Battleborn Free Trial sprawia, że gra jest w zasadzie darmowa gra

Startseite » Battleborn Free Trial sprawia, że gra jest w zasadzie darmowa gra
30. stycznia 2024
2 minutes
50

By Jhonny Gamer

Gearbox wprowadził bezpłatną wersję próbną Battleborn, która sprawia, że gra jest bezpłatna.

Bezpłatne doświadczenie do pobrania przyznaje nieograniczony dostęp do wszystkich konkurencyjnych trybów i mapy gry dla wielu graczy bez żadnych ograniczeń czasowych lub ograniczeń.

Oferuje dostęp do obracającej się listy sześciu darmowych grających bohaterów, w tym tej samej postaci i progresji konta znalezionych w pełnej grze.

Możesz kupić bohatera na rynku w grze, korzystając z kredytów uzyskanych podczas meczów lub z platynową walutą premium, którą kupujesz za.

Jeśli kupiłeś i grałeś w Battleborn przed uruchomieniem tego bezpłatnego procesu, masz teraz status założyciela i mnóstwo przedmiotów w grze.

Bezpłatna próba jest już dostępna na Steam i Xbox One Worldwide, a na PlayStation 4 w Stanach Zjednoczonych i ma się ulec PS4 13 czerwca w Europie.


Bohater Bohater Bohater Battleborn Flops podczas premiery w maju 2016 r., Z niskimi liczbami graczy na całym świecie w związku Overwatch.

Ale wydawca 2K obiecał trzymać się gry w celu rozwoju odbiorców, a Gearbox pracował nad poprawą spraw dzięki szeregu aktualizacji oraz nowych bohaterów i map.

How do you rate Battleborn Free Trial sprawia, że gra jest w zasadzie darmowa gra ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *