Bestia i misja boczna księżniczki The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Bestia i misja boczna księżniczki The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
30. stycznia 2024
4 minutes
38

By Jhonny Gamer

Bestia i misja księżniczki The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jest częścią większego zestawu potencjalnych obserwacji księżniczki. To konkretne zadanie zadanie ci pogoń za księżniczką Zelda i, zgadłeś, bestia.

Zanim zaczniesz tę poboczną misję The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Musisz rozpocząć potencjalne zadanie obserwacji księżniczki, ale nie martw się, pokazujemy, jak to zrobić poniżej, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Bez zbędnych ceregieli, oto Jak ukończyć bestię i misję boczną księżniczki The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygodach Link, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Jak rozpocząć potencjalne zadanie księżniczki w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Aby rozpocząć potencjalne zadania księżniczki The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, musisz udać się do Lucky Clover Gazette na północnym krańcu granicy Tabantha, na północny zachód od Hyrule Ridge. Jego dokładne współrzędne to (-3252, 1773, 0118).


Zelda Totk Lucky Clover Gazette Map Lokalizacja

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zdecydowanie zalecamy ukończenie świątyni Oromuwak To jest na wschód od gazety, abyś miał szybką podróż Lokalizacja w pobliżu.

Gorąco zalecamy posiadanie co najmniej półtora koła wytrzymałości dla linku, choć większe koło wytrzymałości znacznie ułatwi to zadanie. Jeśli nie zaktualizowałeś jeszcze wytrzymałości Link, sugerujemy poświęcenie czasu na odwiedzenie kilku świątyń.

Kiedy dotrzesz do budynku Gazette, wejdź do środka i Porozmawiaj z redaktorem naczelnym, Traysi. Następnie zatrudni cię w ramach Gazette i rozpocznie się potencjalne zadanie księżniczki.


Zelda totk Lucky Clover Gazette Link i tacsi

Jak ukończyć bestię i misję księżniczki The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Założyć bestię i misję księżniczki The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, musisz Znajdź Penna w nowej stajni Serenne. Stajnia jest w środku East Hyrule Ridge, na północny zachód od lądowania Lookout, na południowy wschód od Lindor’s Brow Skyview Tower I Zamek na zachód od Hyrule. Możesz także szybko podróżować do sanktuarium Sinakawak, aby dostać się tam szybciej, ponieważ jest tuż obok stajni.

Oznaczyliśmy jego dokładną lokalizację na mapie poniżej i Współrzędne dla New Serenne Stable to (-1352, 0735, 0085).


Zelda totk nowa stabilna mapa Serenne Lokalizacja

Kiedy dotrzesz do stajni, idź i Porozmawiaj z Penn kto opowie o plotce o Zelda Kontrola Ling A Duża bestia.


Zelda Totk Link i Penn poza nową STABLE

Po rozmowie z Penn musisz udać się do „subtropikalnego regionu”, którym jest Faron. Dokładniej, musisz Idź do jeziora stabilnego. To jest na zachód od jeziora Floria, na północny wschód od lądowania Marthy I South West of Rabella Wetlands Skyview Tower.

Oznaczyliśmy jego dokładną lokalizację na mapie poniżej i Współrzędne dla stabilnego jeziora to (1511, -3522, 0060).


Zelda Totk Lakeside Stable Map Lokalizacja
Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Gdy dotrzesz do stajni, Porozmawiaj ze stabilnym właścicielem Anly Zebranie kucyka (Jeśli nie było tam wcześniej) i Opowiedzą o sanktuarium stworzenia w pobliżu. Następnie musisz Porozmawiaj z Shayem, który jest naprzeciw stajni w chacie na krawędzi klifu w (1581, -3477, 0060).


Zelda totk shay Map Lokalizacja w pobliżu jeziora stajni

Shay skieruje cię w kierunku sanktuarium, który jest naprzeciwko ciebie po drugiej stronie dużej luki między klifami.

Istnieje wiele sposobów na przejście, ale zrobiliśmy to, wyposażając zbroję Zora i korzystał z naszego paralotniczki przesunąć się do wodospadu w pobliżu Shay. Potem, gdy mieliśmy zbroję, płynęliśmy po wodospadzie i wylądowaliśmy na boku sanktuarium.


Zelda Totk Link Patrząc na wodospad w sanktuarium w pobliżu jeziora stajni

Gdy bezpiecznie przeszedłeś na szczelinę, Udaj się do CIMA w pobliżu padoku Dondon pod numerem (1538, -3359, 0058) Aby dowiedzieć się o pochodzeniu plotki, którą ścigałeś.

Kiedy rozmawisz z CIMA, Penn pojawi się ponownie i da ci zasłużone rupii!


Zelda Totk Cima i Dondon Paddock

To wszystko dla tego zadania! Jeśli chcesz ukończyć więcej potencjalnych zadań księżniczki, sprawdź nasz przewodnik na temat znalezienia Złoty koń Zelda . Jeśli jednak chcesz całkowitej zmiany tempa i stroju, spójrz na nasze lokalizacje zestawu Phantom Armour.

How do you rate Bestia i misja boczna księżniczki The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *