Blizzard wygrywa 8 USD.Proces 5m przeciwko twórcom botów

Startseite » Blizzard wygrywa 8 USD.Proces 5m przeciwko twórcom botów
1. lutego 2024
1 minute
36

By Jhonny Gamer

Blizzard zwyciężył w długotrwałym pozwie przeciwko Bossland, niemieckiej firmie, która tworzy kody do gier online.Jak donosi Torrentfreak, Sąd USA orzekł, że Bossland był winien Blizzardowi 8 563 600 $ za 42 818 naruszeń. Bossland musiałby dodatkowo zapłacić 174 872 USD za opłaty prawne Blizzarda.

Orzeczenie uniemożliwia także Bossland sprzedaż swoich towarów w USA. Obejmuje to hacki takie jak Honorbuddy, Demonbuddy, Stormbuddy, Hearthbuddy i Watchover Tyrant.

Sąd orzekł, że produkty te naruszyły produkt Blizzarda, uszkadzając wrażenia gracza dla uczciwych, nie żałosnych folk. „Gracze skarg Blizzard Games Lodge przeciwko oszustom graczom, co spowodowało, że użytkownicy stali się niezadowoleni z gier Blizzard i zaprzestali gry” – orzekł sąd. „W związku z tym oszustwo w grze również szkodzi dobrej woli i reputacji Blizzarda.”

Oprócz zmniejszania odbiorców, botki Bossland również bardzo kosztują Blizzard, ponieważ twórca gier wydawał znaczne fundusze na zwalczanie nikczemnych hacków.

Rzeczywiście w 2015 roku Blizzard wymyślił sposób na złapanie honorowego bota, oszustwo, które pozwoliłoby World of Warcraft gracze w celu automatyzacji swoich postaci, aby mogli wyrównać i zarabiać zasoby z dala od komputera.

How do you rate Blizzard wygrywa 8 USD.Proces 5m przeciwko twórcom botów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *