Burnout 3

Startseite » Burnout 3
6. lutego 2024
6 minutes
34

By Jhonny Gamer

Granie Burnout 2 wystarczyło, aby wstrząsnąć zmęczonym Cynicką z nawet najbardziej pokera, który staje się starym hackiem. Po obiecującym, ale ostatecznie rozczarowującym oryginalnym, nikt nie spodziewał się, że ta szybka kontynuacja będzie czymś więcej-ale była to jedna z najlepszych gier wyścigowych zręcznościowych w historii. Nie trzeba dodawać, że jesteśmy bardziej niż trochę zainteresowani, aby zobaczyć, jak kryterium może to uzupełnić trzecią z serii – wyobraźni zatytułowane Burnout 3. Nasza twarz chwiejna tylko myśląc o forcie G.

Obowiązkowe, EA dało światu wyłącznie dla oficjalnego magazynu PlayStation 2 tutaj w Wielkiej Brytanii, który uważa grę na wystarczająco ważną, aby poświęcić swoją okładkę przed grę, a także uruchomić na niej czterostronicową funkcję zrzutów ekranu – chociaż większość z nichstrzały zostały wydane już.

Kryterium przewidywalne nie przeszło za burtę z dodatkami i zmianami – spodziewaj się większej liczby samochodów, lepszej grafiki, wiesz, zwykle – ale dodało wystarczającą liczbę poprawek, aby zrobić to znacznie więcej niż ogólna kontynuacja, jaką mogło być tak łatwo, że mogło być.

online? tak i nie.Ale jak zapewne usłyszałeś, są dobre i złe wieści. Dobrą wiadomością jest kusząca perspektywa sześciu graczy online – zła wiadomość jest taka, że tylko właściciele PS2 mogą oddać się w tym potencjalnie fantastycznym trybie, a kryterium zaskakujące ignoruje niezwykle bogatą obietnicę Xbox Live (być może spuściznę impasu EA z impasem EA zMicrosoft ponad online). Chociaż z pewnością jest to wynik dla Sony, próbując kusić więcej użytkowników online, jest to ogromny cios dla fanów Xbox (a fani kostki w ogóle nie dostają gry na tym etapie). W szczęśliwszej notatce różne tryby rozgrywki najwyraźniej będą obsługiwane online, a OPSM2 donosi, że poziomy klatek i poziomy szczegółowości nie mają wpływu na opóźnienie. Zobaczymy, w jaki sposób to twierdzenie układa się w rzeczywistości na E3, kiedy gra prawdopodobnie otrzyma debiut publiczny.

Jednym z najbardziej zaskakujących elementów Burnout 2 był zadziwiająco szybki i szczegółowy silnik graficzny, który utrudniał uwierzenie, że gra działała na rzekomo skromnym PS2. Fakt, że większość programistów jeszcze się nie zbliżyła do dopasowania swoich technicznych wyczynów, mówi, że wszystko – ale kryterium najwyraźniej wycisnęło jeszcze większą moc ze sprzętu Sony, co daje wypaleniu 3 moc przesuwania jeszcze bardziej szczegółowych środowisk przy tym samym rozmieszczeniu twarzyPrędkość, a także poświęć więcej szczegółów samochodom, wzrusz model uszkodzeń, a nawet wcisnąć dwa dodatkowe samochody do każdej rasy, co oznacza, że będziesz teraz ścigać się z pięcioma innymi samochodami – nawet gdy online.

Chociaż wcześniej było dość spektakularne, tym razem uszkodzenie jest jeszcze bardziej szalone;Oprócz ulepszonych iskry, szklanki itp. Opsm2 zgłaszają, że obwód obwodu, klapka i zgniat, drzwi się otwierają, a cały spektakl jest jeszcze bardziej robienie skrzywiołów.

Zmiażdżyć i spalićRzeź na ekranie zostanie również jeszcze bardziej chaotyczna dzięki kryterium dodającym wszelkiego rodzaju obiekty, które należy się rozbić, takie jak pudełka, kosze i stragany rynkowe – niektóre z nich mogą zasłonić trasę skrótów. Miejmy nadzieję, że dodają do tej listy kilku nieszczęsnych pieszych?

Liczba pojazdu również wzrosła wykładniczo, a tym razem ponad pięćdziesiąt nie licencjonowanych samochodów rozbija. W poprzednim wypaleniu zawierało zaledwie 14 modeli podstawowych z kolejnymi siedmioma dostrojonymi modelami, więc odblokowanie ponad dwukrotnie samochody powinno rozszerzyć długowieczność gry daleko poza raczej lekkie doświadczenie B2. Weterani franczyzy będą również zachwyceni dowiedzieć się, że kryterium rozebrało wszystkie powolne „normalne” samochody obecne na wczesnych etapach B2, z dostrojonymi samochodami od samego początku. Później w B3 samochody prezentowane w kategorii Ultimate Super Sports są najwyraźniej dostrojone wyścigi – przy prędkościach, które bez wątpienia wymagają szalonych reakcji, aby prawidłowo poradzić sobie.

Zamiast trzymać się z nas okolic, kryterium tego czasu powróciło do bardziej globalnego podejścia do kłusowania, przy czym miaste europejskie i dalekie pojawiły się oprócz państw. Tak jak poprzednio, będą przybliżeniem prawdziwego życia, a Golden City Tracks B3 najwyraźniej był dzwonkiem dla Bangkoku.

Rozbić się lub nie rozbićNajważniejsza funkcja BOOST otrzymała kolejną poprawkę w B3. Co najważniejsze, wszelkie zdobyte wzmocnienie można wykorzystać w dowolnym momencie, ale wszelkie myśli, że może to ułatwić grę, powinny zostać złagodzone, gdy zdasz sobie sprawę, że gra faktycznie zachęca graczy do awarii przeciwników. Nie tylko zarabiasz na awarie z przeciwnikiem, ale w rzeczywistości jest to oceniane pod względem tego, ile zarabiasz. Na przykład zderzak, Psyche Out i Sideswipe Slam może zdobyć trochę dodatkowego doładowania, ale usunięcie to miejsce, w którym gra naprawdę nagradza gracza, z natychmiastowym pełnym wzmocnieniem dla udanego manewru.

Według OPSM2, każdy tor ma trzy lub cztery „charakterystyczne” usunięcia, w których można się utrzymać, lub zostać wbitym w celowo niebezpieczną część kursu. Jednak zawodnicy AI zrobią to samo, więc gra może być bardziej romans. Tym razem również każdy zawodnik AI ma swój własny samochód, więc powinien być więcej miejsca na miejsce Persona w grze, a nie poczucie, że ścigasz się z bezimiennymi dronami procesora.

Podobnie jak kaskader, B3 będzie również zawierał barany powietrzne w trybie awaryjnym, co umożliwia graczowi inicjowanie spektakularnego rolki, jak to uznają, bez wątpienia przepis na obszerną rzeź na skalę, która sprawiłaby, że B2 wyglądałby pozytywnie kulawy. Tym razem kryterium jest również obiecujące „duże pojazdy” i więcej skrzyżowań – i z 30 w wersjach B2 Xbox i Kostki, które składają się na wiele awarii.

Punkty oznaczają nagrodyKolejnym interesującym dodatkiem jest użycie kamieni milowych punktów w celu odblokowania nowych samochodów, trybów itd., Które powinny znacznie podnieść wartość powtórki. B2 cierpiał z powodu, że odblokowanie wszystkiego było stosunkowo łatwo, a potem grałeś w dużej mierze, aby lepiej.

Z powodów wciąż nie wyjaśniono w pełni (chociaż znaki funta są uczciwym zakładem) potężna sztuka elektroniczna wygrała wyścig, aby podpisać tytuł, który powinien katapultować komercyjny sukces franczyzy poza stosunkowo kultowym statusem, który do tej pory cieszył się – kto byłpomyślałem o gorszym Need for Speed: Underground byłby tak dobrze sprzedany, ale wydaje się, że EA ma w dzisiejszych czasach komercyjny dotyk Midas i kto może winić kryterium za przestrzeganie pieniędzy?

EA zaplanowała grę na wrześniową wersję na PS2 i Xbox i spodziewamy się pełnego praktycznego raportu podczas naszych E3 Adventures.

How do you rate Burnout 3 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *