Błądzą długość, ile rozdziałów i czasu potrzeba, aby pokonać wyjaśnione

Startseite » Błądzą długość, ile rozdziałów i czasu potrzeba, aby pokonać wyjaśnione
31. stycznia 2024
3 minutes
49

By Jhonny Gamer

Zabłąkany’S długość jest prawdopodobnie czymś, co ty’Zastanawiam się, czy ty’Rozważanie gry w grę.

Aby rozwiązać ten problem, ten przewodnik dokładnie obejmuje Ile czasu zajmuje pokonanie zbłąkania I Ile rozdziałów są w grze. W ten sposób ty’wiedz, czy masz czas, aby wkroczyć do zbłąkania’S Paws.

Jeśli ty’ponownie planować grać zbłąkaną, potem to’S warto sprawdzić nasze bezpańskie trofeum przewodnik. Jednak jeśli ty’nadal niezdecydowany, a następnie sprawdź Eurogamer’S zbłąkana recenzja Aby dowiedzieć się więcej o grze.

Na tej stronie:


25 murrfect zbłąkana gra wielkanocna – czy znalazłeś je Meow -lll?

Błądzą długość: ile czasu zajmuje pokonanie zbłąkania?

To, ile czasu zajmuje pokonanie zbłąkania, zależy od tego, czy chcesz ukończyć wszystkie zadania poboczne, takie jak przywrócenie B-12’wspomnienia i zarabiaj Platinum Trophy Jeśli ty’ponownie grać w wersję PlayStation lub odblokować wszystkie osiągnięcia, jeśli ty’RE na PC.

Jeśli po prostu chcesz doświadczyć gry’historia, to cię zabierze około pięć do sześciu godzin pokonać Straya.

Jeśli jednak chcesz zebrać wszystkie trofea i ukończyć wszystkie poboczne zadania, zabierze to od siedmiu do 11 godzin Aby zakończyć zbłąkanie. Jest tak, ponieważ jeden z trofeów Zabranie cię przez całą godzinę – choć może być dłużej w zależności od opanowania gry.


Kolekcje są ukryte w całym zbłąkaniu, takie jak wspomnienia B-12 i odznaki. Możesz także użyć swoich mocy kotów, aby znaleźć arkusze muzyczne, Drinki Energry i lokalizacje roślin. Nie zapomnij o zbłąkanych trofeach Albo, ale jeśli gra jest dla Ciebie, upewnij się, że znasz długość Straya.

Ile rozdziałów jest w bezprzewodowym?

Zbłąkane jest na 12 rozdziałów o różnych długościach.

Dłuższe rozdziały, takie jak Midtown, pozwolą ci wędrować po otwartym powietrzu, gdzie ty’LL musi wypełnić szereg zagadek, znaleźć określone roboty i przedmioty, aby się rozwijać. Tymczasem krótsze rozdziały, takie jak kanały, skupiają się na poruszaniu się po okolicy, aby dotrzeć do nowej lokalizacji lub wykonać zadanie.


To’jest ważne, aby zauważyć, że zbłąkanie pozwala odtworzyć dowolny rozdział po sobie’ukończone, a jedyną konsekwencją, z jaką się napotykasz, jest to, że ty’Rozpocznij rozdział ty’realnie włączyć;Jeśli chcesz na przykład odtworzyć kanały, ale grasz w centrum miasta, ty’Muszę powtórzyć wszystko, co ty’ve już zrobione w centrum miasta.

Z tego powodu zalecamy czekanie do Ciebie’VE ukończyło grę przed odtworzeniem któregokolwiek z rozdziałów, jeśli chcesz znaleźć brakujące wspomnienia, odblokuj więcej trofeów lub po prostu bałagan, będąc kotem.

Baw się dobrze!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Błądzą długość, ile rozdziałów i czasu potrzeba, aby pokonać wyjaśnione ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *