BioWare dokucza Mass Effect 5 Tytuł, Trylogia Zakończenie pytań

Startseite » BioWare dokucza Mass Effect 5 Tytuł, Trylogia Zakończenie pytań
31. stycznia 2024
4 minutes
38

By Jhonny Gamer

Aktualizacja 11.30pm: Po odrobinie gromadzenia się przez społeczność wskazówki zostały złamane, a pełne 30-sekundowe BioWare Mass Effect zwiastun został udostępniony online.

To nie jest, co prawda, o wiele bardziej pouczające niż początkowy pięciosekundowy fragment, który otrzymaliśmy na początku tego wszystkiego dzisiaj, ale przynajmniej prezentuje bardzo ładny płaszcz z logo N7, co sugeruje naszą maskowaną tajemniczą postać- Bohater następnej gry? Złoczyńca? – jest członkiem serii „Crack Military Squad. Lub złodzieja płaszcza.

Ten sam trencz ponownie się pojawił Grafika udostępniona na kanale BioWare Twitter/X, Tym razem podstępnie odkrywcze – przez odrobinę starego „wzmocnienia” niewielkiego – kilka drobnych potencjalnych szczegółów wiedzy.

Przez Powiększanie, Widzimy wybredną neonową scenę barową z ubraniami na geth i obserwacje Angary – które Eurogamer Mass Effect Expert Tom Phillips wyjaśnił mi w ten sposób (to Matt pisze tę aktualizację; Tom nie odnosi się do siebie w trzeciej osobie): „Angara pochodzi z Andromedy, więc oznacza to albo Gethsą teraz w Andromeda, albo Angara są w Drogi Mlecznej (myślę, że to te ostatnie) ”. Więc proszę bardzo!


N7 Day 2023 Teaser Trailer.

Oryginalna historia 6.14.00: Bioware świętował tegoroczny doroczny Mass Effect Celebrations z postem na blogu, który wskazuje Mass Effect 5 tytuł 5 – i sugeruje, że fani otrzymają odpowiedzi na swoje palące pytania dotyczące tego, co się stało Mass Effect Zakończenie 3.

Nie jest jednak jasne, czy oznacza to, że wchodzą Masowy efekt 5 – wciąż kilka lat – lub wcześniej, w ramach samego dnia N7.

„Zadaliśmy sobie wiele takich samych pytań, które zadałeś nam przez lata!” Mass Effect Boss Mike Gamble napisał. „Co stało się ze wszystkimi, których znasz i kochasz w grach? Kto naprawdę umarł? Kto miał z których dzieci? Jak brzmi dziecko Volus?


Oficjalny zwiastun Efekt masowy 5 pokazuje powrót Liara.

„A co z wszystkimi galaktykami? Zakończenia! Co się dzieje z naszym naukowcem Asari, który stał się shadowbroker? A co z s— nieważne… Masz pomysł.

„I oczywiście na te pytania są odpowiedzi, ale będziesz musiał poczekać, aby je usłyszeć. I wszystko, co mówimy.”

Reszta postu trwa z listą różnych Mass Effect Merch dostępne do zakupu, z ukrytym kodem binarnym rozłożonym na całym świecie. Odfiltruj go, a otrzymasz 0100010111000001111011010010110110111101101110, który określa „Epsilon”. Czy to może być nazwa następnego Mass Effect gra?

Fani znaleźli już nową stronę na stronie EA, jeśli wpiszesz następujący adres URL: https: // www.ea.com/en-gb/games/Mass-Effect/Epsilon Okaże się, czy na stronie zostanie dodane więcej. [Aktualizacja: Poniżej jest ten krótki klip wideo – i odniesienie do Andromedy.]


Krótki klip dokuczający Efekt masowy 5 – a może to być Masowy efekt epsilon?

Warto zauważyć, że Epsilon był jednym z oryginalnych nazwisk bioware rozważanych w serii, zanim deweloper ostatecznie wybrał Efekt masowy. Aha, a Epsilon jest także piątą liczbą grecką – co miałoby sens dla Me5.

Efekt Epsilon był jednym z (odrzuconych) oryginalnych tytułów projektu, który byłby znany jako Efekt masowy. fotka.świergot.com/n4wxl4iwms

— Mass Effect Wiadomości (@masseffect_news) 7 listopada 2023
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Oczywiście odpowiedzi na to, kto żył i zmarł po wydarzeniach Mass Effect 3 będzie się różnić w zależności od gracza do gracza. Jednak sama wzmianka o „S-” fani podniosło się jednak – jak niektórzy, którzy nalegają Shepard, jakoś żyje w następnej grze Poszukaj okruchów informacji, aby uzasadnić ich teorie.

Mass Effect 5 pozostaje w preprodukcji, a większość bioware wciąż zajęła się kończącym długo oczekiwanym smokiem: Dreadwolf. Kolejny rozdział Saga Space Opera ma odebrać kilka setek lat po oryginalnej trylogii i zwróci serię z powrotem do Drogi Mlecznej.

W poprzednich latach N7 Day zapewnia dalsze wskazówki. 2021 dało nam wysoce szczegółowy obraz z mnóstwem ukrytych szczegółów, zwłaszcza powrót Geth. W ubiegłym roku przyniósł dalszą sztukę koncepcyjną i fragment świeżego dialogu z Liary.

Wcześniej dzisiaj zgłosiliśmy dwa zestawy byłych Mass Effect i Dragon Age Workers, którzy chcą wykorzystać N7 Day, aby podkreślić własne sytuacje, Po uwolnieniu się w poprzednim roku. Picket jest planowany w biurach Bioware, podczas gdy grupa pracowników zabiera firmę do sądu za odprawę.

How do you rate BioWare dokucza Mass Effect 5 Tytuł, Trylogia Zakończenie pytań ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *