Bungie zakaz 15 000 halo: Dotrzyj do oszustów

Startseite » Bungie zakaz 15 000 halo: Dotrzyj do oszustów
6. lutego 2024
2 minutes
33

By Jhonny Gamer

Bungie zakazał aż 15 000 halo: zasięgnąć oszustów – i obiecałem więcej.

Niektórzy podstępni gracze (nie ty, mamy nadzieję) znaleźli sposób na zdobycie tanich kredytów w grze za pośrednictwem exploita.

To wszystko dotyczy czegoś, co nazywa się „Manipulacja sieciami i innymi łatwo wykrywalnymi obejściami, które wydają się dobrze poza standardową rozgrywką”.

Odpowiedź programisty? Wczaruj ich kredyty i zakaz im uzyskania kredytów na jeden dzień.

„W szczególności ukierunkowaliśmy na exploit, który pozwolił graczom ukończyć wyzwanie ponad 20 razy poprzez celową manipulację sieciową (i.mi., odłącza) ” Bungie powiedział.

„Kontrole punktowe ujawniły charakterystykę tego zachowania każdego do tej pory, więc nie daj się zwieść protestom niewinności. Nie jesteśmy.

„Jesteśmy w trakcie stosowania resetów kredytowych do około 15 000 użytkowników, których zidentyfikowaliśmy jako najbardziej rażące wyzwanie resetowania nadużywających.

„Zastosowano również jednodniowy zakaz uzyskiwania kredytu, głównie w celu zapewnienia, że odbiorcy otrzymają powiadomienie o podjęciu działań.

„Podobnie jak w przypadku jakiegokolwiek takiego środka, poświęciliśmy czas, aby dokładnie wybrać nasze kryteria, aby wyeliminować fałszywe pozytywy.

„W nadchodzącym tygodniu nastąpi bardziej kompleksowa przepustka, ponieważ nasze zautomatyzowane mechanizmy Banhammera stają. Jeśli zastanawiasz się nad uzyskaniem łatwych kredytów 50 000 za pomocą tego exploit, zdecydowanie doradziłbym ponowne rozważenie.”

Zostałeś ostrzeżony.

Halo: zasięg wygenerował 200 milionów dolarów w ciągu pierwszych 24 godzin w sprzedaży i jest największą opublikowaną grą Microsoft w historii. To też całkiem niezłe.

How do you rate Bungie zakaz 15 000 halo: Dotrzyj do oszustów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *