Blizzard ogłasza World of Warcraft CHOREDLANDS Ostateczna aktualizacja głównej treści, koniec Eternity

Startseite » Blizzard ogłasza World of Warcraft CHOREDLANDS Ostateczna aktualizacja głównej treści, koniec Eternity
1. lutego 2024
3 minutes
38

By Jhonny Gamer

Blizzard ogłosił World of Warcraft Kolejna główna aktualizacja treści Shadowlands wśród niepokojącego czasu dla weterana MMO.

Aktualizacja zawartości 9.2, nazwany koniec Eternity, jest ostatnią główną aktualizacją treści dla Shadowlands, powiedział Blizzard.

Podobno podsumowuje tę historię, gdy gracze próbują „udaremnić plany więzienia, aby niezmienić się rzeczywistością”.

W ogłoszeniu poniżej Blizzard drażnił nową strefę o nazwie Zereth Mortis. To jest rzeczywistość domowa pierwszych, „tajemniczych architektów odpowiedzialnych za wszystkie podziały pozagrobowe” Shadowlands ”.


Jest nowy nalot, zwany grobowcem pierwszych. Tutaj gracze walczą z sojusznikami więzienia, zanim mieli okazję zmierzyć się z nim.

Każda klasa otrzymuje unikalny zestaw zbroi zainspirowany progenitorami. Istnieje nowe centrum zadań o nazwie Haven, w którym gracze pracują z miejscowymi, aby walczyć z siłami atakującymi.

Megaveon Tazavesh tylko z mitycznymi mitycznymi tazawami zostanie podzielony na dwa mniejsze loch.

Ogłoszenie końca Eternity pojawia się w szczególnie niepokojącym czasie World of Warcraft i Blizzard, który nadal walczy z trwającą Fallout z różnych procesów sądowych i dochodzenia odnoszące się do kultury firmy.

W tym miesiącu współprzewodnicząca Blizzard, Jen Oneal, ustąpił po zaledwie trzech miesiącach pracy, Pozostawiając Mike Ybarrę, aby poprowadzić niegdyś lewą studio solo.

Tymczasem miesięczna liczba użytkowników Blizzarda nadal spada.

Miesięczowi aktywni użytkownicy dewelopera (MAUS) spadło o 13 procent rok do roku do 26 milionów graczy w ostatnim kwartale. Liczba ta oznacza, że Blizzard zrzucił milion aktywnych użytkowników od maja, a trzy miliony suma od kwartału wcześniej, kiedy wynosiła 29 milionów.

Blizzard nie ujawnia World of Warcraft liczby graczy, ale MMO miał ostatnio ciężki czas, a wśród społeczności straciło graczy z rywalem MMOS Final Fantasy 14 i New World Amazon w Nowym.

Reakcja na końcowe ogłoszenie wieczności wśród fanów była mieszana. Jego program dla programistów miał 12 000 niechęci na YouTube, w porównaniu z 13 000 polubień. Ostatnia aktualizacja treści dla Shadowlands, 9.1, nie poszedłem dobrze, i jest wrażenie, że dwie główne aktualizacje dla Shadowlands nie wystarczy.

Istnieje również Znaczące skargi na obecne Historia World of Warcraft . Wszystkie oczy będą zatem na 9.2 Aby zobaczyć, jak ta kontrowersyjna działka dobiega końca.

Blizzard nie ogłosił daty premiery na koniec Eternity, ale powiedział, że to „tuż za rogiem”.

How do you rate Blizzard ogłasza World of Warcraft CHOREDLANDS Ostateczna aktualizacja głównej treści, koniec Eternity ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *