Bezpłatne nowe trudności z koszmarami i kody rozwinięte dla zła w ciągu 2 lat na PC

Startseite » Bezpłatne nowe trudności z koszmarami i kody rozwinięte dla zła w ciągu 2 lat na PC
31. stycznia 2024
2 minutes
58

By Jhonny Gamer

Bethesda zaktualizowała zło w ciągu 2 lat na PC, aby uwzględnić nowe ustawienie trudności, a także wydać trio kodów kodowych.

Chociaż treść dodatkowa nie została formalnie ogłoszona na stronie Bethesda, jeśli grasz na PC i masz połączone Bethesda.Konto netto, możesz teraz pobrać zupełnie nową trudność koszmarową Akumu-„Aby rzucić wyzwanie najbardziej zagorzałym graczom”-a także nowe opcje rozgrywki nieskończona wytrzymałość, zabójstwa z jednym strzałem i niezwyciężoność (dzięki, Gamer PC).

To nie jest pierwszy raz, gdy programista Tango GameWorks przyniósł bezpłatne nowe funkcje do swojej kontynuacji horroru w otwartym świecie. W lutym został również zaktualizowany, aby uwzględnić tryb pierwszej osoby po tym, jak fani znaleźli sposób na nieoficjalne odblokowanie tej funkcji.

Jak dotąd nie ma żadnych informacji dotyczących losu aktualizacji wersji konsoli, ale skontaktowaliśmy się z Bethesda, aby uzyskać więcej informacji i poinformujemy Cię jako/kiedy wiemy więcej.

Kiedy Edwin sprawdził zło w USA 2 dla Eurogamer W ubiegłym roku powiedział: „kontynuacja jest kolejnym ciekawym wzrostem, ale jej zmiany i dodatki często wydają się bardziej krnąbrne niż fascynujące i pod względem kluczowych – historia, pewne poziomy, te czarnuchy w ukryciu i walce – spada raczej płasko płasko. Mimo to są tutaj dreszcze i wycieki, aby zaspokoić większość patronów krwawej sztuki.”


How do you rate Bezpłatne nowe trudności z koszmarami i kody rozwinięte dla zła w ciągu 2 lat na PC ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *