Bethesda potwierdza za darmo Skyrim Aktualizacja następnej generacji, wyceny na edycję rocznicową

Startseite » Bethesda potwierdza za darmo Skyrim Aktualizacja następnej generacji, wyceny na edycję rocznicową
31. stycznia 2024
2 minutes
40

By Jhonny Gamer

Skyrim przekształca się w najnowszą formę w przyszłym tygodniu – Skyrim: Edycja rocznicowa – oznaczając dziesięć lat od premiery oryginału i przed przyjazdem 11 listopada, Bethesda ma wspólny Szczegóły cenowe, wraz z słowem na bezpłatnej aktualizacji następnej generacji dla PS5 i Xbox Series X/S.

Jak ujawniono w Trzęsienie con W sierpniu, SKYRIM Edycja rocznicowa pakietów razem 2016 Skyrim: Edycja specjalna i wszystkie treści klubu kreacyjnego wydane w momencie premiery edycji rocznicowej – w wysokości ponad 500 elementów, w tym zadań, lochów, bossów, broni i zaklęć. Creation Club, dla tych nieznanych, to nazwa nadana wyselekcjonowanej puli Bethesdy oficjalnie usankcjonowanych modów, a każdy przedmiot jest dostępny do zakupu za pomocą kredytów walutowych premium w edycji specjalnej.

Bethesda ujawniła teraz całkowicie samodzielną wersję Skyrim: Edycja rocznicowa będzie kosztować USD £47.99/€54.99/49 USD.99 USD, jeśli chodzi o PlayStation, Xbox i PC fizycznie i cyfrowo 2 listopada. Właściciele Specjalna edycja Skyrim będzie mogła uaktualnić do edycji rocznicowej dla £15.99/€19.99/19 USD.99 podczas premiery.


Przeżywając otwarcie Skyrim z twórcami BGS.

Bethesda zauważa, że wszystkie postępy w osiągnięciach/trofeum przeniesie się z edycji specjalnej do edycji rocznicowej, z wyjątkiem aktualizacji z PS4 do wersji PlayStation 5.

Dodatkowo warto być świadomy, że MOD Twórcy ostrzegali Uaktualnienie do edycji rocznicowej może złamać znaczną liczbę istniejących modów, w szczególności tych, którzy budują popularne Skyrim Script Extender (SKSE) Wtyczka.

Jeśli chodzi o SKYRIM BEZPŁATNĄ aktualizację następnej generacji, będzie dostępna dla właścicieli bieżących Skyrim: Edycja specjalna lub przychodząca edycja rocznicowa i obiecuje „Ulepszoną grafikę, szybsze czasy ładowania i więcej”.

How do you rate Bethesda potwierdza za darmo Skyrim Aktualizacja następnej generacji, wyceny na edycję rocznicową ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *