Błyszcząca roggenrola, wykres ewolucyjny, 100% doskonałych statystyk IV i Gigalith Best Moveset In in Pokémon Go

Startseite » Błyszcząca roggenrola, wykres ewolucyjny, 100% doskonałych statystyk IV i Gigalith Best Moveset In in Pokémon Go
1. lutego 2024
10 minutes
38

By Jhonny Gamer

Roggenrola jest Pokémon du jour Wrześniowy dzień społecznościowy – miesięcznie Pokémon Go zdarzenie, które zwiększa szybkość odrodzenia dla określonego Pokémon, jednocześnie zwiększając błyszczące stawki i oferowanie ekskluzywnego ruchu wraz z wieloma innymi premiami!

Płaszcz Pokémon, Roggenrola, jest obchodzony w tym dniu społeczności i ten typ rockowy Pokémon jest dalekie od wspólnego widoku poza wydarzeniami specjalnymi, więc jeśli ty’nadal szuka idealnego Roggenrola, Boldore lub Gigalith – a nawet Błyszczący Roggenrola – Ten Pokémon Go Wydarzenie jest dla Ciebie!

To wydarzenie jest również idealne do złapania Roggenrola ze 100% idealnymi statystykami IV A jeśli osiągniesz ten wyczyn, warto wiedzieć Najlepszy ruch Gigalith. Gigalith jest również interesującym wyborem w Go Battle League’S Master League, i z dniem społeczności często dodawaniem Zupełnie nowy i ekskluzywny ruch, Zawsze dobrze jest wiedzieć z góry, jak silne Pokémon, że łapiesz się.

Nawet jeśli ty’Nie udało mi się w tym miesiącu’S DZIEŃ społeczności Pokémon, istnieje wiele innych bonusów, które mogą cię wydostać, zwłaszcza jeśli ty’rec fan Go Battle League.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obserwuj bitwę guzzlord – Jedna z ultra bestii W Pokémon Go Obejrzyj na YouTube

W 100% idealne statystyki IV Roggenrola w Pokémon Go

Wrześniowy dzień społecznościowy to idealna okazja, aby znaleźć roggenrola z idealnymi statystykami IV Pokémon Go.


Roggenrola.

W przypadku Roggenrola wartości CP odpowiadające doskonałym statystykom 15/15/15 są następujące:

  • Poziom 30 (maksimum dzikiego CP) – 1032 CP
  • Poziom 35 (maksimum CP wzmocnionego pogodą) – 1118 CP

Dzika wartość CP Roggenrola jest zgodna z obecnym poziomem trenera, aż osiągniesz poziom 30, więc ponieważ większość bazy graczy jest powyżej tego poziomu, utrzymujemy te wartości dla prostoty. Jeśli jednak znajdujesz się poniżej poziomu 30, wartości te będą różne.

Idealne statystyki w Pokémon Go, zależą jednak całkowicie od tego, czego chcesz użyć Pokémon dla.

Idealny dla Master League i naloty oznacza wyłącznie 15/15/15 – Najlepsze możliwe statystyki, że a Pokémon może mieć. Tymczasem, Pokémon, które są idealne do wielkiej ligi i Ultra League są zupełnie inne, ponieważ celem jest najwyższy poziom poprzez uzyskanie najniższego ataku i najwyższej obrony i zbliżając ten CP tak blisko ligi’S Cap, jak to możliwe.

Jeśli chcesz uruchomić Gigalith w tych dwóch ligach, ty’RE Poszukiwanie różnych statystyk:

  • Doskonałą świetną ligową gigalith to 11/11/15, osiągając CP1499 na poziomie 17.5.
  • Idealny gigalit Ultra League to 0/13/15, osiągając CP2497 na poziomie 29.


Jak przydatne jest gigalith, dopiero się widać dzięki zupełnie nowatoremu ruchowi, meteor beam. Obecne szacunki, od spojrzenia na dane wydobyte z kodu źródłowego gry, sugerują, że będzie to ulepszenie, ale nie zrywanie meta. Jednak deweloper Niantic zmienia statystyki ruchów Day Community o 11. godzinie, więc będziesz chciał upewnić się, że dostaniesz dobry Gigalith Beam Meteor, w razie czego!

W chwili pisania tego pisania Gigalith jest dość zły w Great League i Ultra League, chociaż jest to już 10 najlepszych rockowych w Master League. Jeśli ty’Re Big On Go Battle League, to zdecydowanie dzień społeczności, na który należy się pokazać.

Roggenrola Evolution Chart: W co ewoluuje Roggenrola?

Roggenrola ma dwa dalsze etapy ewolucji – Boldore, a następnie gigalith.

Na szczęście w Pokémon Go, wszystkie formy danego Pokémon Podziel te same zasoby, ale jak Machoke, Haunter i kilka innych Pokémon wcześniej Boldore ma specjalną ewolucję metoda, o której powinieneś być świadomy. Po rozwinięciu swojego Roggenrola w Boldore za 50 cukierków Roggenrola, otrzymasz wybór: możesz przekształcić go w gigalith za 200 dodatkowych cukierków Roggenrola, albo możesz wymienić to z przyjacielem, który może ewoluować za darmo.

Od czasu handlu reolls a PokémonStatystyki, jeśli wymieniasz swój nisko-IV Boldore na nisko-IV Boldore, istnieje szansa, że oboje możesz skończyć z czymś znacznie lepszym, z bezpłatną ewolucją wrzuconą na dobre. To sprawia, że zabawa z przyjacielem tym bardziej zabawna w tym dniu społeczności!


Roggenrola Evolution Line
Wszystkie z tych Pokémon W linii ewolucji Roggenrola są typami skał. (Kredyt obrazu: Pokemon.com)

Wrzesień’S DZIEŃ społeczności Wydarzenie trwa od 14:00 do 17:00 (czas lokalny), więc będziesz mieć trzy godziny na zebranie jak największej liczby cukierków Roggenrola. Jest to ważne, ponieważ jeśli dostaniesz idealną błyszczącą roggenrola, nie chcesz handlować, będzie to kosztować ogromne 250 cukierków, aby przekształcić się w doskonały błyszczący gigalit. To jest drogie Pokémon, aby rozwinąć trudną drogę!

Jeśli ty’Ranię ranienia cukierków, upewnij się, że używasz jagód pinap i srebrne jagody pinapowe, aby podwoić ilość cukierków, które zarobisz na złapaniu każdego Pokémon. To układa się z premią do wydarzenia, która przyznaje podwójnie złapanie cukierków dla wszystkich Pokémon złapane podczas wydarzenia.

Powinieneś również mieć pewność, że masz typ rocka Pokémon Mega ewoluował – W tej chwili Aerodactyl jest jedynym dostępnym — który da jeden dodatkowy cukierki na połów, bez żadnej dodatkowej pracy. Nie układa się to z innym bonusem, ale jeśli złapiesz Roggenrola z albo jagodą i masz mega aerodactyl w grze, otrzymasz imponujące 13 cukierków na roggenrola złapane.

Gigalith ruchów i najlepsze rekomendacja Moveset

Pytanie, które wszyscy mamy teraz, jest najlepszym ruchem Gigalith?


Gigalith.

Aż do teraz, Moveset z down (szybki), slajdów skalnych (naładowany) i supermocarstwa (naładowane) jest ogólnie zalecany dla Gigalith, bez względu na to, w której lidze jesteś, a Gigalith zawsze przewyższa Boldore i Roggenrola. To powiedziawszy, Gigalith jest dość zły w Great League i Ultra League, głównie ze względu na szeroką gamę meta-istotnych słabości. Każdy, kto grał w dowolnej lidze od ponad 20 minut, będzie wiedział, że posiadanie Pokémon To jest słabe w walce, trawie, ziemi, stali i wodzie prawdopodobnie będzie walczyć.

Nie chcesz też prowadzić Roggenrola w małym kubku, ponieważ nie jest to nawet w 30 najlepszych typu rocka Pokémon. Krótko mówiąc, to po prostu okropne.

Aby sprawdzić, czy chcemy uruchomić wiązkę meteorową, najpierw przyjrzyjmy się pełnym zestawie Gigalitha:


Gigalith Szybkie ruchy

  • Smack Down (Rock)
  • Błoto (podłoże)

Gigalith naładował ruchy

  • Rock Slide (Rock)
  • Supermocarstwo (walka)
  • Ciężki trzask (stal)
  • Wiązka słoneczna (trawa)

Rock Slide and Supermeepar to obecnie najlepsze opcje, a slajd rockowy powoduje uszkodzenie kłusów, a supermocarnię jest bardziej spamującym ruchem, będąc najtańszym ruchem naładowanym, jednocześnie oferując sporo obrażeń. Minusem supermocarstwa jest to, że gwarantowane jest obniżenie zarówno ataku, jak i obrony o jeden etap, co sprawia, że jest to dalekie od atrakcyjności.

Jeśli obecne szacunki są prawidłowe — I nie ma powodu, aby sądzić, że liczby się nie zmienią — Beam meteor. To sprawia, że jest droższe i trudniejsze niż zarówno supermocarstwo, jak i ciężkie, ale tańsze i trudniejsze niż wiązka słoneczna, a jednocześnie daje dźgnięcie. Ma również dodatkową zaletę, że wzmocniasz swój atak jednym etapem, zamiast zmniejszać statystyki jak supermocarstwo.

Na razie zaleceniem jest odebranie gigalitu ligi mistrzowskiej z tym ekskluzywnym ruchem i uruchomienie go z slajdem rock. Należy jednak pamiętać, że te zalecenia prawdopodobnie się ulegną, gdy ustawimy końcowe liczby, cóż, rock.

Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

Jak wyglądają błyszczący Roggenrola, Boldore i Gigalith?

Takie dni społecznościowe zawsze dzielą Pokémon Społeczność Go, ponieważ błyszcząca forma Roggenrola została wydana 14 sierpnia 2020 r. W ramach wydarzenia Urova Week. Mimo to nie jesteśmy w obozie, który twierdzi, że Dzień Społeczności powinien dotyczyć tylko nowych lśniących;Chętnie skorzystamy z okazji, aby odebrać błyszczącą Roggenrola!

To dlatego, że okazja do złapania błyszczącego forma wyróżnionego Pokémon to jedno z największych losowania każdego dnia społeczności wydarzenie. Dzieje się tak dzięki zwiększonej błyszczącej tempie dla wyróżnienia wydarzenia Pokémon, w połączeniu z jak łapanie Pokémon tego samego rodzaju naturalnie zwiększa wspomniane wskaźnik, co ułatwia spotkanie z lśnikami.

Znaleźć błyszczące Pokémon, musisz albo rozpocząć spotkanie z Pokémon na wolności lub zarabiaj wspomniane spotkanie, wypełniając działanie takie jak nalot. Stamtąd łatwo zobaczyć, czy spotkałeś błyszczące Pokémon Z powodu alternatywnego kolorowania iskierki, które świecą, gdy zaczyna się spotkanie, i błyszcząca ikona obok PokémonImię.

Tak więc, chociaż te goleń są dostępne od jakiegoś czasu, ich względna rzadkość w basenie odradzającym i jak fajnie wygląda błyszcząca gigalit, oznacza, że wielu ludzi nadal będzie szukać idealnego błyszczącego dnia społeczności.

Poniżej widać błyszczącą Roggenrola, Boldore i Gigalith wraz z ich zwykłymi występami, które nie będą błyszczące:


Rodzina Roggenrola z błyszczącym porównaniem
Rodzina Roggenrola z błyszczącymi porównaniami.

Jak widać, wszystkie trzy przyjmują fajny fiolet, a nie zwykłą marynarkę wojenną, a akcent akcentu Roggenrola jest szary zamiast brązu, ale Boldore i Gigalith przyjmują piękny turkus zamiast czerwonego.

Jeśli chcesz rozwinąć błyszczącą Roggenrola, zalecamy czekanie do wydarzenia, gdzie będziesz mieć do pięciu godzin (do 22:00 czasu lokalnego), aby ewoluować i zdobyć ekskluzywny ruch. W ten sposób będziesz miał dużo czasu, miejmy nadzieję, złap kilka błyszczących Roggenrolas, a także wystarczającą ilość cukierków, aby je rozwinąć, nie martwiąc. Pamiętaj, że warto sprawdzić statystyki twoich błyszczących Roggenroli, ponieważ może mieć idealne IV — jeszcze lepszy do bitwy!

Ewoluowanie błyszczącego Roggenrola doda błyszczącego śmiałego, a jeśli ukończysz linię ewolucji, błyszczący gigalit do Twojej kolekcji. Jeśli w pełni ewoluujesz błyszczącą Roggenrola podczas godzin wydarzenia, wynikowy błyszczący Gigalith pozna Meteor Beam-zupełnie nowy ekskluzywny atak Rock na ten dzień społeczności.

Mam nadzieję, że spodoba ci się Dzień Społeczności Roggenroli i powodzenia w znalezieniu idealnego błyszczącego!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Błyszcząca roggenrola, wykres ewolucyjny, 100% doskonałych statystyk IV i Gigalith Best Moveset In in Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *