąc duchownym, a jeśli to zrobisz, możesz okazać się nieco niskie obrażenia.

Najlepsza podklasa duchowna w Baldur’S Grama 3

Jak sama nazwa wskazuje, Domena życia zwiększy twój potencjał leczenia, więc’jest prawdopodobnie najbardziej przydatny tutaj.

Czarownik


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Czarowcy są chwytaniem zaklęć, z bonusem o wysokiej bazie charyzmy, jeśli chcesz oczarować Baldur’S Grama 3. Mają też najwyższą różnorodność cantrips, co daje najwięcej miejsca do zabawy, nawet jeśli twoje szczeliny zaklęć są używane.

Bez umiejętności broni, oni jednak oni’nieco mniej elastyczne niż niektóre inne klasy.

Najlepsza podklasa czarnoksiężnika w Baldur’S Grama 3

Draconic Bloodline Podklasa ładnie zwiększa przeżywalność czarnoksiężnika, zapewniając wyższy AC (jeśli ty’nie noszenie zbroi) i więcej HP.

Czarodziej


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Czarodzieje to tłoki zaklęć opartych na inteligencji i otrzymują szerszą gamę zaklęć niż inne klasy. Mogą również odzyskać swoje szczeliny zaklęć bez konieczności długiego odpoczynku, co jest bardzo pomocne w nie martw się o użycie tych potężnych zakrętów, gdy możesz ich później potrzebować.

Wczesny towarzysz Wichura jest czarodziejem i może stać się przytłaczający, jeśli jest wielu wrogów z bliska, ponieważ potrzebujesz miejsca na wiele zaklęć, które będą działać.

Najlepsza podklasa czarodzieja w Baldur’S Grama 3

Ten naprawdę zależy od tego, jak lubisz grać i potencjalnie to, co inni członkowie partii przynoszą do stołu. Przywoływanie da ci elastyczność zabawy z magii żywiołowej, a może chcesz wybrać nieco więcej tabu i sprawdzić moc Nekromancja.

Barbarzyńca


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Barbarzyńcy komponują bezpieczeństwo władzy. Jeśli chcesz Wściekłość Przez wrogów, rzucanie rzeczy i siedzenie spustoszenia, to jest klasa dla ciebie. Ale bądź ostrożny;Barbaria’ Zdolności mogą doprowadzić ich do niebezpieczeństwa tak samo, jak je wyciągnąć. Przynajmniej, jeśli wybierzesz tę klasę, przyzwyczaj się do ratowania piaski przed walkami. Mam na myśli, że i tak powinieneś to zrobić, ale zwłaszcza jeśli ty’ponownie grać jako barbarzyńca.

Karlach jest barbarzyńcą i jako bardzo popularna postać’jest dobrą szansą’LL chce spędzić z nią czas w swoim zespole. Przy nieodłącznym ryzyku walki w stylu barbarzyńczym może sprawić, że walka będzie bardziej niebezpieczna.

Najlepsza podklasa barbarzyńska w Baldur’S Grama 3

Berserker. Mam na myśli ciebie’Przybywając na tę klasę na wściekłość i zniszczenie, równie dobrze możesz się w nią pochylić, prawda?

Czarodziej


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Warlocks mają wiele zabawnych zaklęć do gry, Eldritch Blast jest potężnym cantripem i mogą naładować swoje szczeliny zaklęć w krótkim odpoczynku. Jednak tam’jest wiele możliwości, aby sporządić się w Baldur’S Gate 3 i mnóstwo zapasów leżących w pobliżu, aby umożliwić ci to, więc to nie jest’T największa oferta.

Wyll jest czarnoksiężnikiem, ale z mojego doświadczenia podwojenia z Wyll ISN’T takie złe.

Najlepsza podklasa Warlock w Baldur’S Grama 3

Podklasa Warlocka Diabeł daje dostęp do Ciemne błogosławieństwo, co daje tymczasowe dodatkowe punkty trafienia podczas zabijania wroga i jest bardzo przydatną umiejętnością walki z wieloma przeciwnikami.

Łobuz


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Krogacy się, oszustwo i kradzież są dość mocne w Baldur’S GATE 3, czyniąc Rogue dobrym wyborem zarówno w sytuacjach bojowych. Jednak oni’nie jest najsurdszym zajęciami i może szybko się zagrożić.

Wczesny towarzysz Asterion jest łotrem, więc jeśli ty’Zainteresowany posiadaniem go na przyjęciu możesz nie chcieć podwoić się podstępności. A może tak, jeśli to’s Kompiluj’zobowiązane do!

Najlepsza podklasa Rogue w Baldur’S Grama 3

Z łotrami’S Złodziej Podklasa, ty’Uzyskaj zdolność Szybkie ręce, która zapewnia dodatkową zdolność bonusową w walce. Jest to niezwykle potężne dla łotrzyków i wysoce zalecane.

Leśniczy


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Istnieje wiele opcji skupienia się na naturze i zwierzętach w Baldur’S Gate 3, od podklas do gry jako druid, ale Ranger może być najlepszy. Nie mają’naprawdę przodują jako klasa, ale znowu szansa na zdobycie towarzysza zwierząt rekompensuje wszelkie strategiczne trudności.

Rekrutacyjny towarzysz Minsc jest strażnikiem, ale on nie’T pojawi się przez dłuższy czas, więc ty’ma wiele okazji, aby samodzielnie wyginać swoje umiejętności zwierząt.

Najlepsza podklasa Ranger w Baldur’S Grama 3

Oczywiście mistrz Bestii, Dla zwierzaka – możesz wybrać między niedźwiedziem, dzikiem, pająkiem, krukiem lub wilkiem.

Wojownik


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Z umiejętnościami takimi jak Gwałtowny wzrost akcji I Drugi wiatr, Bojownicy są dobrzy, no cóż, walczą. Oni’Ponownie elastyczne pod względem specjalności broni i zbroi, więc jeśli chcesz skupić się na eksperymentowaniu z walką, wojownik może być najlepszym wyborem. Z drugiej strony zwykle brakuje im zaklęć, zmniejszając ich elastyczność.

Lae’Zel jest wojownikiem, ale podwojenie tutaj prawdopodobnie wygrał’Czy jesteś zbyt źle, jeśli ty’Zainteresowany uderzeniem po prostu i twardym.

Najlepsza podklasa myśliwska w Baldur’S Grama 3

Mistrz Bitwy. Eldritch Knight dałby ci więcej opcji, ale jeśli chcesz walczyć, zobowiązaj się do tego z mistrzem bitwy i uderzaj mocniej.

druid


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Jeśli podoba Ci się pomysł użycia Dziki kształt I bieganie nad wrogami w formie Bestii, Don’Czy przeczytaj wszystko inne i wybierz Druid. To nie’mają znaczenie, że oni’nie najlepsze pod względem ataku lub obrony, po prostu baw się dobrze, będąc dużym niedźwiedziem (i/lub różne inne rzeczy).

Halsin jest towarzyszem, który jest rekrutacyjny później w grze. W wielkiej misji, w której się zbliża Akt 1, możesz mieć Halsin w swojej partii jako naśladowca, w tym Kontrola Lining go w formie niedźwiedzia. Ale wtedy, jeśli ci się to podoba, równie dobrze możesz grać z dwoma niedźwiedziami lub niedźwiedziem i innym zwierzęciem. Zaszaleć!

Później możesz nawet dodać do swojej imprezy trzeci Druid, Jahira. Nosi całą drogę!

Najlepsza podklasa Druid w Baldur’S Grama 3

Podobnie jak w przypadku Strażnika, klasyczne i wybieranie kręgu księżyca, aby zmaksymalizować potencjał zwierząt, jest prawdopodobnie tutaj sztuką – chyba że ty’Super super w grzybach, w którym to przypadku absolutnie żyj swoim najlepszym życiem z Circle of the Shopore.

Mnich


Kredyt obrazu: Larian Studios/Eurogamer

Złośle, podejrzana, zręczna klasa, mnisi otrzymują bonusy do nieuzbrojonych i gołowych ataków. Dostają też naprawdę ładny, jasnożółty zestaw odzieży podstawowej. Na wypadek, gdyby to wskazuje na krawędź, pod względem decyzji.

Jednak zmagają się ze wszystkim, co nie jest’T z bliska, które mogą być zabójcze w wielu sytuacjach bojowych z powodu Baldur’S Grama 3’S ciężkie użycie pionowości.

O ile wiemy, nie ma’T towarzysz mnichów w Baldur’S GATE 3, więc jeśli chcesz eksperymentować z tą mocną klasą, ty’Muszę to odnieść sam.

Najlepsza podklasa mnicha w Baldur’S Grama 3

Skoncentruj się na mnichu’S mocne strony z Droga cienia I zabierz się do wymykania się.

Znowu wszystkie zajęcia są dobrymi klasami, więc jeśli ty’Zainteresowany grą jako mnich, Don’Nie pozwól, aby ta lista cię zniechęcała! Baw się dobrze, wybierając i grając w sposób, w jaki lubisz.

How do you rate Baldur’s Gate Lista poziomów 3 klas, w tym najlepsze klasy rankingowe ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *