Bungie wygrywa kolejny proces przeciwko Destiny 2 sprzedawcy oszukiwania

Startseite » Bungie wygrywa kolejny proces przeciwko Destiny 2 sprzedawcy oszukiwania
6. lutego 2024
2 minutes
36

By Jhonny Gamer

Zwycięska seria Bungie przeciwko Destiny 2 sprzedawcy oszustów kontynuują wiadomości, że już otrzymał 6 USD.7 mln USD pod względem odszkodowania po rządzący W pozwie przeciwko Lavicheats.

Bungie złożył swoje roszczenie przeciwko właścicielowi Lavicheats Kunal Bansal w 2021. Elite Boss Tech zgodził się osiedlić w lipcu ubiegłego roku, płacenie 13 USD.5m odszkodowania, a sąd orzekł przeciwko weterancjom na początku tego miesiąca, Zamówienie go na Bungie 12 mln USD w wysokości odszkodowania.

To właśnie pozostawiło sprawę dewelopera przeciwko Lavicheatsowi i (jak zauważone przez torrentfreak) Sąd federalny w Waszyngtonie wydał teraz wyrok w sprawie Bansal z Indii – zgodnie z wnioskiem w wniosku złożonym przez Bungie na początku tego roku – po tym, jak nie pojawił się w sądzie.


Newscast: po nieszczęściach Redfall, gdzie następny dla Xbox?

Bungie oskarżył Bansala o naruszenie Digital Millennium Copyright Act, o naruszenie praw autorskich, naruszenie praw autorskich, naruszenie prawników, naruszenie znaku towarowego, fałszywe wyznaczenie pochodzenia i niesprawiedliwą konkurencję, naruszenie ustawy o ochronie konsumpcyjnej w Waszyngtonie, torturowane zakłócenia związane.

Trybunał, po ustaleniu, że ma jurysdykcję nad Bansal, teraz po stronie Bungie we wszystkich swoich roszczenia. W tym celu nakazał Bansal zapłacić w sumie 6 USD.7m odszkodowania dla Bungie, którego większość dotyczy „umyślnych” naruszeń DMCA, kwoty opartej na 2790 pobrań kodów Bansal za 2000 USD w ustawowych odszkodach na pobieranie.

Obok 5 USD.58 mln W przypadku odszkodowań DMCA Ostatnia liczba sądu obejmuje 300 tys. USD za naruszenie ustawy o prawach autorskich oraz 579 270 USD za naruszenie ustawy Lanham, a także opłaty prawne i inne koszty i inne koszty. Jednak biorąc pod uwagę, że Bansal ma jeszcze odpowiedzieć na pozew Bungie, nie jest pewne, czy deweloperowi z powodzeniem zapewni swoje odszkodowanie.

How do you rate Bungie wygrywa kolejny proces przeciwko Destiny 2 sprzedawcy oszukiwania ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *