Battlefield 2042 Data premiery beta, godziny rozpoczęcia, rozmiar pobierania i wyjaśniony dostęp do beta

Startseite » Battlefield 2042 Data premiery beta, godziny rozpoczęcia, rozmiar pobierania i wyjaśniony dostęp do beta
30. stycznia 2024
5 minutes
40

By Jhonny Gamer

Ciekawy nowej raty? Oto, o czym powinieneś wiedzieć Battlefield 2042 Otwórz czasy rozpoczęcia beta i rozmiar pobierania.

Battlefield 2042 organizuje otwartą wersję beta dla wszystkich platform, która obejmuje okres wczesnego dostępu.

Oprócz oferowania pierwszego praktycznego doświadczenia dla graczy na całym świecie, otwarta beta będzie koncentrowana wokół odnowionego trybu wieloosobowego. Obejmie to również wizytę w Orbital, jednej z nowych map.

Ta strona obejmie Battlefield 2042 Data premiery beta i jak uzyskać do niego dostęp, a także rozmiary pobierania i jak dostęp do beta Pracuje.

Na tej stronie:


Battlefield 2042 |Otwórz przyczepę beta

Kiedy to Battlefield 2042 start? Battlefield 2042 Data premiery na PlayStation, Xbox i PC

Battlefield 2042 Open beta jest dostępna na dwóch randkach dla wszystkich platform, oferując wczesny dostęp do osób, które zamówiły grę w przedsprzedaży.

Battlefield 2042 Data rozpoczęcia wczesnego dostępu beta (wszystkie platformy):

 • Środa, 6 października (wymagany wczesny dostęp do wersji beta)

Battlefield 2042 Data rozpoczęcia beta dla wszystkich graczy (wszystkie platformy):

 • Piątek, 8 października

Battlefield 2042 Data zakończenia beta (wszystkie platformy):

 • Niedziela, 10 października

Kiedy jest Battlefield 2042 Otwórz beta? Battlefield 2042 BETA START Times w Wielkiej Brytanii / BST, CEST, EDT i PDT

Aktualizacja (piątek, 8 października): EA ogłosiło początek piątkowego otwartego okresu beta – który zobaczy go dostępny dla wszystkich – został odepchnięty z powrotem do 10 rano BST / 11.00 CEST / 5AM EDT / 2AM PDT:

Oryginalne czasy: Battlefield 2042 otwarte czasy rozpoczęcia beta pozostają takie same zarówno dla jego wczesnego dostępu, jak i otwartych publicznych okresów beta. Na wszystkich platformach czasy rozpoczęcia i czasy końcowe są następujące:

 • Wielka Brytania: 8 rano (BST)
 • Europa: 9 rano (CEST)
 • Wschodnie wybrzeże: 3:00 (EDT)
 • Zachodnie Wybrzeże USA: 12.01 AM (PDT)

Battlefield 2042 czasy końcowe w niedzielę 10 października są takie same jak wyżej wspomniane.

Battlefield 2042 BETA PRZEDMOWAMI IMISKI I WZROTOWANIE

Oprócz powyższych czasów rozpoczęcia możesz również zacząć pobierać beta wczesnego dostępu, aby być ustawione na uruchomienie gry.

Aby uzyskać dostęp do niego, wystarczy pobrać otwartą wersję beta z PlayStation lub Xbox Store. Jeśli jesteś na PC, beta jest dostępna w aplikacjach Steam, Origin i Epic.Battlefield 2042 Beta Pre-Load rozpoczyna się we wtorek 5 października dla wszystkich graczy w następujących czasach rozpoczęcia:

 • Wielka Brytania: 8 rano (BST)
 • Europa: 9 rano (CEST)
 • Wschodnie wybrzeże: 3:00 (EDT)
 • Zachodnie Wybrzeże USA: 12.01 AM (PDT)

Warto zauważyć, że wersja PC za pośrednictwem Origin miała problem, w którym opcja wstępnego ładowania nie pojawiła się poprawnie w bibliotece. Ponadto aplikacja EA Desktop nie pokazała opcji wstępnego obciążenia dla EA Play Subs.

Aktualizacja niektórych problemów, które śledziliśmy przez cały dzień #BattlefieldOtwarta beta

✨ Pochodzenie jest teraz w dobrej kolejności. Wstęp wstępny do otwartej wersji beta poprawnie pojawi się w bibliotece po kliknięciu „Wypróbuj teraz”

🔧 Aplikacja EA Desktop pokazuje teraz otwartą wersję wersji wstępnej dla EA Play Subs

— Freeman (@partwelsh) 5 października 2021
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Podczas gdy oba te problemy zostały rozwiązane przez programistę, studio jest obecnie śledzone.

Jeśli zastanawiałeś się nad rozmiarem pobierania, różni się to znacznie w zależności od platformy (dzięki @Bfbulletin na Twitterze, aby uzyskać szczegółowe informacje).

Battlefield 2042 Rozmiar pobierania jest następujący:

 • PS5: 16.506 GB
 • PS4: 20.731 GB
 • Xbox One: 9.34 GB
 • Xbox Series X/S: 17.23 GB
 • Steam – 19.1 GB
 • Pochodzenie – 18.8 GB
 • EPIC – 18.8 GB

Battlefield 2042 BETA Access Wplanowany

W przedsprzedaży dowolna edycja cyfrowo lub za pośrednictwem wybranych sprzedawców da ci Battlefield 2042 Dostęp beta w środę i czwartek przed rozpoczęciem otwartej wersji beta w weekend.

Jeśli jednak nie zamówisz w przedsprzedaży, nadal możesz grać Battlefield 2042 beta – musisz poczekać do piątku, 8 października.

Co pojawia się w Battlefield 2042 beta?

Battlefield 2042 Beta obejmuje powracający tryb podboju.

Conquest to tryb piaskownicy wieloosobowej, który obecnie oferuje do 128 graczy na PS5, Xbox Series X/S i PC. Mapy zostały zaprojektowane z myślą o tej puli graczy, więc spodziewaj się przestrzeni na dużą skalę z wieloma zainteresowaniami. Jako poprawka z poprzedniej iteracji, będziesz teraz nawigować po sektorach z wieloma flagami zamiast ścigać się Punkty kontroli.


Orbitalne w akcji.

Ponadto wersja beta oferuje również pierwsze spojrzenie na Orbital, nową mapę zawierającą premierę rakiety, która powoli wpływa na sam teren.

Na koniec, na wypadek, gdybyś zastanawiał się nad postaciami, będziesz mógł grać jako czterech specjalistów: Webster Mackay, Maria Falck, Pyotr „Boris” Guskovsky i Wikus „Casper” van Daele.

Warto wspomnieć, że wszelkie postępy, które dokonasz podczas wersji beta, nie przeniósł się do finałowej gry. Ponadto nie ma konkretnych przedmiotów kosmetycznych ani żadnych innych nagród za udział w nim.

To powiedziawszy, jest to szansa, aby zobaczyć, co jest w kartach na następną Battlefield Wejście. Baw się dobrze podczas wersji beta!

How do you rate Battlefield 2042 Data premiery beta, godziny rozpoczęcia, rozmiar pobierania i wyjaśniony dostęp do beta ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *