Błyszczący girafarig, wykres ewolucyjny, 100% idealne statystyki IV i Girafarig Best Moveset In IN Pokémon Go

Startseite » Błyszczący girafarig, wykres ewolucyjny, 100% idealne statystyki IV i Girafarig Best Moveset In IN Pokémon Go
2. lutego 2024
7 minutes
37

By Jhonny Gamer

W tym tygodniu’S Godzina reflektorów chodzi o długą szyję Pokémon. To’S racja, to’czas na złapanie naszego ulubionego palindromu Pokémon, Girafarig, W Pokémon Go .

Girafarig jest całkowicie rozczarowujący Pokémon Go , Niestety. To’po prostu źle, od nalotów do ligi bitewnej. A jednak tam’S coś ekscytującego w zobaczeniu, jak wyskakuje na ekranie. Być może to’S Jak łatwo jest zdobyć Doskonałe kulki krzywe z tym Pokémon…

Mówiąc o bonusie, która działa obok tej godziny reflektorów: podwójny bonus XP. Jeśli potrafisz zdobyć doskonałe kulki krzywej Dzięki Girafarig możesz szybko zdobyć XP w ciągu godziny!

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obserwuj bitwę guzzlord – Jedna z ultra bestii W Pokémon Go Obejrzyj na YouTube

Girafarig’s 100% idealne statystyki IV w Pokémon Go wyjaśnił

W tym tygodniu’S Hour Spotlight to świetna okazja, aby złapać Girafarig z doskonałymi statystykami IV.


Girafarig.

„Perfect” oznacza dwie rzeczy w Pokémon Go, w zależności od tego, jak planujesz użyć określonego Pokémon. Po pierwsze, tam’s maksymalna wersja 100% IV, czyli 15/15/15 ciebie’RE PROIL SPOIDS SWOIM 4* Pokédex, Raids i Master League. Jednak ze względu na sposób obliczania CP przy użyciu trzech statystyk, idealnego IV Pokémon jest na ogół tylko najlepszą wersją w lidze mistrzowskiej.

Oczywiście, że możesz’t Zobacz IV Pokémon bez uprzedniego złapania go, ale z niewielkimi badaniami możesz szybko dostrzec doskonałego girafarig oparty na samym CP.

Jeśli ty’re na poziomie 30 (lub wyższy), ty’Idealnie szukaj następujących CPS, aby uzyskać idealny girafarig 15/15/15:

  • Poziom 30 (maksimum dzikiego CP) – 1754 CP
  • Poziom 35 (maksimum CP wzmocnionego pogodą) – 1900 cp

Wartość dzikiej CP jest zgodna z poziomem trenera, aż osiągniesz poziom 30, a ze względu na większość bazy graczy jest teraz powyżej tego poziomu, my’ve zachowały się do tych wartości ze względu na prostotę. Wartości te będą jednak inne, jeśli ty’Re obecnie poniżej poziomu 30.

Girafarig Evolution Chart: What Girafarig Evolve Intro?

Girafarig ma jedną ewolucję – Firagarif – Chociaż nie jest obecnie dostępny w Pokémon Go. W grze serii głównej może ewoluować tylko wtedy, gdy zna ten ruch Bliźniaczka. Z ostatnim wyjątkiem Mega Rayquaza, nie ma Pokémon w grze, które muszą znać określony ruch, aby ewoluować. Tak więc, jak to będzie się odtwarzać w Go, już się okaże.


Wszystko na linii Girafarig to normalny/psychiczny typ. (Kredyt obrazu: Pokemon.com)

Jedna rzecz, która jest interesująca w tej nowej ewolucji, ostatecznie dołącza Pokémon Go polega na tym, że może być przydatny w lidze bitewnej. Znowu to się okaże.

Czy Girafarig jest dobry w PVP?

Nie, pomimo ciekawego pisania normalnego i psychicznego, to’S Całkiem okropny. Jego statystyki są przekrzywione niewłaściwy sposób dla PvP, a jego ruchy pozostawiają wiele do życzenia.

Jeśli jednak chcesz tego użyć Pokémon w Go Battle League, prawdopodobnie powinieneś wiedzieć Girafarig’najlepszy ruch.

Ostrzeżenie o spoilerze, to’S rozczarowujące. Chcesz biegać Podwójne kopnięcie, psychiczne kły i piorun. Chociaż jest to dość spamujące, nie ma’naprawdę uderzyło to mocno, a psychiczne kły to jedyny ruch kłut, o którym można mówić.


Girafarig w Pokémon Scarlet i fiolet.

W świetnej lidze, To daje wygrane przeciwko Alolan Sandslash, Nocturd, Lickitung, Pelipper i Walrein. Straty pochodzą z znacznie bardziej istotnego medichamu, Alolan Ninetails, Registeel, Galarian Stunfisk i Lanturn.

W Ultra League, chcesz Zamień piorunę na Trailblaze, który nie’t uderzył tak mocno, ale zwiększa atak i zmienia opcje zasięgu na lepsze. Chcesz także zdobyć swój Girafarig na poziom 50 (2314 CP na 15/15/15), który jest inwestycją na oczy dla złego Pokémon.

Skakanie przez te obręcze pozwoli teraz pokonać Registeel, wraz z Swampert, Cobalion i Walrein. Jednak przegrasz z Cresselią, Giratiną, Trevenantem, Charizardem i Tapu Fini.

Liga Mistrzowska jest oczywiście mostem za daleko. Przywdziewać’nawet o tym pomyśl.

Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

Jak wygląda błyszczący girafarig Pokémon Go?

Błyszczący Girafarig został wydany w lutym 2022 r. W ramach Pokémon Go Tour: Johto wraz z błyszczącym Unown J, Corsola, Remoraid, Octillery, Mantine, Phanpy, Donphan, Tyrogue and Hitmontop. To był wielki dzień dla shinies!

Niestety, w przeciwieństwie do Dnia Społeczności, błyszcząca wskaźnik podczas godziny reflektorów nie jest podwyższona, pozostawiając ją na podstawie błyszczącej stawki około 1/500. Tak więc, chyba że planujesz złapać około 500 Girafarig, powinieneś’T spodziewaj się błyszczącego w świetle reflektorów!

Znaleźć błyszczące Pokémon, musisz rozpocząć spotkanie z Pokémon na wolności. Stamtąd to’jest łatwe do stwierdzenia, czy Pokémon ty’spotkanie jest błyszczące ze względu na alternatywną kolorystykę, błyszczącą ikonę obok swojej nazwy i iskierki, które świecą, gdy zaczyna się spotkanie.

Niektóre lśnice są łatwiejsze do wykrycia niż inne, takie jak Girafarig.


Dzięki YouTuber Prorhetpoke dla wideo z gier głównych!

Jak widać na powyższym filmie, głównym tutaj jest nos, wymiana kręgosłupa z różu na niebieski, a kopyta zmieniają się z szarości na podobny odcień, zgadłeś, niebieski! Girafarig’S -tylny koniec jest trochę lżejszy niż jego zwykły kuzyn.

Jeśli chcesz zobaczyć podgląd błyszczącego Farigiraraf, przejdź do przodu 4:28. To’jest o wiele bardziej zauważalny lśniący, a futro zmienia się na głęboką czerwień. Podczas gdy pierwszy błyszczący jest, co prawda, trochę leniwy, musimy to powiedzieć’wciąż jest całkiem fajny, a my’zawsze cieszę się, że wyskakuje na ekranie.

Inne wskazówki dotyczące tej godziny reflektorów

Oprócz próby złapania błyszczącego Girafarig Pokémon Go, istnieje kilka innych dobrych powodów, aby wziąć udział w tym tygodniu’S godzina reflektora:

  • Najlepszym powodem jest oczywiście podwójny bonus XP Działa przez całą godzinę. Dotyczy to wszystkich Pokémon złapany, więc staraj się, aby uzyskać dobre w doskonałej krzywej rzuty kulkowe na Girafarig, aby szybko zgromadzić XP!
  • Jeśli ty’re nowicjusza, ta godzina reflektorów to idealny czas na zebranie wystarczającej ilości cukierków Girafarig, aby to w pełni rozwinąć Pokémon i wprowadź wszystkie swoje ewolucje w Pokédex. Ty’Zamierzaj dużo potrzebować, więc upewnij się, że używasz tych jagód pinap!
  • Dzięki Girafarigowi jest normalny/psychiczny typ, złapanie grupy podczas tej godziny reflektorów zwiększy postępy do twoich medali bonusowych Catch.

Wyprawy wyścigowe wydarzenia trwają tylko godzinę – 18:00 do 19:00 (czas lokalny). Wróć w przyszłym tygodniu po podkład Growlitute, który łapie się na scenę Podwójny gwiezdny guston premia!

Powodzenia w znalezieniu idealnego Girafarig!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Błyszczący girafarig, wykres ewolucyjny, 100% idealne statystyki IV i Girafarig Best Moveset In IN Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *