Błyszcząca poliwag, wykres ewolucji, 100% doskonałych statystyk iv i politycznie najlepszy ruch Pokémon Go

Startseite » Błyszcząca poliwag, wykres ewolucji, 100% doskonałych statystyk iv i politycznie najlepszy ruch Pokémon Go
1. lutego 2024
13 minutes
39

By Jhonny Gamer

Poliwag w końcu znalazł się w centrum uwagi! Tadpole Pokémon Na końcu jest odradza Lipiec’S DZIEŃ społeczności – powtarzanie Pokémon Go wydarzenie, które celebruje konkretny Pokémon, jednocześnie zwiększając błyszczące stawki i oferowanie ekskluzywnego ruchu wraz z wieloma innymi premiami!

Ten Pokémon jest częścią ekskluzywnej grupy, w której członkowie mają ewolucje rozgałęzione, które przekraczają pokolenia. Więc, czy to’S Polito cię’re After lub Gen 1 Classic Poliwrath, to jest Pokémon Go Dzień społecznościowy warto się pokazać.

Ponieważ Poliwag będzie masowo wyprzedaży przez całe wydarzenie, jest to najlepsza szansa’miał do złapania Poliwag ze 100% doskonałymi statystykami IV A jeśli osiągniesz ten wyczyn, to’jest dobrym pomysłem, aby wiedzieć Poliwrath i politycznie’najlepszy ruch.

Nawet jeśli ty’Nie udało mi się w tym miesiącu’S DZIEŃ społeczności Pokémon, istnieje wiele innych bonusów, które mogą cię wydostać, w tym Pokémon hodowca’S Ulubione cztery słowa: Bonus na odległość ćwiartki.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obserwuj bitwę guzzlord – Jedna z ultra bestii W Pokémon Go Obejrzyj na YouTube

Poliwag’s 100% idealne statystyki IV w Pokémon Go

Lipiec’S DZIEŃ społeczności jest idealną okazją do znalezienia polifowatu z idealnymi statystykami IV w Pokémon Go.


Poliwag.

W przypadku Poliwag wartości CP, które odpowiadają doskonałym statystykom 15/15/15, są następujące:

 • Poziom 30 (maksimum dzikiego CP) – 710 CP
 • Poziom 35 (maksimum CP wzmocnionego pogodą) – 769 CP

Poliwag’S Wartość dzikiej CP jest zgodna z obecnym poziomem trenera, aż osiągniesz poziom 30, więc ponieważ większość bazy graczy jest powyżej tego poziomu, utrzymujemy te wartości dla prostoty. Jeśli ty’Realnie poniżej poziomu 30 jednak wartości te będą różne.

Idealne statystyki w Pokémon Go, zależą jednak całkowicie od tego, czego chcesz użyć Pokémon dla.

Idealny dla Master League i naloty oznacza wyłącznie 15/15/15 – Najlepsze możliwe statystyki, że a Pokémon może mieć.

Tymczasem idealny do wielkiej ligi i Ultra League są zupełnie inne, ponieważ celem jest uzyskanie najwyższego poziomu, jaki możesz, bez przekroczenia czapki CP (1500 dla Great League i 2500 dla Ultra League). Ponieważ atak podnosi CP bardziej niż obronę, najwyższy poziom Pokémon W tych ligach mają zwykle niski atak i wysoką obronę.

Jeśli chcesz prowadzić Poliwrath/Politoed w tych dwóch ligach, ty’RE Poszukiwanie różnych statystyk:

 • Idealny świetny poliprath jest 0/14/15, osiągając 149 CP na poziomie 22.0
 • Idealne, świetne ligowe polityczne to 15/15/11, osiągając 1500 CP na poziomie 23.5
 • Idealny policjanta Ultra League to 14/14/14, osiągając 2499 CP na poziomie 44.0
 • Idealna polityczna liga Ultra Liga to 14/14/14, osiągając 2498 CP na poziomie 48.5

Dzień społeczności zawsze wiąże się z wyborem uroczych naklejek z dniem’s Special Pokémon. (Obraz za pośrednictwem Pokemongolive.com)

Poliwrath i Politoed są przyzwoici w GO Battle League, ale Politoed osiągał lepszy wynik. To jest n’Jednak masowo przydatne porównanie, ponieważ Poliwrath to typ wody/walki, a politycznie to mono-woda. Oznacza to, że każdy z nich ma własne przypadki użycia — i z każdym, jak każdy zyskuje różne ruchy w dniu społeczności, ich ulubiona może się zmienić.

Pozwalać’S Get Politoed Na uboczu. Politoed dostanie ekskluzywny ruch Lodowa Belka Podczas tego wydarzenia, który jest bocznym gradem z Blizzard. W świetnej lidze, Politoed biegnie w błoto, kulkę pogodową (woda) i ZiemiaQuake (Dziedzictwo), co oznacza, że wiązka lodu jest’t szczególnie istotne. W Ultra League możesz zamienić ZiemięQuake Jeśli chcesz, ale ty’po prostu handel siłą prędkości. Przywdziewać’T RUN Poliwrath w Master League.

Teraz Poliwrath jest tam, gdzie sprawy stają się trochę bardziej ekscytujące — i jeśli ty’od fanów PvP, to jest ewolucja, na której powinieneś się skupić.

Z dodaniem Lada, Poliwrath’S Kwalifikowalność idzie w górę. To’S Pierwszy użytkownik licznika typu wodnego, który może otworzyć kilka interesujących możliwości, choć’prawdopodobnie nie pokonuje Medichama w Wielkiej Lidze. Jeśli chcesz spróbować, zalecamy uruchomienie Licznik, uderzenie lodu i mocowanie. Dynamic Punch jest również dobrym krzykiem, ale jeśli lubisz spamujące ruchy, które budują pęd przez cały mecz (na pewno to robimy), szczeniak to droga.

Poliwag Evolution Chart: W co ewoluuje Poliwag?

Poliwag ewoluuje w Poliwhirl z 25 cukierkami Poliwag. Tymczasem Poliwhirl ma dwie ewolucje – Poliwrath i politycznie. Każdy z nich wymaga dodatkowych 100 cukierków, choć Politoed wymaga również Kings Rock.

Temat tutaj jest trochę dziwny. Kiedy Poliwag ewoluuje, uprawia parę ramion, a wir na jego żołądku zamienia się — przednie końcowe odzwierciedlają metamorfozę kijanki w żabę, co jest fajne, chociaż wir i rękawiczki są wyłącznie Pokémon rzecz. Poliwrath to tylko Poliwhirl, ale większy i bardziej gniewnie dzięki temu, że zdobywa walkę jako typ drugorzędny.

Polito, jak sama nazwa wskazuje, jest nieco inna, ponieważ ma wiele palców. To’S także pierwsza ewolucja, która naprawdę wyglądała jak żaba — dopasowujący się, podczas gdy pozostałe trzy poli’S są kijanką Pokémon, Politoed jest żabą Pokémon i to’S Cutie w tym.

Możesz dowiedzieć się więcej o każdym Pokémon W ich oficjalnych wpisach Pokédex poniżej:

Poliwag: W przypadku Poliwaga pływanie jest łatwiejsze niż chodzenie. Wzór wirowy na brzuchu jest w rzeczywistości częścią Pokémon’Snards pokazujący skórę.

Poliwhirl: Wpatrując się w wir na brzuchu powoduje senność. Ta cecha Poliwhirl’S został użyty zamiast kołysanki, aby dzieci poszły spać.

Poliwrath: Jego ciało jest mięśni stałym. Podczas pływania przez zimne morza Poliwrath używa imponujących ramion do rozbicia lodu dryfu i orka do przodu.

Politoed: W nocy, te Pokémon pojawiają się na brzegach jezior. Ogłaszają swoje roszczenia terytorialne, wypuszczając płacz, które brzmią jak krzyczenie.


Wszystkie z tych Pokémon W linii ewolucji Poliwaga to rodzaje wody, z wyjątkiem Poliwratha, który zyskuje typ walki. (Kredyt obrazu: Pokemon.com)

Lipiec’S DZIEŃ społeczności Wydarzenie trwa od 14:00 a 17:00 (czas lokalny), więc ty’LL ma trzy godziny na zebranie jak największej ilości cukierków poliliowych, aby uzyskać oba ewolucje.

Jeśli ty’Ranię ranienia cukierków, użyj jagód pinap i srebrne jagody pinapowe, aby podwoić ilość cukierków, które zarobisz na złapanie, i upewnij się, że masz typ wodny Pokémon Mega ewoluował – Mega Blastoise, Mega Gyarados, a nawet Primal Kyogre załatwi sprawę.

Ruchy Poliwrath i najlepsze rekomendacja Moveset

Pytanie, które wszyscy mamy teraz, jest tym, czym jest Poliwrath’najlepszy ruch?


Poliwrath.

Poliwrath działa Licznik (szybki), uderzenie lodowe (naładowane) i mocowanie (naładowane), opierając się w fakcie, że to’S walka. Counter to jeden z najlepszych ruchów w grze, a PUP to spamowy ruch, który pomaga uzyskać pęd, kładąc w tym procesie ciśnienie tarczy. Punch na lód jest tam jako zasięg, jeśli go potrzebujesz.

Jeśli chcesz zobaczyć pełny zestaw ruchu, oto:


Szybkie ruchy Poliwrath

 • Strzał błota (podłoża)
 • Bańka (woda)
 • Rock Smash (walka)
 • Licznik (walka z dziedzińcami)

Poliprath naładował ruchy

 • Lód Punch (lód)
 • Dynamiczny uderzenie (walka)
 • Scald (woda)
 • Powrót (Legacy Normal)
 • Punch Punch (walka)
 • Zgłoszenie (walka)
 • Pompa wodna (woda)

Oczekujemy, że Poliwrath radzi sobie dość dobrze w Great League, a czasami będzie działać jako Stand-in for Medicham, który nadal powinien przewyższyć naszego gniewnego niebieskiego przyjaciela. To powiedziawszy, spodziewamy się, że będzie to bardziej pluskanie w Ultra League.

Polityczne ruchy i najlepsze rekomendacja Moveset

Do tej pory Politoed był bardziej popularny z dwóch poli’S, bieganie Strzał błotów (szybki), kula pogodowa (woda, naładowana) i ziemiaQuake (Dziedzictwo obciążone) W świetnej lidze. W Ultra League możesz zamienić ZiemięQuake dla Blizzarda, jeśli chcesz moc lub wiązkę lodową (ruch wspólnotowy), jeśli chcesz prędkość. To’jest jednak dużą naczęście, więc pochyl się na to, co według ciebie odpowiada.

Jeśli dostaniesz dobry politycznie w Dzień Społeczności, możesz spróbować przeprowadzki, ale jeśli masz starsze ‘siedzieć w pobliżu, to’prawdopodobnie nie warto używać elitarnego naładowanego TM do nauki wiązki lodowej.


Politoed.

Jeśli chcesz zobaczyć pełny zestaw ruchu, oto:


Szybkie ruchy Poliwrath

 • Strzał błota (podłoża)
 • Bańka (woda)

Poliprath naładował ruchy

 • Piłka pogodowa (woda)
 • Surf (woda)
 • ZiemiaQuake (Legacy Ground)
 • Blizzard (lód)
 • Wiązka lodowa (lód)
 • Powrót (Legacy Normal)
 • Pompa wodna (woda)

Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

Jak wyglądają błyszcząca Poliwag, Poliwhirl, Poliwrath i Politoed?

Możliwość złapania błyszczącego forma wyróżnionego Pokémon to jedno z największych losowania każdego dnia społeczności wydarzenie. Dzieje się tak dzięki zwiększonej błyszczącej tempie dla wydarzenia’S podświetlony Pokémon w połączeniu z jak łapanie Pokémon tego samego rodzaju naturalnie zwiększa wspomnianą stawkę, ułatwiając napotkanie ghinies.

Znaleźć błyszczące Pokémon, musisz albo rozpocząć spotkanie z Pokémon na wolności lub zarabiaj wspomniane spotkanie, wypełniając działanie takie jak nalot. Stamtąd to’łatwo sprawdzić, czy ty’spotkał błyszczący Pokémon Z powodu alternatywnego kolorowania, iskierki, które pojawiają się, gdy zaczyna się spotkanie, i błyszcząca ikona obok Pokémon’S S Nazwa.

Chociaż te lśnice są dostępne od jakiegoś czasu, jest to pierwszy dzień społeczności Poliwag, co oznacza, że jeśli ty’nadal brakuje tych goleń, ty’nigdy nie miałem większej okazji, aby je wyrzucić!

Below you can take a look at shiny Poliwag, Poliwhirl, Poliwrath and Politoed, which have been available since it was released as part of Go Fest 2019 in Yokohama.

Porównanie rodziny błyszczącego Poliwag. Dostępne od 6 sierpnia o 10 rano JST.
przez U/Brizvela W Thesilphroad
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jak widać, błyszcząca poliwag i polihirl po prostu zamień niebieski na jasnoniebieski. Oni’nie są najbardziej inspirowane… Poliwrath przynajmniej zamień niebieski na zielony, przyjmując znacznie bardziej żabę.

Mówiąc o żabach, Politoed zamienia zieleń na bluesa i żółcie na różowawo–Purple Hue. To z pewnością najlepszy błyszczący z partii!

Jeśli chcesz ewoluować błyszczącego poliwag, zalecamy czekanie do wydarzenia, gdzie będziesz mieć do pięciu godzin (do 19:00 czasu lokalnego), aby ewoluować i zdobyć Ekskluzywne ruchy. W ten sposób ty’Mamy wystarczająco dużo czasu, miejmy nadzieję, złapać kilka błyszczących poliwag, a także wystarczającą ilość cukierków, aby je rozwinąć, bez konieczności martwienia się o sortowanie w swojej kolekcji. Pamiętam’jest dobrym pomysłem, aby sprawdzić błyszczącą polializę’S Stats, ponieważ mogą mieć idealne IV – jeszcze lepszy do bitwy!

Ewoluowanie błyszczącego poliwaga doda błyszczącego Poliwhirl, a jeśli ukończysz linię ewolucji, błyszczącego poliatrat i politycznie do Twojej kolekcji. Jeśli w pełni ewoluujesz błyszczącego poliwaga w godzinach wydarzeń, wynikowy błyszczący poliwirat się dowie Lada – ekskluzywny szybki atak typu walki na ten dzień społeczności – A politycznie pozna Ice Beam, ekskluzywny ruch typu lodowego na ten dzień społeczności.

Inne bonusy Dzień Wspólnoty Poliwag

Community Days in Pokémon Go zawsze przyjdź z szeregiem bonusów, a Dzień Społeczności Poliwag nie jest inny.


Poliwhirl.

Niektóre z tych bonusów są zawsze takie same – Jak zwiększone odrodzenie i zwiększone błyszczące wskaźniki. Istnieje jednak obracający się zestaw innych bonusów, które zawierają dni społecznościowe, takie jak podwójne lub potrójne cukierki, gwiezdny lub XP.

Pełną listę bonusów Day Community Poliwag można znaleźć poniżej:

 • Zwiększone spawny
 • Zwiększona szybkość błyszcząca
 • 1/4 odległości włazu
 • 3-godzinny czas trwania kadzidła (Nie wliczając przygody)
 • 3-godzinny czas przynęty (Bez złotych przynęt)
 • Podwójna szansa na otrzymanie cukierków XL od złapania Pokémon (dla trenerów na poziomie 31 i więcej). To układa się z twoją bonusem Mega Evolution, więc jeśli masz aktywny poziom 3 ewolucji Pokémon, będziesz mieć wszystko, co „podwójna szansa”!
 • Photobombs – Zrób migawkę swojego kumpla, aby zdobyć niespodziewane spotkanie z Poliwag (i zwiększyć medal operatorowy) do pięciu razy podczas imprezy.
 • Badania terenowe – Spin Pokéstops, aby uzyskać zadania ekskluzywny. Prawdopodobnie będzie to „złap 3 poliwag” dla kilku wielkich piłek lub ultra kul, gwiezdny lub spotkania.
 • Badania specjalne – Za 1 USD.00 (lub równoważny poziom cen w lokalnej walucie), możesz wziąć udział w ekskluzywnej historii badań Poliwag, Slippery Sirls.
 • Naklejki – Zdobądź naklejki o tematyce wydarzenia, wirując Pokéstops, otwieranie prezentów i ze sklepu w grze.
 • Jeden dodatkowy handel specjalny Można wykonać maksymalnie trzy w ciągu dnia (do 22:00 czasu lokalnego; obejmuje to dodatkowe, które otrzymujesz z premby sezonu ukrytego klejnotu).
 • Wykonane transakcje będą wymagały 50% mniej gwiezdnego (Do 22:00 czasu lokalnego).
 • Wyłączny ruch – Evolve Poliwag podczas imprezy lub do pięciu godzin później, aby uzyskać politykę/politykę, który zna odpowiednio wyłączny licznik ataku/wiązkę lodu (do 22:00 czasu lokalnego).
 • Raids Poliwhirl – Po zakończeniu trzygodzinnego wydarzenia w dniu społeczności trenerzy będą mogli wziąć czterogwiazdkowe bitwy rajdowe. Pokonanie Poliwhirl spowoduje, że Poliwag pojawi się w promieniu 300 m wokół siłowni przez 30 minut. UWAGA: Zdalne przepustki RAID nie mogą być używane do tych nalotów, a Poliwag, który spawn będzie miał zwiększoną błyszczącą szybkość, jaką zrobili podczas trzygodzinnego okna dnia społeczności!

Mam nadzieję, że spodoba ci się Poliwag’Dzień społeczności i powodzenia w znalezieniu idealnego błyszczącego!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Błyszcząca poliwag, wykres ewolucji, 100% doskonałych statystyk iv i politycznie najlepszy ruch Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *