Błyszczące eevee i najlepsze rekomendacje Moveset Pokémon Go

Startseite » Błyszczące eevee i najlepsze rekomendacje Moveset Pokémon Go
2. lutego 2024
5 minutes
36

By Jhonny Gamer

Eevee jest przedmiotem Sierpień 2021 Dzień społeczności W Pokémon Go , który będzie widzi wysoce elastycznego Pokémon wzrosły odrodzenie przez cały weekend.

Dlaczego dwa całe dni? To dlatego, że istnieje garść eeevee ewolucji odblokować – pozwalając nie tylko wypełnić szereg wpisów Pokédex, ale także wyśledzić błyszczące Wersja reflektorów Pokémon. Czy możesz uzyskać błyszczącą każdą ewolucję na czas?

Po uchwyceniu najlepszego EEVEE, który możesz, najprawdopodobniej chcesz go rozwinąć i upewnić się, że znają najlepszy dostępny ruch. Znowu istnieje wiele opcji – ale postaramy się pomóc ci zdecydować, na co iść.

Poniżej będziesz mógł znaleźć podgląd Błyszczący eevee I Najlepszy Moveset Eevee, Możesz więc zdecydować, co zrobić z tymi wszystkimi ewolucjami EEVEE.

Na tej stronie:


Eevee ruchy i najlepsze rekomendacja Moveset w Pokémon Go wyjaśnił

Istnieje wiele ewolucji eevee dostępny, każdy z własnymi ruchami, które pasują do ich typu.

Aby uprościć, umieściliśmy nasze zalecenia w tabeli poniżej, wraz z różnymi ekskluzywnymi ruchami Dnia Społeczności dostępne podczas wydarzenia:

Pokémon Dzień społeczności MOVECECENDECENDED DZIEŃ SZYBKO MOVECECENDECENDED ZAMÓWIENIA
Eevee Ostatnia deska ratunku * Szybki atak Ostatnia deska ratunku
Vaporeon Oparzenie Pistolet wodny Pompa wodna
Jolteon Zapan Przełącznik Volt Wypisać
Flareon Supermocarstwo Spin ognia Przegrzać
Espeon Kulka cienia Dezorientacja Psychiczny
Umbreon Psychiczny Warczenie Faulowanie
Leafeon Ziarno pocisków Liść brzytwy Ostrze liści lub wiązka słoneczna
Glaceon Puls wody Odłamek lodu Lawina
Sylveon Psyshock Czar Olśniewające błysk

* Ostateczna będzie dostępna dla wszystkich Eevees złapanych lub wyklutych podczas imprezy.

Eevee sam nie jest bardzo konkurencyjny Pokémon – Istnieją o wiele lepsze typy normalne – ale wiedz, że jak starter Pokémon, które często często zdarzenia związane z dniem społeczności, ewolucje są często bardzo konkurencyjne pod względem swoich typów i są dobrymi opcjami przyjaznymi dla twoich zespołów.Jednak, jak widać w powyższej tabeli, w przeciwieństwie do większości dni społecznościowych, nie jest tak, że ruch wyłącznie ekskluzywny jest najlepszy dla każdej ewolucji. Jeśli zmienisz zdanie po wydarzeniu i chcesz wypróbować jeden z unikalnych ruchów, pamiętaj, że elitarne naładowane TM pozwoli ci wybrać go później.

Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

Jak wygląda błyszcząca eevee Pokémon Go?

Dni społeczności W Pokémon Go są, ze względu na zwiększoną szybkość odrodzenia, idealną okazją do polowania na błyszczące Wersja a Pokémon.

O wiele bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz błyszczącą wersję wyróżnionego Pokémon W dniu społeczności – nie tylko dlatego, że błyszcząca wskaźnik będzie wyższa, ale złapanie tego samego typu zwiększa prawdopodobieństwo znalezienia.

Łatwo jest powiedzieć, kiedy znajdziesz błyszczącego pokemona, ponieważ spotkanie rozpocznie się od fali gwiazd, ikona „błyszcząca” pojawi się obok jej nazwy, a jego kolorystyka będzie inna.

Shiny Eevee nie jest nowością w grze – mieliśmy dzień Eevee, dzień wcześniej, w sierpniu 2018 r. – więc istnieje szansa. Ale oto podgląd wszystkich błyszczących Eevees, które możesz zebrać:

Normalne vs błyszczące Eevee (Prawa autorskie do obrazu: Niantic)
Normalne vs błyszczące Vaporeon (Copyright Image: Niantic)
Normalne vs błyszczące Jolteon (Copyright Image: Niantic)
Normalny vs błyszczący flareon (Copyright Image: Niantic)
Normalny vs błyszczący Espeon (Prawa autorskie do obrazu: Niantic)
Normalne vs błyszczące Umbreon (Copyright Image: Niantic)
Normalne vs błyszczące leafeon (Copyright Image: Niantic)
Normalne vs błyszczące glaceon (Copyright Image: Niantic)
Normal vs Shiny Sylveon (prawy obraz: Vozmicke)

Dzięki Vozmicke on Reddit Dla błyszczącego obrazu Sylveona powyżej.

Jeśli chcesz ewoluować błyszczące EEVEE i wykorzystać tę ewolucję z powodów konkurencyjnych, zalecamy czekanie do dala od społeczności, aby upewnić się, że masz jeden z najlepszymi IVS. Odkrywasz, który jest najlepszym EEVEE, przeszukując Pokémon Kolekcja za pomocą 3* i 4*.

Nie zapomnij – masz w poniedziałek do 10 rano PDT / 18:00 BST (Wielka Brytania). Następnie będziesz musiał użyć elitarnego naładowanego TM.

Ostatecznie dni społeczności to idealne możliwości, aby zarówno zebrać wystarczającą ilość cukierków Aby w pełni rozwinąć Pokémon i odpowiednio go włącz. Z starannym planowaniem – zarówno w kategoriach Pokémon Wybór i ruch Moveset – możesz użyć tego zdarzenia, aby dodać naprawdę potężne Pokémon do Twojej kolekcji.

How do you rate Błyszczące eevee i najlepsze rekomendacje Moveset Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *