Błyszczący hoppip, wykres ewolucji, 100% idealne statystyki iv i jumpluff najlepszy ruch Pokémon Go

Startseite » Błyszczący hoppip, wykres ewolucji, 100% idealne statystyki iv i jumpluff najlepszy ruch Pokémon Go
2. lutego 2024
7 minutes
64

By Jhonny Gamer

Hoppip jest przedstawiony Pokémon dla Luty Dzień Społeczności W Pokémon Go – zdarzenie, które widzi wskaźnik odrodzenia dla konkretnego Pokémon wzrosło przez sześć godzin.

To wydarzenie jest świetne zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy, ponieważ zapewnia możliwość znalezienia Hoppip 100% doskonałych statystyk IV i wypełnij swoje wpisy Pokédex.

Poniżej znajdziesz podgląd błyszczący Hoppip, razem z Wykres ewolucji Hoppip I Najlepszy Moveset Jumpluffa.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obserwuj bitwę guzzlord – Jedna z ultra bestii W Pokémon Go Obejrzyj na YouTube

W 100% idealna IV Hoppip Pokémon Go wyjaśnił

Dobry powód do udziału w lutym Dnia Społeczności to okazja, aby złapać idealnego przeskok Pokémon Go.Jeśli poświęcisz czas na właściwy trening, Jumpluff – ostateczna ewolucja Hoppip – może być dość przydatnym członkiem zespołu w Wielkiej Lidze. Z tego powodu warto znaleźć Hoppip ze 100% statystykami IV.

Wartości CP, które odpowiadają doskonałym statystykom 15/15/15 dla HOPPIP, są następujące:

 • Poziom 30 (maksimum dzikiego CP) – 514
 • Poziom 35 (maksimum CP wzmocnionego pogodą) – 557

Wartość dzikiej CP jest zgodna z obecnym poziomem trenera, aż do osiągnięcia poziomu 30, więc ponieważ większość bazy graczy jest powyżej tego poziomu, utrzymaliśmy te wartości dla prostoty. Jeśli jednak jesteś obecnie poniżej poziomu 30, te wartości będą inne.

Hoppip Evolution Chart: W co ewoluuje Hoppip?

Hoppip ma dwie ewolucje – Skiploom i Jumpluff – które z kolei wymagają 25 cukierków i 100 cukierków.


Linia ewolucji Hoppip. (Kredyt obrazu: Pokemon.com)

Dzień społeczności – Bieganie od 11:00 do 17:00 (czas lokalny) – da ci więcej niż wystarczająco dużo czasu na zebranie cukierków HopPip za to, że to ewoluują Pokémon, uczenie go nowe ruchy i zasilanie.

Jeśli kupiłeś wycieczkę po bilet Johto lub planujesz, warto również zebrać wystarczającą liczbę cukierków Hoppip, aby ukończyć pełną linię ewolucji podczas tego wydarzenia, ponieważ może istnieć wyzwanie kolekcji opartej na ewolucji.

Dzięki wydarzeniu Walentynki 2022 Nakładając się na Dzień Społeczności, automatycznie otrzymasz 6 cukierków Hoppip za każdym razem, gdy łapiesz jeden z nich Pokémon. Istnieją jednak inne metody, które można wykorzystać do zwiększenia wydajności cukierków:

 • Za pomocą jagód pinap nagradza cię 12 cukierkami.
 • Ewoluowanie mega ewolucji latania lub trawy, takie jak Mega Venusaur lub Mega Pidgeot, przyzna dodatkowe 1 cukierki na haczyk.


Te dodatkowe metody są bardzo przydatne, jeśli możesz grać tylko w niewielkiej części wydarzenia z okazji Dnia Społeczności.

Triple Catch Stardust Bonus jest również przydatny, jeśli planujesz dużo ewoluować lub zasilać podczas tego wydarzenia – nawet jeśli nie tworzysz idealnego Jumpluff!

Przed rozwinięciem Hoppip pamiętaj, aby sprawdzić jego statystyki dożylne lub wyszukać 3* i 4*, aby zobaczyć, w które z nich warto zainwestować. Wyłączny ruch Jumpluffa – Acrobatics – będzie dostępny do 19:00 (czas lokalny) w Dzień Społeczności. Jeśli przegapisz to okno czasowe, możesz użyć elitarnego TM Lub poczekaj do grudniowego dnia społeczności.

Ruchy Jumpluff i najlepiej wyjaśnione rekomendacje Moveset

Zalecamy użycie ruchu Nasiona kuli (szybkie), z Ass Ace i Ball Energy (naładowany) dla Jumpluffa Pokémon Go.W chwili pisania tego tekstu koszt energii dla akrobatyki nie został jeszcze potwierdzony i, w zależności od tego, jaki może być ten koszt, warto użyć tego ruchu zamiast ACE ACE. Tak czy inaczej, zalecamy włączenie jednego z tych ruchów, aby skorzystać z typu latającego Jumpluffa.

Jeśli chodzi o wybory ataku typu trawy, Energy Ball ma najniższe koszty energii, jednocześnie zapewniając dużą moc. Jeśli jednak chcesz, aby Jumpluff spakował więcej ciosu, wiązka słoneczna jest doskonałym wyborem, ale pamiętaj, Jumpluff musi przetrwać wystarczająco długo, aby go użyć.

Powyższe to oczywiście nasza opinia i pełny ruch ruchów Jumpluffa, dostępny za pomocą szybkiego i naładowanego TMS, jest następujący:

Szybkie ataki:

 • Nasiona kuli (trawa)
 • Infestacja (błąd)

Naładowane ataki:

 • Akrobatics (Flying – Community Day Exclusive Move)
 • Ass Ats (latający)
 • Olśniewający błyskawica (wróżka)
 • Ball Energy (trawa)
 • Wiązka słoneczna (trawa)

Wraz z szansą na stworzenie jumpluffa z silnym ruchem, ten dzień społeczności to pierwszy raz, kiedy możesz złapać błyszczące Hoppip…

Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

Jak wygląda błyszczący hoppip, błyszczący skiploom i błyszcząca jumpluff Pokémon Go?

Zbieranie błyszczącego formularz podświetlonych Pokémon jest jednym z największych remisów na każdy dzień społeczności wydarzenie.

Dzięki zwiększonej błyszczącej wskaźnika dnia społeczności i jak łapanie Pokémon tego samego rodzaju naturalnie zwiększa szansę na spotkanie z lśnikami, łatwiej jest złapać błyszczące Pokémon Podczas tych wydarzeń.

Jeśli chodzi o znalezienie błyszczącego Pokémon, najpierw musisz rozpocząć spotkanie z Pokémon na wolności. Łatwo będziesz w stanie stwierdzić, czy Pokémon Stawiasz czoła błyszczącemu lub nie przez iskierki, które pojawiają się na początku spotkania, błyszcząca ikona obok nazwy i oczywiście alternatywne kolorowanie.

Jeśli to twój pierwszy raz, zmierząc się z tym błyszczącym Pokémon, gorąco polecamy użycie złotej jagody razz i ultra kulki, aby zwiększyć swoje szanse na złapanie.Ze względu na wydanie błyszczącego Hoppip w ramach Dnia Społeczności w lutym 2022 r Pokémon Go. Możemy jednak pokazać, jak wygląda Hoppip w głównej linii Pokémon gry, ponieważ projekt będzie taki sam.

Jak widać na znaku 0:17 w poniższym filmie – utworzonym przez Thesaltyseaduck Na YouTube – błyszczący Hoppip jest całkowicie zielony:


4 błyszczący hoppip w jednym łańcuchu!!! ||Pokemon Genialne Diamond Shining Pearl Błyszczące polowanie

Błyszcząca Skiploom ma różowe ciało z żółtym kwiatem, a błyszcząca Jumpluff ma pełną różową konstrukcję – ciało i puch. Oba te błyszczące ewolucje z znaku 7:46 w filmie, stworzone przez Firemastermt na YouTube poniżej:


Silent Mic Reakcja na błyszczące! Błyszczące hoppip + ewolucje! Pokemon Genialna diament i lśniąca perła!

Jeśli chcesz ewoluować błyszczącego Hoppip, zalecamy czekanie do końca dnia społeczności. Jest to na wypadek, gdybyś złapał wiele błyszczących Hoppips i chcesz złapać ich IVS, zanim zdecydujesz, który ewoluować.

Wykonując tę ewolucję przed 19:00 (czas lokalny) w Dzień Wspólnoty, nie tylko upewniasz się, że masz błyszczące jumpluff, ale pozna ekskluzywny atak, akrobatyka.

Dzień społeczności to świetna okazja do dodania nowego błyszczącego Pokémon Do Twojej kolekcji, więc jeśli masz czas, upewnij się, że złapiesz kilka hoppips!

How do you rate Błyszczący hoppip, wykres ewolucji, 100% idealne statystyki iv i jumpluff najlepszy ruch Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *