Bungie ostrzega Destiny 2 Battleye anty-Cheat może wpływać na wydajność gry

Startseite » Bungie ostrzega Destiny 2 Battleye anty-Cheat może wpływać na wydajność gry
5. lutego 2024
2 minutes
36

By Jhonny Gamer

Destiny Bungie ostrzegł, że 2 graczy na PC może zauważyć wpływ na wydajność gry po ostatnim dodaniu oprogramowania anty-Cheat.

Battleye został dodany do Destiny 2 zeszłej nocy w ramach 3 gry 3.3.0 Aktualizacja. Oprócz tego Bungie opublikował Aktualizacja bezpieczeństwa blog opisujący jego przybycie – i co może oznaczać dla wydajności.

„Rozwiązania anty-szarowane wymagają dodatkowych zasobów systemowych, aby zachować obserwowanie i możesz zobaczyć pewne zmniejszenie ram i wydajności po aktualizacji 3.3.0 idzie na żywo – napisała Bungie. „Nowa usługa zwiększy również początkowy uruchomienie gry.”


Na razie Bungie po prostu testuje, w jaki sposób Battleye działa na żywo, publiczna wersja gry, zanim w pełni wdroży jej automatyczne możliwości zakazu.

Zostaną one włączone przed niezwykle konkurencyjnymi i notorycznie oszustymi próbami w trybie Osiris 10 września.

W tym samym czasie Bungie ostrzegł, że Battleye „nie jest srebrną poprawką, która zakończy wszystko oszukiwanie Destiny na zawsze ” – i powiedział, że jednocześnie zwiększa swoje bezpieczeństwo w grze na inne sposoby.

Bungie powiedział, że nadal podejmowane są działania prawne przeciwko producentom oszukiwanym, a teraz było to również atakowanie graczy z zakazami do organizowania lub manipulowania meczami w celu handlu zwycięstwami.

Bungie powiedział, że uczestniczenie jako nabywca lub sprzedawca usług odzyskiwania konta może spowodować zakaz.

To pracowity czas Destiny 2, który zeszłej nocy rozpoczął nowy sezon The Lost, który powraca królową Marę Sov do historii gry. To doprowadzi do przyszłorocznej ekspansji Królowej Wiedźmy, Dane 22 lutego, po 30. rocznicy bungie w grudniu.

How do you rate Bungie ostrzega Destiny 2 Battleye anty-Cheat może wpływać na wydajność gry ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *