Battlefield 1 Wyjaśnione kasy bitwy, złomu i układanki

Startseite » Battlefield 1 Wyjaśnione kasy bitwy, złomu i układanki
30. stycznia 2024
4 minutes
41

By Jhonny Gamer

Kiedy zaczynasz grać Battlefield 1, napotkasz różnorodne materiały eksploatacyjne i waluty – BattlePaks, złom i puzzle – które pozwalają dostosować sposób, w jaki wygląda wiele broni gry.

Wszystkie trzy z nich są połączone i z pewną cierpliwością i silną dawką szczęścia, pozwalają Ci pożądane skórki i ekskluzywne broń w zwarciu w bitwie.

Battlefield 1 BattlePaks – jak je zdobyć?

BattlePacks wracają Battlefield 1 jako główny sposób na zdobycie nowych skór broni.

Dostajesz paczki bitewne na dwa sposoby – kupując złom i od upuszczenia po zakończeniu meczu.


[4K] Battlefield 1 na Xbox One X: 4K Analizowane – ale co jest z wieloosobowym graczem?

Szanse na otrzymanie jednego pod koniec meczu są losowe;Słyszeliśmy, że niektórzy gracze nie dostają żadnych godzin przez wiele godzin, podczas gdy pierwsi pod koniec drugiego meczu, więc jest to przypadek gry, dopóki nie zaczną lądować na kolanach.Kiedy dostaniesz trochę złomu (zobacz więcej na ten temat. Dostępnych jest kilka odmian, a bardziej droższe opcje dają większą szansę na rzadkie skórę i inne możliwe bonusy.

Rodzaje dostępnych pakietów bitewnych – znane jako „wersje” – będą regularnie obracane przez EA, aby z czasem dać graczom nowe skórki i bonusy. Oto, co widzisz podczas premiery:

  • BattlePack (200 złom, skóra jakiejkolwiek rzadkości)
  • Ulepszony Pack BattlePack (450 złom, lepsza perspektywa legendarnego i dodatkowego przedmiotu)
  • Superior BattlePack (900 złom, legendarny gwarantowany, jeszcze lepsza perspektywa przedmiotu bonusowego)

Pamiętaj, że zawsze istnieje szansa, że dostaniesz legendarny w standardowym pakiecie;Otrzymaliśmy jeden w naszym pierwszym „standardowym” otwarciu, więc trzymaj kciuki, bez względu na to, który pakiet otwierasz.

Battlefield 1 złom – jak to zarabiać?

Złom jest walutą, którą można wydać na zakup nowych pakietów bitewnych (patrz wyżej) i jest odbierany przez demontaż skór broni. Każdy typ rzadkości powoduje, że spadła inna ilość złomu:

  • Specjalne – 30 złom
  • Distinguished – 90 złom
  • Legendarny – 270 złom

Sposób, w jaki działa złom ostatecznie skutkuje trochę scenariuszem kurczaka i jajek – jedynym sposobem na zakup nowych pakietów bitewnych jest złom, a złom pochodzi tylko z demontażu skór broni, które otrzymujesz od battlepaks.Krótko mówiąc, zdobądź mecze, aby otrzymać pakiety bitewne poprzez grę, i zacznij demontować i oszczędzać złom dla żądanych pakietów bitewnych.

Aby uzyskać więcej wskazówek Battlefield 1, sprawdź nasz główny Battlefield 1 Przewodnik, wskazówki i sztuczki centrum;nasz Battlefield 1 mapy awaria, nasza pełna lista Battlefield 1 statystyki broni, odblokowuje i obligacje wojenne porady i wpisy kodeksu;Jak zdobyć maleńką pistolet Kolibri;Jak zdobyć pakiety bitewne, złom i puzzle;i przewodniki klasowe dla Battlefield 1 elitarne klasy, Klasa medyka, Klasa wsparcia, Klasa zwiadowcza, oraz specjalistyczny pilot, klasy cysterny i kawalerii, zbyt.

Battlefield 1 Puzzle – jak one działają?

Nowy dla Battlefield W tym roku to elementy układanki, które odblokowują ekskluzywną broń w zwarciu. Kiedy otworzysz pakiet bojowy, istnieje szansa, że otrzymasz puzzle dla jednej z dwóch dostępnych w tym czasie broni

Jeśli zdobędziesz pięć elementów łamigłówek dla tej konkretnej broni w zwarciu, będzie to twoje.

Aby zwiększyć szanse na zdobycie elementów układanki, upewnij się, że kierujesz się na droższe pakiety bitewne, które dają większą szansę zarówno na rzadkie skórki, jak i puzzle.Zwróć uwagę, że dostępna broń może być ograniczona czasowo i obracać się z innymi w sposób częściowo-regularny. Podczas premiery Bartek Bludgeon i nóż piłokształtna można odblokować, a przechodzenie przez wycieki danych listy broni gry wydaje się, że więcej można zaoferować nadgodzin.

How do you rate Battlefield 1 Wyjaśnione kasy bitwy, złomu i układanki ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *