Blizzard automatycznie wyłączy Overwatch dopasuj, jeśli wykryje oszustwo

Startseite » Blizzard automatycznie wyłączy Overwatch dopasuj, jeśli wykryje oszustwo
1. lutego 2024
2 minutes
60

By Jhonny Gamer

Blizzard ujawnił „następną ewolucję” wykrywania oszukiwania w swoim strzelcach bohaterów Overwatch.

W aktualizacji programistów powiedział dyrektor gry Jeff Kaplan Overwatch automatycznie zamknie mecz, w którym odbywa się Blizzard Oszukiwanie.

Kaplan nalegał, aby żaden gracz po obu stronach meczu nie zostanie ukarany za zamknięcie meczu (oczywiście z wyjątkiem oszusta), więc jeśli jesteś w meczu konkurencyjnym, nie musisz się martwić o utratę SR (ocena umiejętności).

Co do oszusta, Kaplan powiedział, że mogą spodziewać się „bardzo surowych działań”.

„Uważamy, że jest to kolejna ewolucja wykrywania oszukiwania w grze, co jest całkiem niesamowite” – powiedział Kaplan.

Kaplan nie szczegółowo opisał, w jaki sposób Blizzard wykrywa oszustów, ani nie ujawniał „bardzo surowych działań”, że to uśpione dla niegrzecznych graczy, ale można się spodziewać, że trzyma jego karty blisko jego klatki piersiowej, aby uniknąć udzielania dawaniaoszuści informacje potrzebne do zwalczania nowego systemu Blizzarda. Nadzieja jest oczywiście, że wykrywanie oszusta Blizzarda jest tak solidne, że odsuwa oszusta, ponieważ nie będą mogli ukończyć dopasowania w ramach nowego systemu.


Tymczasem Kaplan mówił także o nadchodzącym Overwatch Letni wydarzenie, które jest wymagane wcześniej niż oczekiwano. Ponadto, dla każdego z trzech tygodni wydarzenia jest na żywo, odbędzie się mini-challenge, aby odblokować epicką skórę, co wprowadza zmianę w sposób, w jaki Blizzard rozpowszechnia skórki podczas imprezy letnich.

I w końcu, Następny bohater Overwatch, numer 31, wyjdzie później, niż gracze się spodziewali na podstawie poprzedniego harmonogramu wydania Blizzarda. Kaplan niewiele ujawnił, ale podkreślił słowo „on”, mówiąc o nowym bohaterze. Oto, co powiedział:

„Pracujemy nad bohaterem. Bohater numer 31 będzie niesamowity. Ale zostanie wydany nieco później niż przyzwyczajony. Ale będzie tu wkrótce, więc nie martw się. Uważamy, że trochę dodatkowego czasu sprawi, że bohater będzie jeszcze bardziej niesamowity.”

How do you rate Blizzard automatycznie wyłączy Overwatch dopasuj, jeśli wykryje oszustwo ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *